Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 runner-заден мост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4 runner-заден мост

    Здравейте имам въпрос
    Мойта каручка е 3,0 ТД-94 г.
    след като изхвърлих фланците и смених амортесьорите след седмица се появи притрисане на задните колела при потегляне при навит волан. Доста странно защото като потегля напрово го няма. Навия ли геврека и започва да тресе. Прави го при потегляне предимно. Клекнах днес и дадох друг да потегли и видях колелата да се държат все едно нещо ги задържа или по скоро не могат да зацепят.
    Някой знае ли нещо по въпроса ???

  • #2
    До: 4 runner-заден мост

    Провери дали не ти е включено предното.
    0+

    Коментар


    • #3
      До: 4 runner-заден мост

      ами води се изключено.. поне лампата не свети. Друга интервенция за която се сетих е че май си играха отзад докато сменяваха накладките с барабаните. Са па чух теория за мистично LSD което се води че не притежавам.

      Коментар


      • #4
        До: 4 runner-заден мост

        Баш на ЛСД прилича.Я вдигни колата на подемник и завърти едното задно колело.Виж на къде ще се завърти другото.Ако са в една пососка си ударил кьравото
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: 4 runner-заден мост

          А маслото в дифа какво е ?Сменяно ли е някога?Ако си с ЛСД, не всяко масло е подходящо за целта....

          Коментар


          • #6
            До: 4 runner-заден мост

            абе ако знаете от къв Мърляч я взех не е истина просто. Купих я защото наистина ми дапада тая модификация и я търсих дълго време и втората причина бе да я спася. Още щом я взех източих всичко дето е течно в нея и го смених с възможно най доброто без да правя компромиси в цената. Мисля че я натъпкахме с някво Минерално масло в дифовете, както и гресирахме карданите.
            обслужена е по тоя въпрос
            мноо ме яд на такива. Аз като продавам МПС казвам на следващия кво си купува както и всички специфичности на МПС-то и правени интервенции по него. Тоя убавец само знаеше че е с Фланци и че я е боядисвал... тва са все важни неща за една такава кола ... абе не ми се говори кви ги има
            Последно редактирано от bliss-stick; 17-10-08, 20:51.

            Коментар


            • #7
              До: 4 runner-заден мост

              Да де,ама ако задния диф е с ЛСД- беля...
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #8
                До: 4 runner-заден мост

                Първоначално публикуван от bliss-stick Преглед на мнение
                абе ако знаете от къв Мърляч я взех не е истина просто. Купих я защото наистина ми дапада тая модификация и я търсих дълго време и втората причина бе да я спася. Още щом я взех източих всичко дето е течно в нея и го смених с възможно най доброто без да правя компромиси в цената. Мисля че я натъпкахме с някво Минерално масло в дифовете, както и гресирахме карданите.
                обслужена е по тоя въпрос
                Колега мислиш или е така?Ако сте сложили минерално масло - голяма грешка /особенно при наличие на ЛСД/ за което съм на 100%,че имаш такова...
                А преди да смениш маслото в дифа имаше ли този проблем със затягането?

                Коментар


                • #9
                  До: 4 runner-заден мост

                  докато не я вдигна на подемник, незнам дали е с ЕлЕсДи. Ще видя утре ма не вярвам. Преди не го правеше тоя проблем, от скоро се появи. За сега само предположения може да се правят.
                  Най-добре ще е ако ми дадете кординати на някой грамотен по въпроса, ще съм благодарен.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 4 runner-заден мост

                    ммДа колата е с ЕлЕсДи ..браво на мене. Маслото се оказа не минерално а Синтетика 75 на нещо си. Объркал съм се че е минерално. Изкъртих и отдушника че се запушваше постоянно и сега качих маркуч на горе. Задържането като че ли намаля но още се усеща.
                    Моля ви !!!
                    Кажете кой може да го погледне и обслужи, защото ми е много жал за колицата и не искам да имам "въпросителни" по нея.
                    благодаря предварително

                    Коментар


                    • #11
                      До: 4 runner-заден мост

                      От къде си?
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #12
                        До: 4 runner-заден мост

                        софето

                        Коментар


                        • #13
                          До: 4 runner-заден мост

                          Маслото е хубаво да е 75W140 с добавака за LSD.Иначе хептен ще изчезне задържането...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #14
                            До: 4 runner-заден мост

                            къде мога да я докопам тая добавка ??
                            а и проблема е че задържа а не че незадържа.

                            Коментар


                            • #15
                              До: 4 runner-заден мост

                              Добавката е в опаковката с маслото.Само да е с вискозитета който ти пише Соти...
                              А относно задържането - така започва да прави с неправилното масло!Не го ли смениш навреме ще изчезне задържането от,което нямаш сметка...тоест ЛСД е дало фира...и стои в дифа само ей така....щото трябва да е там!?....
                              Последно редактирано от STEF BMW; 23-10-08, 18:23. Причина: допълнение.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X