Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Компресор

    Sparow - цялостната документация я имам и аз разпечатана, но мислех, че това са обороти на моторите... знам ли... ролката на мотора ми трябва да е около 150 мм?! (тази на главата мисля беше 295-300мм)

    За моя дават или 1400 или 1450 - на 2 места имаше обороти в документите...
    ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

    Коментар


    • До: Компресор

      Едва ли ,защото всеки има различни числа,аз мисля,че слагат един мотор с различна мощност,и компенсират с колелата.

      Коментар


      • До: Компресор

        Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
        Sparow - цялостната документация я имам и аз разпечатана, но мислех, че това са обороти на моторите... знам ли... ролката на мотора ми трябва да е около 150 мм?! (тази на главата мисля беше 295-300мм)

        За моя дават или 1400 или 1450 - на 2 места имаше обороти в документите...
        350 мм на колелото на главата и обороти 1420(от линка на агро- маркет), при мен мотор 2880об шайбата на мотора трябва да е 172мм направих я 170мм.Лесно се смята.
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • До: Компресор

          Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
          Едва ли ,защото всеки има различни числа,аз мисля,че слагат един мотор с различна мощност,и компенсират с колелата.
          Не си прав... докъм GS 30-35 слагат 3 к.в. трифазен, нагоре слагат вече 4 к.в. и така нататък...
          ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

          Коментар


          • До: Компресор

            Да де,нали тва съм написал,по големи мотори ,но с почти близки обороти.Разликата се компенсира с шайбите.

            Коментар


            • До: Компресор

              Първоначално публикуван от sparow Преглед на мнение
              тоя на снимките е двуцилиндров от ифа л60,не виждам смисъл да е 1цилиндър и да има 2извода...
              иначе колко пари му търсиш,?
              Само да уточня.Да,този компресор е от ифа Л60 ,само че не е двуцилиндров ,а едноцилиндров.А двете трабички които се виждат на снимката са за охлаждащата течност (вход-изход).
              0887632135-Краси

              Коментар


              • До: Компресор

                Първоначално публикуван от krasi0573 Преглед на мнение
                Само да уточня.Да,този компресор е от ифа Л60 ,само че не е двуцилиндров ,а едноцилиндров.А двете трабички които се виждат на снимката са за охлаждащата течност (вход-изход).
                Здравеите и ЧНГ следя темата и реших дах се включа.От лечен опит зная че тези малките компресори са вятар работа по вечето време го чакаш да вдигне въздох и дотъто започнеш то вече въздоха свършил
                освен за помпане на гуми и евентоално за боядисване за друго просто не стават
                ТРИКРАКА МАСА НЕ КУЦА:eek:

                Коментар


                • До: Компресор

                  Първоначално публикуван от aleksandrov1973 Преглед на мнение
                  Здравеите и ЧНГ следя темата и реших дах се включа.От лечен опит зная че тези малките компресори са вятар работа по вечето време го чакаш да вдигне въздох и дотъто започнеш то вече въздоха свършил
                  освен за помпане на гуми и евентоално за боядисване за друго просто не стават
                  Колега ,чакай малко сега .Има стара приказка че "с трици маймуни не се ловят" Ако искаш хубав и с голям дебит компресор слагаш 2000лв. в джоба и право в магазина.Тук идеята е за комромисен вариянт ,цена-качество.
                  0887632135-Краси

                  Коментар


                  • До: Компресор

                    То точно това е идеята с трици маймуни и става иначе ако заделиш 1500 - 2000 лева има хубави заводски компресори във всеки специализиран магазин. Идеята на темата е да го направиш колкото се може по ефтино.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • До: Компресор

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      То точно това е идеята с трици маймуни и става иначе ако заделиш 1500 - 2000 лева има хубави заводски компресори във всеки специализиран магазин. Идеята на темата е да го направиш колкото се може по ефтино.
                      Нали и аз точно това казах.
                      0887632135-Краси

                      Коментар


                      • До: Компресор

                        На мен досега всичко ми е на 800-850 лв без ДДС, като всичко без бутилката е ново!!! (тя ми е подарък + серпентината за охлаждане)
                        ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                        Коментар


                        • До: Компресор

                          Първоначално публикуван от The_Machine Преглед на мнение
                          На мен досега всичко ми е на 800-850 лв без ДДС, като всичко без бутилката е ново!!! (тя ми е подарък + серпентината за охлаждане)
                          За това говориме сложи ДДСто цената на бутилката труд на стругар заварчик и си почти на парите на нов заводски.
                          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                          Коментар


                          • До: Компресор

                            Е ако има мотор и другите чаркове,няма да е колкот заводски,а и ако има безплатен достъп до струг и електрожен..безценно...

                            Коментар


                            • До: Компресор

                              ДДС-то си го дръпнах, телоподаващо си имам в сервиза, стругаря е силно мой човек, на когото върша много услуги
                              Компресор с моите характеристики беше някъде около 1750-1800 лв, та мисля добре съм си направил сметка...

                              Преди да ми подарят бутилката бях намислил да връзвам няколко 60 литрови АГУ бутилки, които ми седят из сервиза... между другото ако някой ги иска - добре е дошъл - не ги щат по скрападжийниците, че трябва да са срязани...
                              ПроС гАзар... 0883 353 299 Ивайло

                              Коментар


                              • До: Компресор

                                Компресора със старата едноцилиндрова глава с абсолютно всичко в цената дори и спрея за боядисването на бутилката водих си нарочно отчет за всичко излиза на около 300лв.(не всичко съм плащал-къде съм имал, къде са ми подарявали и т.н.)+ новата глава 395лв става 700лв.Компресор с тази глава н ос поголяма бутилка в сайта на агро-маркет е ако не се лъжа е около 1580лв.
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X