Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

    Здравейте,искам да ви питам дали цена-12000лв. е реална за бронирано чероки 1999г.,защото ми предлагат такова и много ли е работата по махането бронировката за да стане по леко?VIN-1J4FL68S4WL128968 Благодаря ви предварително.

  • #2
    До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

    защо да я махаш?
    ако си купя такова нещо - не бих махнал бронировката
    иначе за какво да го купувам щом на тея пари може да си намеря и небронирано
    и колко тежи бронировката и какъв клас е ?
    BMW X6

    Коментар


    • #3
      До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

      Колега сметнах,че като си написал VIN-кода искаш да разбереш информация за колата,а тя е:

      VIN-код: 1J4FL68S4WL128968
      Производитель: Jeep (США)
      Модель: Liberty - полноприводный
      Модификация: Sport или Classic
      Кузов: 4-дверный
      Двигатель: 4,0 литра, рядный, 6-цилиндровый, HO
      Сборочный завод: Toledo номер 1
      Страна: США
      Модельный год: 1998
      Производственный номер: 128968
      Контрольная цифра: не прошла проверку, символ на 9-й позиции должен быть 1
      [U]Борис Найденов GSM:0888 433 804[/U]
      [LEFT][U]0887 754 767[/U][/LEFT]
      [LEFT][U]Jeep Cherokee XJ 4.0 Limited 2001 4.5" BFG A/T 32х9.5-16[/U][/LEFT]
      [LEFT][U]Ford S-MAX 2.0 2009[/U][/LEFT]

      Коментар


      • #4
        До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

        Колега, прегледай двигателя преди да го вземеш. Имай предвид, че след като е бронирано е станало доста по-тежко. Колко не знам, тъй като не знам каква е степента на бронировка, но по-голямата тежест оказва влияние върху всичко. И двигател, и ходова част, и скоростна кутия. И понеже е бронирано това ме навежда на мисълта, че е било инкасов автомобил, т.е. служебно. Знаеш как се карат служебни коли. А и километрите сигурно са му доста! Но така само гадаем. Без да имаме повече инфо няма как да дадем полезен съвет.

        Коментар


        • #5
          До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

          Първоначално публикуван от Вещер Преглед на мнение
          защо да я махаш?
          ако си купя такова нещо - не бих махнал бронировката
          иначе за какво да го купувам щом на тея пари може да си намеря и небронирано
          и колко тежи бронировката и какъв клас е ?
          Слушай "Вещера"! За тези пари и летен карнавал в Рио ще ти спретна а за половината от сумата във форума имаше обяви за джипки!
          Първо ако бронировката е от "българския" тип със заварени железни плочи, махането и ще е по трудно от рециклиране на друг джип, а теглото (по спомени 3.1т.) ще е амортизирало ходовата част до степен "брак" и второ предвид условията в които са се експлоатирали подобни коли бих бил много скептичен при покупка........освен ако не ти трябва регистрация или трупен донор
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • #6
            До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

            Ако искаш можеш да попиташ borkozin,Фирмата им се занимава с бронировки.Той самия кара разброниран дифендер.
            Успех!
            Ferrum dum ignis candet cudendum est.

            Коментар


            • #7
              До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

              И аз съм на това мнение, като ги гледм как ги карат, представям си какво им се е случило на тези черокита.Още 12 000 няма да те оправят.Мнение без да съм видял колата разбира се.Може пък точно тази да не карана
              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
              Това е положението.

              Коментар


              • #8
                До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                Те постоянно са на ремонт на предницата. Значи изобщо не можеш да го караш с бронята, даже по асфалта.
                Каквито съм разглеждал - бронята е декоративна. Тежи реално, не пази от нищо. Може би от чифте и от слаб пистолет. Никога не съм виждал реклама на никоя фирма, с огневи изпитания на автомобила. Те си знаят защо) Не се връзвай на ментета.
                12 000 могат да ти искат за ново, вчера от магазина. Понеже ще трябва да вкараш още половината, за да свалиш тия тенекии и стъкла, и да го възстановиш. А сигурно и повече. Ако е карано - забрави, окачването е амортизирано напълно. И без пари да ти го дадат, пак ще се видиш в чудо.

