Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

    Колеги,трудно е да се стои мирен и да си гледаш джипката в естественния и вид!!??
    Попаднах на това и направо съм пощурял!??Като ще е джип да е!!!ДВГ има ресурс да носи гуменки над нормалните,ами какво друго ми остава за да хвана ъглошлайфа и СО-то...ОТНОВО....
    Приемам всякакви идеи...
    Прикачени файлове

  • #2
    До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

    Какъв размер е това. Прилича ми на 33ки
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #3
      До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
      Какъв размер е това. Прилича ми на 33ки
      Нямам идея?Но според вида им съдя,че са най малко 35" - може и да греша?Ама и лифт ще иска това животно?
      Давайте идеи за да се блъскам по малко....
      Мам....и ще я навиря тази "Тойота"!!!

      Коментар


      • #4
        До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

        Виж на Явор-Вромоса Рънъра.Има доста интересни решения...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

          Според мен, гумите не са наи-впечатляващото. Може би са нещо като черешката на тортата, та ти се навира в очите. Тази тойота наистина вдъхновява. Обърни внимание на всички останали детайли , които не се забелязват веднага, но всъщност те определят привличането от тип "да те удари гръм".Има чувството, че проекта е дизайнерски, като гледам избора на елементи, пропорции и материали.На всичко отгоре май разбира и от каране извън пътя / няма мищо излишно, но и не е забравено нищо/
          [IMG]http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg[/IMG]TLC LJ70 - първата любов

          Коментар


          • #6
            До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

            мен па точно гумите ми седят като че ли са от друга кола. все едно купето е насадено на друга кола.

            Коментар


            • #7
              До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Виж на Явор-Вромоса Рънъра.Има доста интересни решения...
              Къде да я погледна?

              Коментар


              • #8
                До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                Къде да я погледна?
                Ето ти я . Мога да ти помогна и твоята да порасне като тази


                Имам си и лопатка да си играя на пясъка






                За какво ли ми е този шнорхел да ме пита човек



                Всички фарове натъпках с ксенон




                А тук повече по въпроса

                Коментар


                • #9
                  До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                  Джипката е супер - знам я!Мен лично не ме устройва всичко това .... идва ми над лимита!!Все пак благодаря за идеята - пак е нещо.
                  А между другото с лопатката за пясъка - доста зор ще видиш ако се наложи да копаеш с нея .... ама за игра става...И от всичко най ми харесва подсилването на задния мост .... прекрасно решение!!!
                  Благодаря за снимките...

                  Коментар


                  • #10
                    До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                    Първоначално публикуван от STEF BMW Преглед на мнение
                    Джипката е супер - знам я!Мен лично не ме устройва всичко това .... идва ми над лимита!!Все пак благодаря за идеята - пак е нещо.
                    А между другото с лопатката за пясъка - доста зор ще видиш ако се наложи да копаеш с нея .... ама за игра става...И от всичко най ми харесва подсилването на задния мост .... прекрасно решение!!!
                    Благодаря за снимките...
                    Можеш да ползваш готов лифт кит +100мм мисля че това е монтирано и на снимките в началото на темата. В понеделник съм в България ако съм те заинтригувал звънни по телефона.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Можеш да ползваш готов лифт кит +100мм мисля че това е монтирано и на снимките в началото на темата. В понеделник съм в България ако съм те заинтригувал звънни по телефона.
                      От теб купих фланци за главините преди време,тъй,че телефона ти го имам .... ако нещо ме клъвне щъркела ще звънна.Благодаря още веднъж.

                      Коментар


                      • #12
                        До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                        като каза "офф идеи" вземи си изкарай удължителен маркуч на отдушника на дифовете. Днес днес видях че пак се е запушил с кал и го изчистих за трети път. видях че е избило през гарнитурата маслото и сложих маркуч.
                        Да кажат разбирачите правилно ли съм направил ???

                        Коментар


                        • #13
                          До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                          Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                          като каза "офф идеи" вземи си изкарай удължителен маркуч на отдушника на дифовете. Днес днес видях че пак се е запушил с кал и го изчистих за трети път. видях че е избило през гарнитурата маслото и сложих маркуч.
                          Да кажат разбирачите правилно ли съм направил ???
                          Имам спомен от подобно явление!Запознат съм до болка с този проблем и съм го решавал няколко пъти,като демонтирам клапанчето в края на маркуча и го удължавам Същият го вкарвам в купето и няма ядове!...
                          Не знам как си го лекувал ама три пъти да чистиш не ти ли омръзна - бутай го в купето - това е решението.

                          Коментар


                          • #14
                            До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                            Извинете ме за въпроса ама тази TOYOTA кара ли се offroad или е само рекламна и ако е така покажете некоя снимка в смисъла на изпълнението и. (за offroad де)

                            Коментар


                            • #15
                              До: ОФФ ИДЕИ ЗА 4РЪНЪР...

                              Първоначално публикуван от mitaka359 Преглед на мнение
                              Извинете ме за въпроса ама тази TOYOTA кара ли се offroad или е само рекламна и ако е така покажете некоя снимка в смисъла на изпълнението и. (за offroad де)
                              И аз бих желел да я видя в действие?...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X