Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война 2/2006 дискусия в отбора на Ловците

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от derhunter
    Има предложение петък 19ч.Там и ще уточним тренировката на терен.Моля всеки който има отношение да потвърди присъствие на
    срещата.
    LZ1VMH

    Коментар


    • #62
      Първоначално публикуван от derhunter
      Има предложение петък 18 или 19ч.Там и ще уточним тренировката на терен.Моля всеки който има отношение да потвърди присъствие на
      срещата.
      OK

      Коментар


      • #63
        OK

        Коментар


        • #64
          Първоначално публикуван от GAD
          Имаме нов колега ловец, Влади333, поиграхме пейнтбол днес заедно и се представи чудесно.
          Добре дошъл Влади и честито на бандата, за новия "вълшебен стрелец" в нашите редове!!!
          Първоначално публикуван от Volk
          Добре дошъл, Влади, разгледах ти страницата ще мина някой път през сервиза да се запознаем!
          Благодеря за гостоприемството !
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #65
            Moля, всички имащи отношение да прочетат официалната дискусия!!! За да не се окажем в "небрано лозе".
            БЛАГОДАРЯ на модератора за отговорите, които откриха и нови въпроси!

            Коментар


            • #66
              Хънтер, дали да не обявиш едно официално ЗАПИСВАНЕ за Войната2, щото като гледам, който се запише по-рано той ще участва! При новите правила за равен брой участници от нашите доста ще хартисат, понеже ОТБОР1 ,я събере двадесетина човека, я не!!!
              Пу съм първи!

              Коментар


              • #67
                Знам ли Чудя се и аз Аз лично не съм съгласен с равните
                бройки в двата отбора,даже го дискутирахме днес с Венци.Но ще го решаваме в петък.Затова искам по-голямо присъствие.Е100 каза че няма да може да дойде,дано софиянци се отчетът.
                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                Коментар


                • #68
                  Първоначално публикуван от derhunter
                  Знам ли Чудя се и аз Аз лично не съм съгласен с равните
                  бройки в двата отбора,даже го дискутирахме днес с Венци.Но ще го решаваме в петък.Затова искам по-голямо присъствие.Е100 каза че няма да може да дойде,дано софиянци се отчетът.
                  Правим предварителни списъци, като обявяваме лимитна бройка и за двата отбора, примерно по 40 човека. Ден преди старта и двата отбора обявяват официалните участници. Ако на старта някой не дойде, това си е за сметка на отбора му.... К'во ще кажеш?!

                  Коментар


                  • #69
                    Сигурен съм че в петък ще има и други мнения.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #70
                      Първоначално публикуван от derhunter
                      Сигурен съм че в петък ще има и други мнения.
                      И аз!!!

                      Коментар


                      • #71
                        Аз нещо съвсем се отблеях ,маи и съм пропуснал и срещата

                        кога ще следващата среща?

                        кога траа да са дава броиката на хора?

                        Коментар


                        • #72
                          Първоначално публикуван от borkozin
                          Аз нещо съвсем се отблеях ,маи и съм пропуснал и срещата

                          кога ще следващата среща?

                          кога траа да са дава броиката на хора?
                          Oпределено я пропусна?! За седващата среща ще ни информира Хънтер, а за бройката хора, както и МПС с което ще участваш, пусни ЛС пак на Хънтера. Примерно: -Водя 8 човека, Витара(4места)
                          За да правим сметка как да разпределим хората по колите.

                          Коментар


                          • #73
                            Другари и другарки,
                            (както би започнал един колоритен разказвач от Искрец)
                            Средата на Юли преваля и ако утре Г-н Петров
                            надуе свирката, за начало на Войната2,
                            както е по план, "ще ядем немити к...тофи",
                            (както би казал пак горепосочения).
                            Тъй като, на похода в Копривщица видях,
                            че повечето са от "наште",
                            дайте да се организираме и да направим едно събиране,
                            за рекогносцировка над Бухово,
                            или другаде ако искате[с най-голямо удоволствие
                            бих се поразходил с вас около "Широка поляна",
                            "В. Коларов"(сега "Голям беглик"), х."Орфей",
                            Триград и Ягодинската пещера, например)].
                            ОСНОВНАТА ЦЕЛ на мероприятието, ще бъде,
                            освен унищожение на скарите, да оформим отбора,
                            или отборите, които ще участват на Войната2, защото...
                            По новите правила всеки отбор се състои от 30(тридесет) човека,
                            но и всеки който събере тридесет бойци може да се включи в надпреварата.
                            Та може да се окаже, че има "Ловците1" и "Ловците2".
                            Тъй като, ние сме отбора спечелил първата победа в тая уникална
                            Пейнтбол-война, си запазваме правото на селекция на новите играчи.
                            Просто, ще съчетаем офроуда и скарите с пейнтбола, вместо да тичаме като аляви след топката и после да имаме мускулна треска.
                            Изпита, ще е след пейнтбола и ще се проведе на председателската маса от ВОЛК, ДЕРХУНТЕР, БУЛДОГ, ГОЛДИ и др. ЧЛЕНОВЕ на първоначалния отбор. За председател на контролно-ревизионната комисия по падането(под масата), предлагам БАЛКАНДЖИЯТА, без изпит и ЕДОБГ за първи секретар по салатките, тоже без изпит.
                            ОЧАКВАМ СИРИОЗНИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ И ОБСЪЖДАНЕ ОТ КЛУБ "ГАЗ-УАЗ" И LRE !!!
                            За съжаление, нашия основен "играч" ВОЛК, не виждам да се включва в дискусиите, но се надявам скоро да е на линия!!!

                            Коментар


                            • #74
                              Драги ми приятелю Гад Ние вече рекогносцировката я напрравихме на връщане от Бунтовна.Балканджията и Едо
                              издържаха изпита без забележки само дето първият малко
                              бърза да вади ружьото но:то си е от буйната кръв балканджййска
                              инстинкта на ловеца и некои др.фактори Оценката на
                              новите попълнения на нашият тим крилат ще дадем след
                              подобаваща почерпка от тяхна страна.В обилни количества.
                              За невключването на Вълчо-знаеш че човека е на легло.
                              Утре ще му се обадя и ако към края на седмицата е във
                              форма ще организирам пиене на бира/и не само/ в негова
                              чест.А, и унищожаване на мръвка с природен произход
                              За война 2 ,май че ще отиде към есента.Не съм говорил с
                              Венци но навлизаме в отпускарският сезон и за двата отбора
                              ще е трудно да си организират хората.Относно късите излети
                              много ми е кът свободното време,но заформим ли нещо веднага
                              ще обаждам.
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • #75
                                Да здравствует ВОЛК....!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X