Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автокъща за УАЗ - знае ли някой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автокъща за УАЗ - знае ли някой?

    Някой не знае ли автокъща, в която се продава само Уаз употребяванИ, разбира се. Знам къде има нови. Във Русия в руския интернет съм гледал автокъщи само за уаз-ки и Лада Нива употребявани и страшно нови на малко години. Как в България някой автодилър не се наеме да внесе от Русия и да направи автокъща за употребявани Уаз или Лада Нива. Хората търсят тези джипове и аз се разкарвах из България, но вече изгубих всякаква надежда само которници. Искам нещо по ново около 1995 година ама няма. В Русия в сайтове съм виждал и уазки на една година, а тук которници ръждясали и издухани таралясници.
    Последно редактирано от Pursie; 16-11-08, 18:58. Причина: Моля не забравяйте точките за край на изречение

  • #2
    До: Автокъща Уаз знае ли някой?

    Внесена сега уазка не може да се регистрира дори да е чисто нова,останалите са заварено положение.Изключение са май едни с дизелов мотор,които отговарят на евро стандартите.Цените на тези коли ще се качват все повече,защото количеството им постоянно ще намалява,а търсене има доста.Откровени таралясници,на които трябва да им се пипне всичко вървят над 2500 лева при това често без никакви документи.

    Коментар


    • #3
      До: Автокъща Уаз знае ли някой?

      защо колега немогат да се регистрират . в кат да нямат антируска политика

      Коментар


      • #4
        До: Автокъща Уаз знае ли някой?

        Първоначално публикуван от asen3 Преглед на мнение
        защо колега немогат да се регистрират . в кат да нямат антируска политика
        Нямат Евро 4 сертификат, а Русия не е в Евросъюза.

        Коментар


        • #5
          До: Автокъща Уаз знае ли някой?

          гадове

          Коментар


          • #6
            До: Автокъща Уаз знае ли някой?

            дали няма хубави джипове... щте извадиш 3500 евро и щте получиш моя...
            МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

            Коментар


            • #7
              До: Автокъща Уаз знае ли някой?

              Първоначално публикуван от Stauffenberg Преглед на мнение
              Някой не знае ли автокъща в която се продава само Уаз употребяване разбира се знам къде има нови.Във Ру сия в руския интернет съм гледал автокъщи само за уаз-ки и Лада Нива употребявани и страшно нови на малко години.Как в България някой автодилър не се наеме да внесе от Русия и да направи автокъща за употребявани Уаз или Лада Нива хората търсят тези джипове и аз се разкарвах из България но вече изгубих всякаква надежда само которници искам нещо по ново около 1995 година ама нямал. в Русия в сайто ве съм виждал и уаз ки на една година а тук которници ръждясали и издухани таралясници
              Има и по-нови и доста добри уазки по пазара. Дори и тук има няколко джипки за продан.
              Провери в обявите. Само за пример ти давам джипката на Голди. Това е една от най-подготвените уазки в България.
              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
              NULLA TENACI INVIA EST VIA

              Коментар


              • #8
                До: Автокъща Уаз знае ли някой?

                Колегата,Ник,днес дойде с една много добра Уазка има я във форума,каза че се продава.

                Коментар


                • #9
                  До: Автокъща Уаз знае ли някой?

                  Каква уазка търсиш колега?

                  Коментар


                  • #10
                    До: Автокъща Уаз знае ли някой?

                    който вземе на uaz469 няма да съжалява. Вярвам, че ще е много доволен. Този човек не е жалил средства за да го направи такъв
                    http://www.offroad-bulgaria.com/atta...2&d=1288641910

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X