Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гаражен тунинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Гаражен тунинг

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Ааа, отпочна го а? Радвам се, като знам какъв си мераклия.

    Ще донеса още играчки за пробване, тия дни.
    Изкушението беше прекалено голямо. За такова желязо от сън да ме вдигнеш, ставам и почвам да го режа и заварявам.

    Коментар


    • #17
      До: Гаражен тунинг

      Първоначално публикуван от Andro_Pajero Преглед на мнение
      Нямам, давай да си направиме.
      Ами да се видим когато ти е удобно, а до тогава мисли с какво ще съм ти полезен щото освен две ръце и 50 м2 гараж (полуподреден, без мацки и бира) друго си нЕмам ни знания по маталообработка (освен най-общи) ни идея как трябва да изглежда и работи това чудо а хидравличните дзверове които съм виждал по качествените сервизи за ауспуси ми се струват сложни и скъпи за гаражна сглобка
      П.П. И не пия бира
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #18
        До: Гаражен тунинг

        Хидравликата им не е проблем. Един достатъчно голям крик върши работа, ама е бавно. А цилиндри се поръчват каквито ти душа иска. Знам няколко фирми, дето го правят.

        Проблема са "камъните". Тях не знам кой може да направи. Тоя въпрос се дискутира май откак го има форума, и досега решение не е намерено.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: Гаражен тунинг

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Хидравликата им не е проблем. Един достатъчно голям крик върши работа, ама е бавно. А цилиндри се поръчват каквито ти душа иска. Знам няколко фирми, дето го правят.

          Проблема са "камъните". Тях не знам кой може да направи. Тоя въпрос се дискутира май откак го има форума, и досега решение не е намерено.
          Решение имааа...пия бира по всяко време
          П.П.
          И тръбогиб имам, ако на някой му трябва да свирка, насреща съм!
          Ferrum dum ignis candet cudendum est.

          Коментар


          • #20
            До: Гаражен тунинг

            Андро и аз трябва да правя това "упражнение" на Патрола ми. Някой ден финансово красив ще ти се обадя.
            На гаража му липсва канал на дъното на който има винаги вода и най-различни масла и др. течности....
            LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
            E23,E36,E46,E39,E61.

            Коментар


            • #21
              До: Гаражен тунинг

              Андро,давай снимки от днес,че пропуснах възраждането на "звяра"

              Коментар


              • #22
                До: Гаражен тунинг

                Ветераните не търсят помощ. Свикнали са да разчитат само на себе си. Естествено е сами да си достявят суровото оборудване за гаражен тунинг. Не са и претенциозни. Могат да носят всичко. Вижте сами каква красота.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #23
                  До: Гаражен тунинг

                  Първоначално публикуван от Blacksmith Преглед на мнение
                  Решение имааа...пия бира .....да свирка......насреща съм!
                  Малко е спам за Андровата тема, извинявам се ш`ъ купя бира п`ъ и за свирката ш`ъ се разберем, стига да не искаш после и деца да ти раждам ама как да стигна до теб
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #24
                    До: Гаражен тунинг

                    Уау,каква яка броня ще стане. По цялата дължина ли ще е такава широка или ще има скосявания? Аз като Тарга-та обаче ще ти направя лека забележка за заварките около лебедката.Разбира се не го взимай присърце,но аз не бих го направил по този начин
                    Солидно изглежда успех.
                    Последно редактирано от banjo; 23-10-08, 20:24.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • #25
                      До: Гаражен тунинг

                      Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                      Уау,каква яка броня ще стане. По цялата дължина ли ще е такава широка или ще има скосявания? Солидно изглежда успех.
                      Патрула заслужава най яката броня. Такава може да произведе само гаражния тунинг. Тези здрави желяза са корави и жилави. С оксижена, електрожена и флекса обаче бързо омекват. И придобиват формите начертани във вижданията на гаражните дизайнери.
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #26
                        До: Гаражен тунинг

                        с тая броня и за снегорин може да го ползваш
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • #27
                          До: Гаражен тунинг

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          ...
                          ... аз не бих го направил по този начин...
                          Той за това е гаражен тунинг, защото е индивидуален и нестандартен.

                          Коментар


                          • #28
                            До: Гаражен тунинг

                            Бронята си е супер. Здрава , семпла.
                            Само не разбрах на по-горните снимки (там , дето прилича на гардероб ) някаква заготовка ли си намерил , или ти си го скроил и после оформил до крайния вариант ?
                            Уморените коне не ги убиват , нали ??

                            Коментар


                            • #29
                              До: Гаражен тунинг

                              Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                              Бронята си е супер. Здрава , семпла.
                              Само не разбрах на по-горните снимки (там , дето прилича на гардероб ) някаква заготовка ли си намерил , или ти си го скроил и после оформил до крайния вариант ?
                              Лист ламарина, 3мм., срязах го на гилотина и го огънах на абкант.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Гаражен тунинг

                                Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                                с тая броня и за снегорин може да го ползваш
                                Като се вдигне се съмнявам че няма да може, за съжаление.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X