Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кия Спортидж не може да запали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кия Спортидж не може да запали

    Здравейте,
    кията е 2.0 ТДI - 1997 г. с електронна помпа и не може да запали. Вероятно е задействан фабричния имобилайзер, а нямам дистанционно. При контакт чека на компютъра мига постоянно. Ще съм много благодарен, ако някой може да ми даде съвет към кого да се обърна, ако може да е около Плевен.

    Мерси предварително!

  • #2
    До: Кия Спортидж не може да запали

    Има ли на таблото копче,с което да го елеминираш?При натискане трябва да се чува щракане на реле...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: Кия Спортидж не може да запали

      За съжаление няма копче, казаха ми че трябва да ида на майстор, който е специалист по компютрите и да има тестер и някакъв софтуер за кия, защото иначе не можело да се спре тоя имобилайзер. Компютъра бил свързан с имобилайзера и трябвало нещо да се препрограмира, иначе не можел да се заобиколи имобилайзера.

      Моля, ако може някой да ми даде контакти на такъв майстор (може и в София) или да ми каже някакъв друг начин да се изключи фабричния имобилазер, че вече не знам какво да правя.

      Коментар


      • #4
        До: Кия Спортидж не може да запали

        София,сервиз ВилиКар-02/962 20 75.Имат всичко необходимо...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: Кия Спортидж не може да запали

          Ако търсиш около Плевен.В с.Ясен има Шоурум,Сервиз на КИЯ.Казвасе АСИ ООД....Тел:064/800862 .GSM:0878786860
          Един познат ходи там с неговата Кия ,че също не му палеше.Тя е също 2.0 дизел.Оправиха му я и сега движи със нея.
          Kia Sportage 2.0 SOHC- KИЯ - пия само раКИЯ!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X