Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

    Дай ги тия размери, ако не ти е проблем - и да не му трябват на никого сега, то след време някой ще се хване да ги направи. Винаги е полезно да споделиш една идея и едни размери .
    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
    0888 315 794
    LZ1UPI
    A1 (Rh+)

    Коментар


    • #32
      До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

      Да питам? Направил съм чертеж на багажника със PAINT програмата която си е на уиндоуса ама не мога да кача файла !!Ако някой даде линк каде да се образовам малко, или да каже как става ще му бъда благодарен !!!!Само това ме спира да кача чертежа !!!Нещо не се получава като се опитам да го кача като снимка !!!!
      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

      Коментар


      • #33
        До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

        Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
        Да питам? Направил съм чертеж на багажника със PAINT програмата която си е на уиндоуса ама не мога да кача файла !!Ако някой даде линк каде да се образовам малко, или да каже как става ще му бъда благодарен !!!!Само това ме спира да кача чертежа !!!Нещо не се получава като се опитам да го кача като снимка !!!!
        Опитай с някои от сайтовете са споделяне: тук или тук . После копирай линка, който се отнася за сваляне на файлчето. Колкото до качването във форума, не знам защо не става. Да не би да е някакво шашаво разширение?
        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

        Коментар


        • #34
          До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

          Да видим така :

          http://tranz.it/load.php?id=DcPBl395difiq45W533124

          http://tranz.it/load.php?id=QWaL9n3KEAfAAGOC533125

          http://tranz.it/load.php?id=W8R3dXmLI6mwQITv533126


          Така се теглат и се отварят ама пише :"
          Копирай линковете и ги изпрати по icq, skype, yahoo IM, msn IM, или по e-mail.
          Линковете ще бъдат активни 120 часа."
          Нещо не е качествено така ,трябва да си останат във форума !!!!!
          Последно редактирано от karata_z; 05-05-10, 20:02.
          Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
          костeнурков спринт.... и в гората !!!!

          Коментар


          • #35
            До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

            Първоначално публикуван от karata_z Преглед на мнение
            Да видим така :

            http://tranz.it/load.php?id=DcPBl395difiq45W533124

            http://tranz.it/load.php?id=QWaL9n3KEAfAAGOC533125

            http://tranz.it/load.php?id=W8R3dXmLI6mwQITv533126


            Така се теглат и се отварят ама пише :"
            Копирай линковете и ги изпрати по icq, skype, yahoo IM, msn IM, или по e-mail.
            Линковете ще бъдат активни 120 часа."
            Нещо не е качествено така ,трябва да си останат във форума !!!!!
            Прати ми ги на пощата, аз ще ги кача на FTP-то на форума.
            pach@abv.bg
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #36
              До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

              Проблема е че от пейнта излизат BMP формат , а трябва да станат JPG .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #37
                До: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                Като се замислим не е голям проблем Изтеглих ги, отворих ги с пейтна и няма проблем. Сега ги коригирах и ги качвам.


                Лека вечер на всички!
                Прикачени файлове
                Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                  Колеги някой има ли възможност да ми изработи такъв багажник? да пише на лично цена ако някой иска да ми помогне.
                  Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                  Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                  "Mud Angels" Stara Zagora

                  Коментар


                  • #39
                    От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                    Аз си поръчах в цехче с малко по-различни детаили - разбирай по-дебели греди (30/40мм с 2мм стена) и понеже моята е дълга база, има разлика в размерите закрепващите планки на картинка 2 (размерът 65мм става на 85мм за предните 2 закрепващи планки и 95мм за задните 2 закрепващи планки). Цената ми излезе 65 лева за поръчка "от сега за преди малко, ако обичате" разбирай - исках им го веднага. Направиха ми го за 2 часа. Важно допълнение обаче е болтчето, което прекарваш през стъпващата и закрепващата планки, успоредно на гредите. В проекта на колегата го няма, но прави конструкцията значително по-устойчива и сигурна. При закрепването залепих гумички на контактните повърхности с ламарината на колата, за да няма щети. Ако ще слагаш трета греда, вече има разлика и в размера на стъпващата планка. Надявам се да съм бил полезен ...

                    П.П. Направената по гореописания начин конструкция се справя чудесно с товар 150 кг от София до Варна и обратно, като съм сигурен, че ще понесе поне още толкова, стига да издържи тавана
                    Последно редактирано от upi; 22-12-10, 11:38.
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #40
                      От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                      Можеш ли да качиш някоя снимка?
                      Suzuki Jimny; +4'' Black Raptor / Pro comp; Maxxis Bighorn 30/9.5R15; 9500lbs Winch
                      Георги Кандиларов 0889/705-106

                      Коментар


                      • #41
                        От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                        Колега, перфектен е давай се така супер е.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                          Ей това е моето изобретение Натиснете снимката за да я уголемите

Име:46640_1461023479188_1041476056_31102207_1977909_n.jpg
Прегледи:1
Размер:106.7 КБ
ID:5237754

                          Коментар


                          • #43
                            От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                            Първоначално публикуван от tianata Преглед на мнение
                            Ей това е моето изобретение [ATTACH=CONFIG]282521[/ATTACH]
                            Колега а къде ти огънаха тръбите и на каква цена ако помниш?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                              Ами някой о трабите са от шпригли и бяха леко огънати , а другите един майстор който прави гърнета ги огъна с оксижен , мисля че 3-4 лева на ъгъл . Ако искаш мога да го снимам по отблизо. А стойката за колелана си монтира към теглича.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Изработка и монтаж на "Таванен багажник" за Сузуки Витара !!!

                                Ако може по отблизо там дето този майстор е огъвал че тука в раиона има само един тръбогиб ама цените не са устройващи

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X