Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:komp.jpg
Прегледи:1
Размер:191.7 КБ
ID:5273566 това е компресора

    Коментар


    • От: Компресор

      Хората са ти го написали-4киловата.Макар ,че двустъпалния УК 50 ,вижда зор на втората степен с тоя мотор.
      А с 2.2 може да му въртиш само единия цилиндър
      Ако ти е излишен компресора,лашкай го насам, я имам мотори болче от бая време търся такъв УК 50/100 ,там е истината ,всичко друго е губене на време.или не толкова.

      Коментар


      • От: Компресор

        Добре де, на мен няма да ми трябва на пълна мощност да поддържа 10 атм. до 5-6 атм няма ли да го развърта монофазния, иначе на компресора има двигател 3 кв трифазен, но аз нямам трифазен ток!

        Коментар


        • От: Компресор

          Съмнява ме ,на ук50 ,мисла че беше с 100мм. бутало.
          Продаваш ли го иначе тоя компресор или замяна за друг?

          Коментар


          • От: Компресор

            Струва ми се , че с редукция на шайбите ще се докара същата мощност към компресора за сметка на обротите.Купих го съвсем скоро и ми се ще да опитам да го пусна като монофазен. Ако не стане сигурно ще го продам, но иначе като го пусна на трифазен ток има чудовищен дебит и ми харесва как работи.

            Коментар


            • От: Компресор

              Ами пренцепно ,тези компресори са огромни като размери , и са доста остаряли като технология, и не позволяват високи обороти-не че неможе,просто ще му правиш ремонти дооста често.Доколкото знам УК100 се върти на около 500об/мин. Все си мисля,че нищо няма да стане с този мотор,ще му идва твърде слаб и най-много да го спреш на 2-3атм. но ако замяната е лесна,пробвай и пиши какво е станало-

              Коментар


              • От: Компресор

                Моя е с глава АВАС и по книга я дават за 3kW мотор, но аз я въртя с 2,2 монофазан.Работи с лекота,компресора си има всичко като на фабричните(пресостат, възвратен клапан и т.н.) Отначало го пробвах без разширител, но като вдигне 8атм. след това няма тръгване(тръгва, но неможе да се развърти и започва да бръмчи), понеже беше само с тръба и компресорната глава я напълва още преди мотора да се развърти напълно и реално пак тръгва под товар.Сега работи безупречно.Тоя Главинишкия неможеш го подкара с 2,2 че и с 3kW ще му е трудно да не кажа невъзможно каквито и шайби да му слагаш.
                П.п. немога да разбера логиката-хем няма да ти трябват толкова атмосфери , хем ще събираш толкова голямо животно или аз нещо не съм разбрал.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • От: Компресор

                  И аз това се опитвам да обесня на колегата.Той ,че ще го върти ,възможно е ,но дали ще вдигне и 1атм.Аз имам лош опит с слабите мотори , и затова винаги слагам възможно по мощен.хем не се товари,хем вдига повече барове !

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    Наскоро правих един с АВАС чисто нова с 200л на изхода.По книга 1,5 kW -обяснявах му на човека търси друг мотор, той не 1,1kW имам ще пробваме с него.ОК стигна 7атм. и припуши.Купи 2,2-няма грешка ама другия си отиде безславно.Не слушат хората бе.
                    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Сега разгледах в интернет 3кв монофазни производство във Варна мисля, че ще стане ако не продажба.

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Мисля, че на Харманли има и 4kW монофазни-някой беше писал, не помня по какъв повод, но май с поръчка.
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Колега,ако пускаш за продажба,моляте предупреди или ми пиши лс.

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                            Мисля, че на Харманли има и 4kW монофазни-някой беше писал, не помня по какъв повод, но май с поръчка.
                            Тц, най-мощния монофазен е 3 кв.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              УК 50 го има при един приятел с 3 киловата монофазен харманлийски мотор без растоварване над 5 атмосфери не тръгва .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Добре а какво налягане достига твоя приятел с тоя мотор. Да разбирам ли, че като сложа пресостат с разтоварване ще тръгва на 5 атмосвери и дали загрява мотора

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X