                Коментар


                • #9
                  До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                  Питай Близнаците,тяхното Чероки беше броне....ползваха само черупката.Бронята спокойно можеш до продадеш.
                  IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                  Коментар


                  • #10
                    До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                    Близнаците купиха две, заради частите. Не са и мислили да ги карат, а от ходовите части те все едно използват по някоя гайка, изхвърлят практически всичко.
                    Не виждам на кого и как ще продадеш бронята. Стъклата изобщо не можеш да свалиш здрави. Амбразурите може и да сложиш някъде като добавка към сините габарити, но ако не дай боже, заради тях ще те смелят отдалече с автоматите без да ти кажат и една дума.

                    Коментар


                    • #11
                      До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                      Като е по тежко,и не е правено в завода става единствено за асвалт,кола 3 тона и нещо в гората и калта е като хипопотам в рядка кал,едни ловджий взеха така една нива,че беше без пари пък и бронирана,ами вечно ходиха пеша,а в гората си имаха дежурен трактор,че това с други джипове няма вадене,но зависи за какво ти трябва на теб ?

                      Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                        Първоначално публикуван от outback Преглед на мнение
                        Питай Близнаците,тяхното Чероки беше броне....ползваха само черупката.Бронята спокойно можеш до продадеш.
                        Ооо братчет.
                        Това не е съвсем вярно.
                        В момента бегачката е със заводския мотор дето е носил към 300 000км бронята. Не е подобряван, нито ремонтиран. Нищо че по пресата се споменават някви 400-500 конски сили - чисто заводски си е. В Македония вкара поне три литра през филтъра, и ги изкара през ауспуха.

                        Задния мост също е заводския Крайслер осем и кво беше забравих. Един път се изкриви щото много летят, и сега е с брасове.
                        Отпред е заводската "смехория" Дана30 - не могат го чупят.
                        Раздатката пак е заводската за блиндирани 231 хеви дюти. Скоростите като на всички останали Черокита.
                        Окачването ... малко по-различно е от заводското, както и от на самоделките.

                        Коментар


                        • #13
                          До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Те постоянно са на ремонт на предницата. Значи изобщо не можеш да го караш с бронята, даже по асфалта.
                          Каквито съм разглеждал - бронята е декоративна. Тежи реално, не пази от нищо. Може би от чифте и от слаб пистолет. Никога не съм виждал реклама на никоя фирма, с огневи изпитания на автомобила. Те си знаят защо) Не се връзвай на ментета.
                          12 000 могат да ти искат за ново, вчера от магазина. Понеже ще трябва да вкараш още половината, за да свалиш тия тенекии и стъкла, и да го възстановиш. А сигурно и повече. Ако е карано - забрави, окачването е амортизирано напълно. И без пари да ти го дадат, пак ще се видиш в чудо.
                          Ми то окачването на всеки джип над 150 000км е под съмнение.
                          За сметка на това на Чероки е евтино.

                          Коментар


                          • #14
                            До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                            Аз не мога да проумея защо някой би си купил нещо бронирано за да го дебронира. Борко и неговия носорог е друга песен. Ако не е заводска броня съвсем безмислено ми седи. Виж да ти трябва броя нещо разбирам. Но се и замисля, че БМВ 750 бронирано от завода 1-во дори и да е от 97-ма струва едни 50-70, дори и 90 хиляди евро и второ, че е кощунство да го разбронираш като е доста по-добре направено от повечето домошарки. Ако искаш нещо за гората, то марката е достатъчно популярна за да се намери нещо. Амортизирането на бронирано такова няма да коментирам, то си им личи от километри. Ако си имаш работилница е друго. А се продавт подготвени машини за добри пари тук.

                            Коментар


                            • #15
                              До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Слушай "Вещера"! За тези пари и летен карнавал в Рио ще ти спретна а за половината от сумата във форума имаше обяви за джипки!
                              Първо ако бронировката е от "българския" тип със заварени железни плочи, махането и ще е по трудно от рециклиране на друг джип, а теглото (по спомени 3.1т.) ще е амортизирало ходовата част до степен "брак" и второ предвид условията в които са се експлоатирали подобни коли бих бил много скептичен при покупка........освен ако не ти трябва регистрация или трупен донор
                              Нещо не схванах какво искаш да кажеш.
                              Нали и аз това казвам че никакъв смисъл няма да разбронирш машината.
                              Ако ти трябва Чероки - има и небронирани за тея пари.
                              BMW X6

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X