Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПОМОЩ (основен ремонт на двигател за УАЗ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    предлагам ти да си купиш Волга за 300-400лв. и да и вземеш мотора
    Плюсове:
    Имаш регистрация за "новия" мотор /доста важно/
    Волгата е тежи4ка и на вторични суровини си връщаш половината пари от мотора
    С два талона в КАТ е доста по-лесно от другите алтернативи
    Имаш доста резервни части по мотора

    Минуси:
    Малко преправяне /по-горе ти го бяха обяснили макар и на Руски/, повярвай ми не е толкова фатално имам участие в такава трансформация.
    Напасването на петите е наистина маисторска работа и няма да ти излезе по-евтино.
    Радвам се ако съм бил полезен, може и да пропускам нещо успех

    Коментар


    • #17
      ПРоблема (25.01.) не е решен все още, но мисля, че до към 4-5.02.2005г., ще бъде разрешен със вариянта - закупуване на ВОЛГА.
      Но мога да ви споделя опита който натрупах по отношение на регистрацията.
      1. При закупуване на двигател от отпадъци, освен фактура от продавача, следва задължително да се изискват и документи за произхода му - с една дума талон, на който КАТ са отбелязали "БРАКУВАН"
      2.Закупуване на автомобил (в случая ВОЛГА), която е спряна от движение (термина май бе "времнно спрян), се извършва при следния ред: собственика с сдобива от КАТ с удостверение за собственост; договор за покупко - продажба (нот. заверка); веднага след това новия собственик бракува автомобила и чак тогава може да се регистрира новия агрегат(може и продавача, предварително да го бракува, но в повечето случаи не са съгласни). Съгласно Наредбата за регистрация, спиране и пускане в движение на автомоби (мисля чл.35), регистрация на основен елемент - рама или двигател, от друг автомобил е допустимо само при положение, че той предварително е бракуван
      П.П
      А черупките ги мерих с индикатор,(мамк..........му) 4 стотни имат отклонение, в дълбочината на полусферата спрямо едната, оргинална която имам. На всички модели двигатели ли е така (питам за западните) или само руские рабочие го правят така???

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X