Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражен тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гаражен тунинг

    Обичам го гаражния тунинг, въпреки нарицателното си име което е получил. Първото условие за да се практикува е наличието на гараж. Колкото по голям, по добре. Колкото по разхвърлян и хаотичен, още по добре. По стените задължително трабва да има голи мацки. По работните маси се мяркат празни бутилки от бира. В моя гараж резака и електрожена са най уважаваните инструменти. И чуковете, ама забравих да ги снимам. На второ място са съвременните глезотии, като телоподаващо и аргон. Те дават търговски вид на тунинга. Следват флекса и бормашината. И малко ръчни инструменти.
    Не на последно място, трябва да има и подходящ обект за тунинга.
    Да видиме какво може да се получи в условията на такъв гаражен тунинг.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Гаражен тунинг

    Сериозен гараж Андро,аз като имам гараж и е зает от Струга и Полото на баща ми трудно го ползвам пък и тесен много матрял в него аз го карам на дворен тунинг и там добри неща излизат.
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      До: Гаражен тунинг

      охооо, имаш нов пациент?

      чакаме с нетърпение да видим какво ще се получи...........а, и ако не става с чука, ще стане с големия ...чук
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Гаражен тунинг

        Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
        Сериозен гараж Андро,аз като имам гараж и е зает от Струга и Полото на баща ми трудно го ползвам пък и тесен много матрял в него аз го карам на дворен тунинг и там добри неща излизат.

        Че то,ако се съди по първата снимка и на Андро в гаража,цяло МПС може да влезе само след сериозно разчистване .То,гаража е да се прави тунинг,не да се държат нек`ви джипки в него.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #5
          До: Гаражен тунинг

          АААААААА моя е колибка в сравнение с Андровия ма пък пред гаража кво става,Андро извини ме за спама чакам да видя какво ще излезе от твоя гараж този път като знам че хич не ти липсва сръчност в ръцете мога да си представя какво ще се получи.
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #6
            До: Гаражен тунинг

            Не сте очаквали да видите някакво лъскаво возило, нали? Ето го достойния за гаражен тунинг ветеран. Служил вярно двайсетина години на някакъв Швейцарец. В интерес на истината и той се е отнасял вярно към него. Почитания! Само не мога да разбера как му е дало сърце да го продаде? Както и да е, жив и здрав да е новия му собственик, ще му служи поне още толкова.
            Задачата е да му върнеме самочуствието и отново да всява респект по пътища и безпътища. Напълно си го заслужава.
            Какво по хубаво начало от една лебедка.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #7
              До: Гаражен тунинг

              Много хубаво, ама що на заварки?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                До: Гаражен тунинг

                Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                ....В моя гараж .....
                ....ако кажеш, че имаш и тръбогиб или нещо сходно, направо ще ти се дотъркалям
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  До: Гаражен тунинг

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  Много хубаво, ама що на заварки?
                  Да, естествен е въпроса. Заварка, или болтова връзка? Така, или иначе роговете трябваше да се удължават със заварка. Патрула е дълга база, лебедка 11000 либри, прецених че от заварката по здраво няма. Роговете ще ги боядисаме отвътре в зоната на заварките.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Гаражен тунинг

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    ....ако кажеш, че имаш и тръбогиб или нещо сходно, направо ще ти се дотъркалям
                    Нямам, давай да си направиме.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Гаражен тунинг

                      А кое ще е бушона при тия заварки?
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Гаражен тунинг

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        А кое ще е бушона при тия заварки?
                        Както си е бил, захвата на бронята, доколкото може да бъде бушон.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Гаражен тунинг

                          Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                          Обичам го гаражния тунинг, въпреки нарицателното си име което е получил. Първото условие за да се практикува е наличието на гараж. Колкото по голям, по добре. Колкото по разхвърлян и хаотичен, още по добре. По стените задължително трабва да има голи мацки. По работните маси се мяркат празни бутилки от бира. В моя гараж резака и електрожена са най уважаваните инструменти. И чуковете, ама забравих да ги снимам. На второ място са съвременните глезотии, като телоподаващо и аргон. Те дават търговски вид на тунинга. Следват флекса и бормашината. И малко ръчни инструменти.
                          Не на последно място, трябва да има и подходящ обект за тунинга.
                          Да видиме какво може да се получи в условията на такъв гаражен тунинг.
                          Андро,не си прав,не е гаражен,а сервизен тунинг,днес цели две джипки се "сервизираха" с чук и оксижен

                          Коментар


                          • #14
                            До: Гаражен тунинг

                            Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
                            ...
                            днес цели две джипки се "сервизираха" с чук и оксижен
                            Щото са истински и не понасят нежности и лигавене, затова се оправят с чук и оксижен.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Гаражен тунинг

                              Ааа, отпочна го а? Радвам се, като знам какъв си мераклия.

                              Ще донеса още играчки за пробване, тия дни.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X