Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФФРОУДЪРИ от Добрич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФФРОУДЪРИ от Добрич

    Колеги дайте някъкви имена и телефони за връзка. Нека да се запознаем и при нужда да можем да си помагаме .Ще дам пример преди няколко дни закъсах на Плачи Дол в реката между големият и малкият язовир и няма на кого да звънна . Звъннах на едно две атв-та те ми се смеят "как ща дръпнем".
    Казвам се Димитър "Бумбара" тел.0899004512
    Карам ето това:
    Прикачени файлове
    ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

  • #2
    До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

    Здравей
    Никога не съм имал джип,чета форума защото ми е интересен.Ако има някой нужда от помощ бих се отзовал,дори и да има нещо за изпиване.
    Телефона ми е Нокия с номер 0889793381 Косьо.В момента карам Лада но с каквото мога ще помагам
    ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

    Коментар


    • #3
      До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

      Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
      Ще дам пример преди няколко дни закъсах на Плачи Дол в реката между големият и малкият язовир и няма на кого да звънна
      На това място миналата година състезателни джипове закъсваха, че ти ли... Иначе добре е да се познаваме, може и среща да си направим. Гледам доста хора от Добрич се появиха във форума напоследък. За който не ме познава, аз съм Иван Златев - мога да помагам с джип, трактор или сладки приказки Тел:0887797388

      Коментар


      • #4
        До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

        Привет!
        Радвам се, че Митко е подел тази инициатива...
        Наистина трябва да се съберем да покараме и да изядем една пържола на BBQ с бира...с винце...абе на кой с каквото му се пие...
        Казвам се Орлин Паскалев тел.0885-730-356.
        Колегата с ладичката...аферим...за хъса да помагаш...май ти е време да се оджипваш...ко чакаш...
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от hun_ter; 04-11-08, 21:36.
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • #5
          До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

          Здравейте,

          Аз съм Георги Стоянов 088 999 51 61 само дето рядко си идвам инак съм Добричлия , Дружба 2 до спортното...

          Там има сериозни джипове едно Роки, едно Паджеро, има и други ама нека не се правят на скромни

          МНого поздрави,
          Последно редактирано от BatGeorgeone; 04-11-08, 21:38. Причина: .
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

            Първоначално публикуван от Бумбар Преглед на мнение
            Колеги дайте някъкви имена и телефони за връзка. Нека да се запознаем и при нужда да можем да си помагаме .Ще дам пример преди няколко дни закъсах на Плачи Дол в реката между големият и малкият язовир и няма на кого да звънна . Звъннах на едно две атв-та те ми се смеят "как ща дръпнем".
            Казвам се Димитър "Бумбара" тел.0899004512
            Карам ето това:
            Да не да те дръпна една Витара дълга база сиво-зелена(или синя)

            Коментар


            • #7
              До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

              Виждам в града има Опели тигри с едни лентички на антените явно да се познават ли и аз незнам...Няма ли да е добре да си сложим и ние по нещо отличително и като се засичаме по пътищата да се познаваме

              иначе това е моята жипка











              Коментар


              • #8
                До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                Здравейте!Точно същата витара ме дръпна от калта,евала за което на човека.Ако имаш някакви негови координати,ще ти бъда благодарен да ми ги кажеш,за да се свържа с него,за да почерпя.
                А за отличителния знак,дайте първо да се съберем,а пък после ще измислим нещо.
                ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                Коментар


                • #9
                  До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                  "Бумбара" тел.0899004512
                  0889793381 Косьо.
                  Иван Златев Тел:0887797388
                  Орлин Паскалев тел.0885-730-356
                  Георги Стоянов 088 999 51 61
                  Само това ли сме
                  ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                  Коментар


                  • #10
                    До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                    0883 469 518 Николай
                    И аз съм на мнение , че трябва да се съберем някъде
                    Бумбар това е номера му 0897 307 173-Павката(Павел), бяхме се засякли на риба и той ми разказа за случката.В първия момент си е помислил, че съм аз защото често ходя там да се кефя с приятели

                    Коментар


                    • #11
                      До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                      [quote=Бумбар;514867]"Бумбара" тел.0899004512
                      0889793381 Косьо.
                      Иван Златев Тел:0887797388
                      Орлин Паскалев тел.0885-730-356
                      Георги Стоянов

                      Привет!
                      Жорката газчията...той е готин пич и на никого не е отказвал услуга...
                      Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                      .................................................................................................
                      Е. Абу

                      Коментар


                      • #12
                        До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                        0888 391 493 Иван
                        Нямам джип за съжаление,но много бих искал да имам.Затова все още съм ON Road.Колкото до събирането идеята е много добра.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                          Идеята се развива, дружината се множи. Това е добре. Г-то ми е при тенекеджия след неприятна среща с комбайн Джон Диър Излезе ли веднъж от бокса имам идея за няколко местенца където може хем приказка да си направим, хем джипките да изтормозим. А Гошо спеца по АГУ ще дойде, лично се ангажирам, само да не строши Терано-то пак дотогава.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                            Привет и от мен.Идеята на Митко е супер.Пишете ме и мен на събирането.Казвам се Валери карам Витара (червена)тел.0899115482

                            Коментар


                            • #15
                              До: ОФФРОУДЪРИ от Добрич

                              Първоначално публикуван от v.kolev Преглед на мнение
                              Привет и от мен.Идеята на Митко е супер.Пишете ме и мен на събирането.Казвам се Валери карам Витара (червена)тел.0899115482
                              Червена и беше ниска ама вече неееееееее. Честито за което.
                              ДЕЦАТА СА НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X