Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
    ...Единствено Стефан не харесва пластмасови жени.Даите някъква критика не може да няма
    Не е само Стефан... Аз също не харесва силиконовите цици! И не само циците, не харесвам и грима и червилото... Не харесвам и найлоновите пистолетчета, с изключение на водните...
    Ама вие сте си клуб и ще си говорите колко велик пистолет е тази пластмаса, цитирайки рекламните проспекти...
    Венци, пак ще те попитам, помниш ли на стрелбището, дето дойде един да постреля и си извади Глога от куфарчвто, а ти специално ми обърна внимание, на вида на пластмасата му, бил от първите внесени в България?
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Клуб-Glock

      Здравейте.От 9 години съм с Глок-19 стрелям средно по 100 патрона седмично.За това време единственият ремонт е счупена "Slide lock spring".Ремонта ми струваше цели 20 лева и 1 час обикаляне

      Коментар


      • #33
        До: Клуб-Glock

        Пластмасата наистина е велик пистолет, е не толкова, колкото ламаринените ютии, но те поне стават за скрап.Много народ разбира от пластмаси ама никой не може да каже нещо съществено срещу този пистолет.Най-масов и най-продаван.
        Grand Cherokee WJ 4.7 V8
        Това е положението.

        Коментар


        • #34
          До: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          Абе пич само ние ли сме с Глокове в тоя форум!Не бях ме ли повече!
          Хайде пишете и мен с моите играчки:
          -GLOCK 19 9x19;
          -GLOCK Survival Knife 81;
          -GLOCK ENTRENCHING TOOL
          Прикачени файлове
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #35
            До: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Не е само Стефан... Аз също не харесва силиконовите цици! И не само циците, не харесвам и грима и червилото... Не харесвам и найлоновите пистолетчета, с изключение на водните...
            Ама вие сте си клуб и ще си говорите колко велик пистолет е тази пластмаса, цитирайки рекламните проспекти...
            Венци, пак ще те попитам, помниш ли на стрелбището, дето дойде един да постреля и си извади Глога от куфарчвто, а ти специално ми обърна внимание, на вида на пластмасата му, бил от първите внесени в България?
            Не харесваш найлонови пистолети, но имаш Р-22???

            Коментар


            • #36
              До: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
              Не харесваш найлонови пистолети, но имаш Р-22???
              Их изпревари медето е пласмасов че няма и желязо по него даже.Блока от незнам си какъв копозит(има всичко друго ,без стомана)Снимаи и покажи гола цевта! (да се посмеем) супер тънка!А за Глока кажи беше преди години(не помня точно за какво става въпрос
              Land rover discovery 300 Tdi

              Коментар


              • #37
                До: Клуб-Glock

                Ще ти припомня, Венци... Въпросният Глог беще с различна на вид повърхност, по която, въпреки 10-годишната му експлоатация, липсваха характерните микропукнатини... Всъщност едва ли си забравил и коментара си за Глог, по времето когато ползваше Джерико...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #38
                  До: Клуб-Glock

                  Думата велик ти пръв използва тукмерси нямаше нуждаА по принцип козметични проблеми не ме впечатляват,за проблем.Глока чи Глоками с два пистолета съм бе.За ПМ що не ме закачаши де да знам но по принцип мога да си взема всичко(достатъчно съм отнесен по темата)и щом е Глок значи е имало защо!
                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • #39
                    До: Клуб-Glock

                    И АЗ да подкрепя " СИЛИКОНИТЕ " .
                    Имам ГЛОК 17 от 9 години . За това време съм изгърмял доста патрони и никога не съм имал никакви оплаквания от пищова .
                    Имал съм обаче комична случка , вадя го да го покажа на един приятел и се оказва , че мушката му е паднала . Отремонтирах го със каниколит , и с това спечелих зависта на привържениците на " железните " , щото си направих ремонта в полеви условия а те при такъв случай трябва да търсят заварчик !!!

