Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Ако само ще го разнасяш 19 ако ще наблягаш на стрелбата 17.......

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Добре си се насочил с марката виж за модела е въпрос на усещане. Аз предпочетох 19 от ергономична гледна точка. По отношение на стрелбата, по-дългата цев дава по-добри резултати, но аз съм и привърженик на Макаренко, така че и с 19 и със 17 все тая . Колегата е прав с четене няма да стане, пробвай ги и двата и прецени. Не си написал от къде си, но по моя край нямаше възможност да ги пострелям на стрелбището и затова посредством един оръжеен магазин се свързах с хора, които са вече собственици на въпросните пистолетчета, те ми позволиха да ги пробвам и така направих своя избор. Успех с начинанието!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Благодаря за пожеланията! При моя има разлика в оксидацията с базовия - покритието е някак "портокалено". При теб как стоят нещата? Не съм виждал друг Set и затова питам, моят дойде по поръчка от ВИПа.

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от danmaxi Преглед на мнение
          Поне от две или три седмици чета и чета и препрочитам и не мога да реша 17 или 19 .... но поне вече съм решил че ще е Glock .
          Иди на стрелбище дето ги има и двата или ако има само единия намери някой познат дето има другия и с него идете на стрелбището. Хвани ги, подържи ги, стреляй и с двата, редувай ги... и ще разбереш кой е твоя Наистина големината на ръката е важна, на мен лично 19-ката ми ляга добре а и ми се налага да го нося...

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от danmaxi Преглед на мнение
            Поне от две или три седмици чета и чета и препрочитам и не мога да реша 17 или 19 .... но поне вече съм решил че ще е Glock .
            ти най-важното си го решил
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от danmaxi Преглед на мнение
              Поне от две или три седмици чета и чета и препрочитам и не мога да реша 17 или 19 .... но поне вече съм решил че ще е Glock .
              Още малко HELP:
              http://us.glock.com/products/model/g19
              http://us.glock.com/products/model/g17
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Благодаря за мненията /ще са ми в помощ / ако беше само за разнасяне е ясно че по компактния но няма да е само за носене ....... държах ги и двата и още се триумя .... малко проучване а и проба на живо със 17 все още няма така че ще се пробва и след това решава .

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Здравейте, от скоро съм във форума, а и от още по-скоро имам и Glock 17, и имам въпрос, с каква смазка да го почиствам
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7706.jpg
Прегледи:1
Размер:54.8 КБ
ID:5374103
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Първо да ти честитя и да ти пожелая много успешни изстрели и дано не ти се налага да го използваш по предназначение.

                    Може и без да се почиства. Ако си решил, с каквото имаш под ръка, примерно веро и топла вода. Това със смазката аз лично не го одобрявам (не е технически обосновано). И после забърсваш до сухо БЕЗ никаква смазка ( нямаш натоварване в нито един от механизмите, където смазката да ти помогне или да облекчи работата му).
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от PetarTachev Преглед на мнение
                      Здравейте, от скоро съм във форума, а и от още по-скоро имам и Glock 17, и имам въпрос, с каква смазка да го почиствам
                      [ATTACH=CONFIG]450632[/ATTACH]
                      Честито!
                      моя много рядко се сещам да го чистя а го ползвам често!това е един от най непретенциозните пистолети!
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                        ...забърсваш до сухо БЕЗ никаква смазка ( нямаш натоварване в нито един от механизмите, където смазката да ти помогне или да облекчи работата му).
                        Аз пък не съ много съгласен с горното. На какво мислиш, че се дълажат охлузванията по цевта на Глок.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:91.6 КБ
ID:5374369

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:1
Размер:14.3 КБ
ID:5374383

                        А ето и една схема къде и колко се смазва Глок-а:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:glock-lubrication-points.jpg
Прегледи:1
Размер:35.2 КБ
ID:5374370
                        Последно редактирано от blackfirefly; 13-05-12, 22:16.
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                          Аз пък не съ много съгласен с горното. На какво мислиш, че се дълажат охлузванията по цевта на Глок.

                          [ATTACH=CONFIG]451080[/ATTACH]

                          А ето и една схема къде и колко се смазва Глок-а:

                          [ATTACH=CONFIG]451081[/ATTACH]

                          смазан не смазан,няма Глок дето да няма такива охлузвания!
                          а иначе смазване по релсите и цевта отвън!отвътре суха и това е!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                            смазан не смазан,няма Глок дето да няма такива охлузвания!
                            а иначе смазване по релсите и цевта отвън!отвътре суха и това е!
                            За всяко оръжие цевта отвътре трябва да е суха. Без минимална смазка обаче на някои места /за Глок/ може ама не е желателно.
                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от PetarTachev Преглед на мнение
                              Здравейте, от скоро съм във форума, а и от още по-скоро имам и Glock 17, и имам въпрос, с каква смазка да го почиствам
                              [ATTACH=CONFIG]450632[/ATTACH]
                              Поздравления и от мен за избора и с пожелания да не ти се налага да го използваш по предназначение! Оръжието наистина не е претенциозно, но това с верото и топлата вода ми се струва като шега. Не трябва да прекаляваш и наистина да поставяш по една капка на посочените места, като избягваш бойната игла! В комплекта трябва да имаш книжка в която да са посочени местата за смазване. За моето оръжие съм се доверил на Balistol - Robla за цевта/маха нагари от вътрешната страна/, Balistol Universal течен, за смазка. Това, което правя аз е да отстраня затвора, пружината и цевта; напръсквам с Robla цевта и оставям за около 5 мин., през това време почиствам останалата част с четка за зъби напоена с много малко спирт; след като преценя, че всичко е добре изчистено без следи от нагар, поставям по една капка от Universal-а на определените места, забърсвам цевта и сглобявам. Успех!

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Glock имам и съм му чел книжката с картинките където пише да се капва по капка смазка. Това според мен е вятър работа. Има едно праволинейно възвратно постъпателно движение на блока и движението на цевта. Това е. Колко е натоварването там и каква е разликата със или без смазка? Има си и достатъчно луфтове. Може да се смазва, ама няма никакъв смисъл. В продължение на 13 месеца не съм падал под 400 патрона на месец, без смазка. Единствено оскидацията на затворната задръжка падна.
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X