Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Харесах си Cherokee,но...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ами като е 4.0 литра и му сложа газова уредба ниама ли да се реши въпроса?Има ли Cherokee-то преимущества пред Terrano-то по отношение на проходимост и издръжливост?
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #17
      За газта се обърни към quadra! Той кара с газ и ги разбира ! А като проходимост според мен са горе долу еднакви! Голямо значение имат гумите! А за здравина, не мога да кажа! Но пък частите на Чероките са по-евтини !
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от quadra
        Ей, такова нещо ли караш? Много внимавай да не го напръска някой с RAID, че се търкулва по гръб и рита с колелца в конвулсии...
        Tая твойта диагноза име има ли
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #19
          Точно така, абсолютно на място е забележката, при скорост от 100 нагоре взимаш първите две числа и получаваш примерен разход. Някой знае ли дали за друг модел има такава зависимост?
          На жена ми Ситроена ZX 1.9i(136+)Харчи извънградско точно така.
          В града 20. На снахата Ровар 214is(106ps) градско 16. Карал съм Уно 900 кубика 45 коня - в града 10. Винаги ми е било смешно като чуя някои да се хвали колко малко му харчи колата. Като чили някой друг ще му плати разликата. Все едно да се хвалиш колко си беден.
          Моя съвет е Чероки 4.0 и разходите за бензин не ги пиши в графа транспорт а в графа удоволствия.

          Коментар


          • #20
            щтом ти харесва купуваи слагаи газова и си ти за кола на старо всичко е късмет имаш ли мерак няма страшно

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от kinex
              Моя съвет е Чероки 4.0 и разходите за бензин не ги пиши в графа транспорт а в графа удоволствия.
              Абсолютно вярно, американската кола си е удоволствие, особенно с този двигател
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X