Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за датчик на маслото и кабели за свещи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за датчик на маслото и кабели за свещи

    Говоря за Чероки 2,5тд ВМ '96

    Датчика на маслото ми се скапа и сложих датчик от лада. Проблема е в мигането на лампата "Check Gaudge"... как мога да я накарам да спре да мига и в същото време ако нямам масло тя пак да започне да мига? Ако е възможно ще се радвам да споделите, ако ли не - черен изолирбанд.

    Имам проблем и с кабела на втора свещ. Там където се свързва със свеща се скъса. Най ми е лесно да я донадя по някакъв БГ начин, но ми се иска да е както трябва. Намира ли се лесно целия сноп и колко струва чисто нов с втулките които изолират буксата от главите?

  • #2
    До: Въпрос за датчик на маслото и кабели за свещи

    Здравеи колега,ас сьщо имах проблем с този датчик и срещо 60лв в Скорпион се оправи,не е скапо а е важно да се знае какво става с маслото,а за кабелите,пак там.Маи несам ти полезен ама толкова о мен
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за датчик на маслото и кабели за свещи

      60лв означава 30+30 (част+труд)
      знаеш ли точно какво са направили? най вероятно е някаква проста платчица следяща напрежението от датчика на Ладата и когато няма (няма масло) подава сигнал на лампичката и започва да мига. Някой има ли идеи? Дори ако някой има схемата, аз ще си я изпълня сам. Благодаря!
      Колкото до кабела - за сега го оправих, но все още искам да сложа нов комплект.
      Последно редактирано от Y.Stoqnov; 10-11-08, 09:00.

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за датчик на маслото и кабели за свещи

        Никой ли няма идея как да го оправя???
        Най-лесно ми е да го дам на "майстор", но друго си е да се поизцапам... да си го направя сам!
        Последно редактирано от Y.Stoqnov; 13-11-08, 09:54.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X