Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
    Туй по каква причина?
    По политическа. И защото бойната игла не принтира серийния номер на пистолета на 2 места по гилзата при изстрел. Правилно си ме прочел, и аз се пуля тъпо, ама така е, като мангалите гласуват за демократи.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от Dorssay Преглед на мнение
      4-5 години работих с Глок ...?
      Я ,преведи.Имаше ,носеше за украса , да впечатляваш мадамите ,беше служебен ,охранителна фирма , ходене на мисии , служител силово ведомство .....????

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Здравейте,нов съм в клуба Двоумя се за закопуване между Г19 и Г43.Дайте ми съвет кой да избера Искам го за ежедневно носене.Благодаря ви предварително

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Нищо ново, ама ми хареса заглавието - «Глок» – простой, как лопата

          http://warspot.ru/7086-glok-prostoy-kak-lopata

          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от Gushev Преглед на мнение
            Здравейте,нов съм в клуба Двоумя се за закопуване между Г19 и Г43.Дайте ми съвет кой да избера Искам го за ежедневно носене.Благодаря ви предварително
            Двата са доста различни. За 19-та е ясно, много има писано. 43-та е перфектен за всекидневно носене. Тънък е горе-долу колкото Макаренко, но е много лек(аз лично леки пистолети не харесвам), малко патрони мисля, че бяха 6 бр. Габаритите му са подобни като на Г26, но не съвсем. Стрелял съм само с 26 и изобщо не съм очарован и мисля, че при 43 ще е същото въпреки система за намаляване на отката. Дават го, че може да се стреля добре дори и с най-яките патрони. Не съм стрелял(изказвам придположения), но наистина е удобен за носене.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Хи хи е това вече е яко - не е удобен за стреляне ама е супер удобен за носене! Ами защо да го нося като ще стелям кьопаво с него!? То и обратното също е калпаво де - да е супер за стреляне пък да не става за носене! Няма как да стреляш с него ако не го носиш!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Не съм стрелял с него както съм писал. Изказвам предположения само. 26-ца на мен не ми допадна, много му е рязък отката, но предполагам се свиква, собственика му пък си го харесваше.
                П.П. кьопавото стреляне обикновено не е само от човека.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  С 26 стрелях веднъж, калибър 357 Зиг...ужас....

                  Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                    С 26 стрелях веднъж, калибър 357 Зиг...ужас....

                    Изпратено от моят Lenovo K53a48 с помощта на Tapatalk
                    И аз бях там...
                    42

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Купих си 26ца, преди 6-7 месеца, защото е компактен за носене, а 43 е ужасно малък (тънък) и малозаряден, отделно на това нищо от другите Глокове не му става (пълнители, мерници, кобури и т.н.)
                      В началото иска свикване (26та), но след 300-400 патрона ми легна в ръката и прави отлична групирана стрелба, а на бърза до 3 метра прави страхотна група. Явно е до свикване, но и до боеприпас, последния път стрелях и с някакви сериозни патрони-Фиочи, ама някаква нова серия бяха, имаше разлика. Говоря за 9Х19 версията, големите калибри му идват с голям откат на тоя пистолет...
                      Препоръчвам го, но в момента излизат няколко нови компактни пистолета, включително от ЗигЗауер, така че може да се ослушаш оща малко колега...

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        На 3м.група.Явно много съм остарял

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          На 3м.група.Явно много съм остарял
                          Адекватно, за самоотбрана. Аз лично на повече от 10м. рядко стрелям.

                          42

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            В приложната стрелба с КНО дистанциите са от непосредствено съприкосновение до 7м максимум 10м. Дистанциите от 20-25м са за спортните стрелци.
                            П.П. Не, че няма и упражнения над 10 и по вече метра, но те определено не са за самоотбраната.
                            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              На 3м.група.Явно много съм остарял
                              Може, зависи над какво работи-ако например е хълбочен изстрел, задръжки, неотложно презареждане и т.н. може и под 3м. но обикновено при такава малка дистанция, няма значение в група ли са, а е важно да си първи и да са вътре(в група е идеален вариант).
                              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Уважаеми съфорумци, вчера почина РУМЪНЕЦА, който откри този раздел и раздела за фенове на МАКАРОВ.
                                Лека му пръс

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X