Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражен тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Гаражен тунинг

    Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
    Хахахаха, съгласен на сто процента!
    Ти па кво се кефиш бе, метало-пластик такъв.

    Коментар


    • #62
      До: Гаражен тунинг

      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
      Днес приключихме с лебедката и бронята. Ето какво се получи.
      Освен това се получи и малко сборище на ръбати и грозни БТР-и

      А освен довършването на бронята, Андро спретна още едно произведение на гаражния тунинг ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #63
        До: Гаражен тунинг

        Първоначално публикуван от jashi1 Преглед на мнение
        Браво Андро,много ми харесва,почивай два,три дена,че иде ред и за моя паркетник,ама по две
        За теб трябва да измислиме нещо друго, щото нали казахме че гаражния тунинг трябва да е уникален.

        Коментар


        • #64
          До: Гаражен тунинг

          Следващата задача на гаражния тунинг е лифт на Патрула. Даденостите са ресьорно окачване. Изискването е 5-6 см лифт. Бюджета е ограничен. Гаражния тунинг обаче е свикнал и не се плаши.
          Почваме:
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #65
            До: Гаражен тунинг

            Продължавам да се забавлявам с "гаражния тунинг".Трябваше да изработя нови обици. Както видяхте, изработих ги. Болтовете обаче са проблем. Незнам някъде да има стругар с високо якостна стомана. Реших да използвам старите болтове. А те са заварени за едната стена на обицата. Отрязах ги и след малко струговане с флекса бяха готови за заваряване. За такива заварки на телоподаващото му нямам много вяра. Наложи да използвам вярната ми Кракра от преди 25 г. Поради съмнения за разлика в стоманата на болта и шината, подгрях предварително до червено. След като заварих, оставих бавно да изтива. Вижте снимките:
            Последно редактирано от Аndro 160; 11-11-08, 19:56. Причина: снимки

            Коментар


            • #66
              До: Гаражен тунинг

              Снимките:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #67
                До: Гаражен тунинг

                Аз съм готов с Диското и чакам окачването ще по ниско от 20 годишно Тико такси
                Прикачени файлове
                Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                Коментар


                • #68
                  До: Гаражен тунинг

                  Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                  Аз съм готов с Диското и чакам окачването ще по ниско от 20 годишно Тико такси
                  Харесва ми "морския тунинг". Перфектно!
                  Поздрави!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Гаражен тунинг

                    Патрула обаче не е капризен. Тунинга му е от най близката железария.
                    Метнахме му новите обици отзад и ето какво се получи:
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #70
                      До: Гаражен тунинг

                      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                      Болтовете обаче са проблем.
                      Андро и друг път съм писал във форума - не им правя реклама - на Сливница и Раковски "Евроболт" до сега не са ме подвеждали действително имат голям асортимент и стават и за консултанти на пръв поглед са малко "киселочки" а и екзотичните стоки са с кисели цени, но при нужда ......сега да ти оспамя темата
                      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                      Ти па кво се кефиш бе, метало-пластик такъв.
                      те тва е металопластика днеска попаднах на нея докато подготвях за боядисване черчеветата ( рамките на стъклата и вратите на Джипчо Извинявам се за лошите ( с телефон) снимки но отгоре е (беше) боя, отдолу е ръждива дупка запълнена с влакнест кит на какво се е крепяло стъклото Да им....айката другото значение на гаражен мастУр
                      Прикачени файлове
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • #71
                        До: Гаражен тунинг

                        "Обичам го гаражния тунинг, въпреки нарицателното си име което е получил. Първото условие за да се практикува е наличието на гараж. Колкото по голям, по добре. Колкото по разхвърлян и хаотичен, още по добре. По стените задължително трабва да има голи мацки. По работните маси се мяркат празни бутилки от бира. В моя гараж резака и електрожена са най уважаваните инструменти. И чуковете, ама забравих да ги снимам. На второ място са съвременните глезотии, като телоподаващо и аргон. Те дават търговски вид на тунинга. Следват флекса и бормашината. И малко ръчни инструменти.
                        Не на последно място, трябва да има и подходящ обект за тунинга.
                        Да видиме какво може да се получи в условията на такъв гаражен тунинг."
                        В гаража е по-уютно.Прав си! Аз се преместих в помещение 200 квадрата и сега ми изглежда някак празно и съвсем неуплътнено. Пък к`во ще е зимата...не ща да го мисля!
                        диф сеуянин със самоует - www.rif4x4.bg

                        Коментар


                        • #72
                          До: Гаражен тунинг

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Андро и друг път съм писал във форума - не им правя реклама - на Сливница и Раковски "Евроболт" до сега не са ме подвеждали действително имат голям асортимент и стават и за консултанти на пръв поглед са малко "киселочки" а и екзотичните стоки са с кисели цени, но при нужда...
                          Абе много са нестандартни тия болтове. Предните са и с гресьорка.
                          А и ходенето до Сливница в работно време си е жива мъка.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Гаражен тунинг

                            Несе продават , търсил съм и затова си ги правя ! Налагало ми се е 3-4 пъти става 6+
                            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                            Коментар


                            • #74
                              До: Гаражен тунинг

                              Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
                              ...Наложи да използвам вярната ми Кракра от преди 25 г...
                              А защо не CEBORA-та. Няма ли си ръкохватка за ръчно?

                              То че опитен заварчик може да работи с всичко, съм съгласен, ама що па да не ти е по-лесно с инверторно DC?

                              А, и с каква дебелина са планките на обеците? 10-ка? Каква стомана? На какво ги огъва?
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Гаражен тунинг

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                А защо не CEBORA-та. Няма ли си ръкохватка за ръчно?

                                То че опитен заварчик може да работи с всичко, съм съгласен, ама що па да не ти е по-лесно с инверторно DC?

                                А, и с каква дебелина са планките на обеците? 10-ка? Каква стомана? На какво ги огъва?
                                Едно време с Кракрата заварявах парнаджииски тръби. Така бях свикнал че на 2 см. от стената ги обикалях. Сега за съжаление не съм толкова уверен, ама с инвертора пък още повече.
                                Иначе шината трябва да е Ст-3, 10мм. Огъвах ги с оксижена, менгемето и един инструмент, тип "гаражен тунинг". Като правя предните ще го снимам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X