Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг от различни гледни точки.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тунинг от различни гледни точки.

    Тунинг, или казано на български подобрения, е една от най-разискваните теми.
    Откривам тази тема, за да си изясним нуждата и целите на подобренията по нашите джипки.
    В края на лятото видях за пръв път тази машина. Първита мисъл, която ми мина през главата беше: "яко наточен"... Заедно с един приятел, който преди 2 дни си беше получил новия Вранглер, след половингодишно чакане, от Дарсауто, заоглеждахме машината, като сватове на сгляда... За съжаление, на снимките по-долу, е с цели врати, а тогава беше с малки, с контур от тръба вратички, запълнени с мрежа.







    Докато я обикаляхме и оглеждахме, се появи момчето което я караше. Интересни отговри получихме на многобройните си въпроси. Според него, това било тунинг "Сахара", специално предназначен за пустините. Не бил правен, в България, а така бил поръчан джипа... Тези гуми били специално за пясък... Още куп глупости чухме, но аз си мълчах, все пак момчето не беше само, а с момиче, не исках да го излагам... Когато си тръгна, падна голям смях, въпреки, че бяхме обвинени от съпругата на моя приятел, че се смеем, защото му завиждаме...



    Обърнете внимание на ресьорите и други елементи по окачването:





    Очаквам коментарите ви!
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

  • #2
    До: Тунинг от различни гледни точки.

    Много лъскаво, прекалено даже. Виждам една огромна "чалга". Ресьорите не трябва ли да са многолистови? Има си и резервна... "гумичка"

    С една дума: п*человка ?

    Коментар


    • #3
      До: Тунинг от различни гледни точки.

      Обеците Пък и въжето ...

      Коментар


      • #4
        До: Тунинг от различни гледни точки.

        Само колко са му здрави предните тръби.Мале-мале.
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #5
          До: Тунинг от различни гледни точки.

          Мислех ,че темата наистина е за тунинг....какъв е този......цирк
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #6
            До: Тунинг от различни гледни точки.

            Нищо не разбирате, това е пернишки голф двойка тунингован до вранглер.
            "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

            Коментар


            • #7
              До: Тунинг от различни гледни точки.

              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
              Нищо не разбирате, това е пернишки голф двойка тунингован до вранглер.
              А младежа 100% е бил и GSM Нокия........
              .....казват вдигала от 3 до 5к.с.мощността на Голфовете.....
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • #8
                До: Тунинг от различни гледни точки.

                Бе айде стига дивотии, не чухте ли че това е пустинен тунинг? Пустинен покрив с увеличена сянка, пустинни ресори, пустинно навиване на лебедката, всичко е пусто.
                Само че джипа е малък, и е за малки пустини. В Бургас има две - три такива пустини, точно между града и морето, виждал съм ги.

                Коментар


                • #9
                  До: Тунинг от различни гледни точки.

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  Бе айде стига дивотии, не чухте ли че това е пустинен тунинг? Пустинен покрив с увеличена сянка, пустинни ресори, пустинно навиване на лебедката, всичко е пусто.
                  Само че джипа е малък, и е за малки пустини. В Бургас има две - три такива пустини, точно между града и морето, виждал съм ги.
                  с една дума: пустиняк!
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    До: Тунинг от различни гледни точки.

                    Джорджо, пита ли го от къде са веждите. Не съм виждал по-правилни за YJ. Отзад много елегантно е изрязан калника.
                    Ако заданието е било да се подобри външния вид е изпълнено много добре. Според мен малко претрупано, ама то въпрос на вкус.

                    Някой знае ли на коя фирма са ресьорите.
                    Последно редактирано от kinex; 18-10-08, 20:07.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Тунинг от различни гледни точки.

                      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                      ..веждите. Не съм виждал по-правилни за YJ. Отзад много елегантно е изрязан калника.
                      ...
                      Еййй, ти все ще забележиш нещо хубаво на фона на цялата цигания

                      Коментар


                      • #12
                        До: Тунинг от различни гледни точки.

                        Ресьорите,така на око,приличат на бусови.От МБ 207-309...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #13
                          До: Тунинг от различни гледни точки.

                          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                          Ресьорите,така на око,приличат на бусови.От МБ 207-309...
                          За фирма питах. Не може да са каращисани.
                          Очевидно е че в колата са наляни много пари. Колко точно ми е трудно да преценя. Зависи къде е правена. Със сигурност обаче са повече от колкото струват джипките на болшинството писали по темата.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Тунинг от различни гледни точки.

                            Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                            Ресьорите,така на око,приличат на бусови.От МБ 207-309...
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Тунинг от различни гледни точки.

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              За фирма питах. Не може да са каращисани.
                              Очевидно е че в колата са наляни много пари. Колко точно ми е трудно да преценя. Зависи къде е правена. Със сигурност обаче са повече от колкото струват джипките на болшинството писали по темата.
                              Ненужно наляти обаче........Тази джипка не я виждам в гората и тунинга и /макар и да е правен с цел за ходене по кафенетата/,изглежда много смешен с това как всеки един детайл ще се потроши в реални бойни условия......С две думи изглежда ми много БУТАФОРНА......
                              Ненужно наляти пари......Поздрави.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X