Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за Walther P22....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за Walther P22....

    Здравейте пичове! Решил съм да си взема газово оръжие и съм се насочил конкретно към този модел - Walther P22.
    Някой има ли преки впечатления от него. И кой е по-удачния избор-никелираня или оксидирания вариант и има ли някаква разлика?
    Благодаря предварително!

  • #2
    До: Мнения за Walther P22....

    Първоначално публикуван от GoGetIt Преглед на мнение
    Здравейте пичове! Решил съм да си взема газово оръжие и съм се насочил конкретно към този модел - Walther P22.
    Някой има ли преки впечатления от него. И кой е по-удачния избор-никелираня или оксидирания вариант и има ли някаква разлика?
    Благодаря предварително!
    Здравей, малко късно виждам темата, но все пак ще отговоря ако все още ти е интересно. Притежавам въпросния модел от около 3 години и мога да кажа само добри неща за него. Никога не е засичал, изглежда добре, можеш да използваш всякакви патрони от гледна точка на производител без да се притесняваш от засечка, в комплекта има муфа за ракети, шомпол и ключе. Относни никел или оксидиран аз лично съм избрал оксидирания, но според мен е въпрос на личен избор, не мисля, че има разлика в качествата.
    '95 Opel Frontera A 2.0 КБ

    Коментар


    • #3
      До: Мнения за Walther P22....

      Първоначално публикуван от Voykov Преглед на мнение
      Здравей, малко късно виждам темата, но все пак ще отговоря ако все още ти е интересно. Притежавам въпросния модел от около 3 години и мога да кажа само добри неща за него. Никога не е засичал, изглежда добре, можеш да използваш всякакви патрони от гледна точка на производител без да се притесняваш от засечка, в комплекта има муфа за ракети, шомпол и ключе. Относни никел или оксидиран аз лично съм избрал оксидирания, но според мен е въпрос на личен избор, не мисля, че има разлика в качествата.
      Тъкмо се бях отчаял, че някой ще изкаже мнение по темата.
      Благодаря много за коментара, колега

      Коментар


      • #4
        От: Мнения за Walther P22....

        Бих казал, че за газово оръжие е адски скъпо, но цената му е оправдана. Качествено е, Немска изработка е, и е пълна реплика на бойния. Всичко си му е на мястото.
        Аз лично газово оръжие не бих си взел никога. Имам бойно, и съм фен на по-сериозните, истински и отговорни неща. Но... за любителите на газово оръжие и тези, които не могат да си позволят бойно... мисля, че този Валтер оправдава цената си. Миналото лято дори купих на моя приятелка такъв.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X