Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Nissan Pathfinder - коментари по статията на Злати Златев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Nissan Pathfinder - коментари по статията на Злати Златев

    Специални благодарности на Злати Златев за хубавата статия в последния брой.Отдавна твърдя че е много добър автомобил,SUV,джип или каквото и да било но сега с неговата подкрепа е по друго.
    VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

  • #2
    Мен лично Pathfinder-a много ме кефи, особено с този 4l двигател. Считам, че е почти перфектносъчетание на лукс, динамичност и проходимост. Но все пак това е кола, правена за щатите и не се вписва много добре в Европа, особено пък в България.

    Коментар


    • #3
      според мен това е може би един от най-добрите паркетници както ги наричате просто невероятна машина! поне като излъчване
      Танки грязи не боятся!

      Коментар


      • #4
        Моя е с 2.5 dci - 174 кс.И аз лично мисля че доста се различава от паркетниците като конструкция,окачване и проходимост.Говоря за заводския му вид.
        VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

        Коментар


        • #5
          Да, определено Pathfinder-a е доста по-проходим от повечето паркетници. Ако го сравняваме като проходимост с Patrol-a не му отстъпва много.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от inox
            Моя е с 2.5 dci - 174 кс.И аз лично мисля че доста се различава от паркетниците като конструкция,окачване и проходимост.Говоря за заводския му вид.
            Винаги съм си мислил, че някой "паркетници" стават за интересни изпълнения (не за състезания и траяли), но никой собственик не се е навивал да демонстрира, сигурно защото се очакват все пак някакви щети, та в зависимост от стила на каране "Намирача на Пътища" може да се окаже перфектната кола - комфорт и сигурност на пътя и възможността да се кара по черни пътища (по възможност без да са минавали много Виетнамки през тях) и рекички с брод, супер за пикник на тучна ливада, въобще прекрасна комбинация за Уикенд-а, НО него вкарваите в гората за дълго защото ще ви е жал и разходите ще скочат експоненциално.

            Коментар


            • #7
              Алекс,на пътя е перфектен-много мощ,супер ускорение,стабилен и горе долу има возия.А си става и за повече от пикник.Моя специално е обикалял из Родопите,а е качван и до хижа Дамяница-който е ходил там знае за какво става въпрос.Е след година каране-почти целия го боядисах,не мясаше на нищо.Разбрахме се с застрахователите с триста зора.Ама казаха че повече няма да плащат за такива изпълнения и затова си взимам на Яро Патрола .А иначе съм убеден че не му отстъпва по нищо.
              VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

              Коментар


              • #8
                А за колко го взе и как е като екстри?

                Коментар


                • #9
                  Абе моя и на един колега-отявлен нисанаджия бяха първите 2.Та тогава беше учудващо но на доста по добра цена от сега.сега знам че почват от 60 000 лв с ДДС,но аз лично си приспаднах ДДС..Иначе са 4 нива на оборудване-фабрично и наи-ниското ниво си има всичко важно.Можеш да ги разгледаш на
                  www.nissan-sofia.net.Моя се води Comfort.
                  VW-TOUAREG V6,3.0 TDI:oops:

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X