Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За десния волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За десния волан

    Здравейте, пробвах с търсачката, но тя ми даде само една тема по въпроса за обръщането на десен с ляв волан и то дискусията бе за TOYOTA и момчетата казваха, че си било специфично за модела, годината и т.н., та за това бих искал съвет от Вас: заслужава ли си да си купя Pajero 94-6г. с десен волан и да го дам да му го обърнат или да не се занимавам с глупости Виждам в мобилето, че е пълно с внесени от Англия коли и в същия момент има и много коли, които се продават на части, та има ли смисъл едно такова приключение?
    Следващия ми въпрос естествено е какви части ще са ми необходими за цялата тази дандания и колко биха стрували, като всичко е ориентировъчно разбира се.
    Благодаря Ви предварително за отговорите.

  • #2
    До: За десния волан

    маи имаше една тема писана по тоя въпрос ама ето ти моито мнение зна4и и аз си докарах от Англия паджеро със десен волан и звънях на някои места да питам за обръщтане и ми предлагаха цена която включва труд и частите 2000лева за 3 дни работа.погледни във продава ако ти хареса моито джип4е щте ти кажа каде да го закараш ако искаш да си обърнеш волана

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X