Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв е този теглич?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв е този теглич?

    Здравейте!

    Имам нещо теглич, но не знам дали липсва нещо от него или така си е? Как се използва? Не трябва ли да е с такова с топка накрая?
    Така купих колата с него...

    Ето снимки



    Това е пластмасовата вложка която влиза вътре в дупката и може да се вади.




    Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

  • #2
    До: Какъв е този теглич?

    Ами липсва ти... теглича...

    Този модел е сваляем теглич. Хем да не ти пречи, хем да можеш лесно да го слагаш като ти потрябва.

    Това което махаш е капачката, за да не се набиват буклуци докато е махната основната част (онази с топката).

    Коментар


    • #3
      До: Какъв е този теглич?



      Значи имам полу-теглич

      Добре, а някаква насока какво да търся? Този модел стандартни ли са?
      Гледам пише Субару на теглича /и колата е такава/ значи ли това, че само от Субару ще стане?

      Как става закрепването на тази топка, някой има ли подобно да снима?
      Последно редактирано от BAlexandrov; 18-11-08, 21:00.
      Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

      Коментар


      • #4
        До: Какъв е този теглич?

        Прерови първо хубаво багажника ,ако си късметлия,може да е забутан някъде.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Какъв е този теглич?

          Ами да ама не е :-(

          Не мога да разбера принципа на този.
          Рових из интернет има много продават, но представляват един квадратен профил, който влиза в квадратен профил на колата и се застопорява с шпилка, която минава през двете.

          А тук нито е квадратен профил, нито има дупка отстрани за шпилка. Сякаш някакъв механизъм трябва да има който да влезе вътре и да щракне и застопори...
          Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

          Коментар


          • #6
            До: Какъв е този теглич?

            Това със квадратния профил е американската система за теглич.Няма нищо общо със това ,но можещ да си го направиш.Това е оригинален СВАЛЯЩ се теглич,ако нямаш другата половина,режи и хвърляй.Или завари направо нова топка и си ок.
            IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

            Коментар


            • #7
              До: Какъв е този теглич?

              Аз точно в американския ибей гледах. Има го също и като оригинална част в САЩ, но друго изглежда до колкото може да се прецени.

              Моя Аутбек е предния модел - 98 г, твоя беше следващия. При теб имаше ли теглич и такъв ли беше като тип? Това европейски стандарт ли е или само Субару оригинален мога да търся?

              Не ми е дотрябвало още нещо да дърпам че да прибягвам към драстични мерки
              Искам да си го намеря ако потрябва - зима иде
              Въпросът е, че не знам като оригинална част ли да го търся като стандартна от някакъв тип или марка тегличи?
              Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

              Коментар


              • #8
                До: Какъв е този теглич?

                В страницата на "Ем Комплект 33" има раздел за тегличи със снимки.Но ми се струва че не са оригинални,а тяхна изработка.
                Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                Коментар


                • #9
                  До: Какъв е този теглич?

                  Мерси, ще проверя утре. За съжаление снимките са една и съща всъщност, няма точно за моя модел, а и цената е 300 и нещо стационарен, 600 и нещо автоматичен. Въпросът е този автоматичен дали е като моя ще видя утре, но изглежда това са неоригинални тегличи - техни или на трети производител.
                  Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какъв е този теглич?

                    Дали пък това не е теглич за "твърда" връзка?
                    Георги Тонев

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X