                    Коментар


                    • #40
                      До: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от vatito Преглед на мнение
                      И АЗ да подкрепя " СИЛИКОНИТЕ " .
                      Имам ГЛОК 17 от 9 години . За това време съм изгърмял доста патрони и никога не съм имал никакви оплаквания от пищова .
                      Имал съм обаче комична случка , вадя го да го покажа на един приятел и се оказва , че мушката му е паднала . Отремонтирах го със каниколит , и с това спечелих зависта на привържениците на " железните " , щото си направих ремонта в полеви условия а те при такъв случай трябва да търсят заварчик !!!
                      И пила
                      Land rover discovery 300 Tdi

                      Коментар


                      • #41
                        До: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от blackfirefly Преглед на мнение
                        Хайде пишете и мен с моите играчки:
                        -GLOCK 19 9x19;
                        -GLOCK Survival Knife 81;
                        -GLOCK ENTRENCHING TOOL
                        Кажи нещо за лопатката.Не съм ползвал
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • #42
                          До: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          С металната ос се получило доста добре.Има такава тунинг част.Аз я предпочитам защото ми придава допълнителна тежест в предната част на оръжието(ще го разгледаме по нататък подробно)Според мен си струват.Ще пиша подробно защо и какво съм сменил по моя.А за 22lr(адаптор) не съм чул да има по магазините в БГ.
                          Това е възвратната пружина с метална ос на (Glocmeister) вижда се и титаневия пин на (Lightining Strike)
                          Прикачени файлове
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • #43
                            До: Клуб-Glock

                            И още малко.Затворна задръжка от 34ка,минусов конектор 3.5 lib. на GHOST,регулируем тригър стоп,4lib. Wolf и модифициран овал на бутона за пълнитела.Общо взето е това
                            Land rover discovery 300 Tdi

                            Коментар


                            • #44
                              До: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                              Кажи нещо за лопатката.Не съм ползвал
                              Какво те интересува по-точно?
                              Мога да кажа, че за много сериозно копане /камениста почва пълна с коренища в която трябва да се окопае ГАЗ66 - ЗАС станция например / не става. Мисля, че ако се напъне сериозно ще се повреди. Имам предвид конструкцията която захваща дръжката за металната част. Но пък коя сгъваема шанцова лопата няма да се повреди при тежка експлоатация. Иначе самата метална част е яка, много здрава. Може да се позиционира спрямо дръжката под различен ъгъл, което е много удобно при изваждане на пръст от дупка например. С една дума става права /бел/, крива лопата и мотика. Дръжката се удължава а в нея има трион, който си върши работа по предназначение. Лопатката става и за самоотбрана по малко интересен начин. Изтегляш дръжката, отпред монтираш триона, а самата метална част я оставаш в малко отворено положение. В това положение хващаш лопатката за дръжката но откъм металната част, която идва като предпазител на ръката, а триона отива напред и се получава нещо като сабя или меч. Дано да си ми разбрал след това обяснение.
                              Аз моята съм я ползвал много /за окопаване на палатка, копане на дупка за полева WC, рязане на дърва и т.н./, но разумно без излишни "тествания". За ходене до полева WC е перфектна ако се сещаш за какво говоря.
                              Мисля, ча написах всичко или поне за друго не се сещам в момента. Само искам да отбележа, че по-здрава шанцова лопатка от тези, които ги продават по пазарите /от BG военното имущество/ НЯМА!!!
                              Only after the last tree has been cut down,
                              Only after the last river has been poisoned,
                              Only after the last fish has been caught,
                              Only then will you find that money cannot be eaten.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Клуб-Glock

                                Знам, че металната част на ножовете Глок стигат назад в дръжката някъде до надписа GLOCK. След това има някаква метална втулка. Някой може ли да каже дали и при двата модела, GLOCK Field Knife 78 и GLOCK Survival Knife 81 е така.
                                Only after the last tree has been cut down,
                                Only after the last river has been poisoned,
                                Only after the last fish has been caught,
                                Only then will you find that money cannot be eaten.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X