Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

    Петия знак в VIN-а трябва да е J(CHEROKEE), а не L(LIBERTY).Мисля, че го знам това чероки- тъмно сиво на цвят.Не е заводско бронирано.Това, че допълнителното тегло скапва окачването e вярно, но е вярно и, че тези коли(бронираните) са много добре подържани - не могат да си позволят да се развали в някое забутано село, а отзад да има десет чувала с пари.За махане на бронята-много зор ще видиш с тези тенекии.
    Последно редактирано от onufriz; 16-10-08, 21:23.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #17
      До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

      сори за спама..но...не си струва да се разваля визията на бронираната кола..освен че е по респектираща на външен вид...и другото , няма да имаш проблеми с дребни ПТП и полицаите няма да те спират а тез дето спират бронираните коли , надали теб ще те спрат те знаят че вече кола пари не кара
      п.с. аз се чудя как да я накарам да добие такава визия . а ти ще и връщаш оригиналния вид не си струва бтале
      понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
      ********************************
      JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
      Honda Shadow VLX 600 - 1999
      FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


      0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
      Влади

      Коментар


      • #18
        До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

        В ПТП такова брониране обикновено убива екипажа. Това не е БТР, инкасатор е.

        Коментар


        • #19
          До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          В ПТП такова брониране обикновено убива екипажа...
          Защо? Само не ме пращай да чета съпромат, щото нямам.
          Давай накратко.

          Коментар


          • #20
            До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

            Стъклата са сандвичи по три пръста, залепени здраво, но в хилавите рамки. Бронелистовете са някви парчетии под тенекиите, без припокриване. В багажника на пода има завинтен тежък сейф.
            Как се мачка всичко това на скорост, и кое накъде тръгва, не е за разправяне. Вярно, много е далече от първите съвсем самодейни конструкции. Но няма нищо общо с бронеавтомобилите на военните. Работата му е да се движи някак по хубав асфалт и да издържи на бегъл огън три минути, докато дойде помощ. Дали ще спаси екипажа не е важно.
            Евтин инкасатор, нищо повече. Но вече не е джип, само изглежда. Използват подходящата товароподемност.
            А всичкото е ехо от една друга философия. Отначало бяха анцузите. После тонираха стъклата на Ладите. После сложиха ланци, после бракувани беемвета. После бяха черокитата, а тях ги смениха г-класите. Нищо повече от ватенка за борчета. Униформа. Кола - не кола - не интересува никого, това е Сиимвол бръто, вервай ми!

            Коментар


            • #21
              До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Ооо братчет.
              Това не е съвсем вярно.
              В момента бегачката е със заводския мотор дето е носил към 300 000км бронята. Не е подобряван, нито ремонтиран. Нищо че по пресата се споменават някви 400-500 конски сили - чисто заводски си е. В Македония вкара поне три литра през филтъра, и ги изкара през ауспуха.

              Задния мост също е заводския Крайслер осем и кво беше забравих. Един път се изкриви щото много летят, и сега е с брасове.
              Отпред е заводската "смехория" Дана30 - не могат го чупят.
              Раздатката пак е заводската за блиндирани 231 хеви дюти. Скоростите като на всички останали Черокита.
              Окачването ... малко по-различно е от заводското, както и от на самоделките.

              Идеята беше друга,иначе си прав абсолютно,даже и купето още се търкаля с този двигател
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • #22
                До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                а бе виж кво кои квот ще да ти разправя това са железни машини взимаш и караш поне още седемдесе хилки без да пипаш по корпуса и ходовата част нищо , друг е въпроса че ще имаш друга динамика разход и устоичивост да ама не мое некои психар да те думне с пищака на некои кръстовище щот примерно си му накривил шапката или пък да разбият и ти откраднат магнета от вътре дааа
                Последно редактирано от kinex; 23-10-08, 06:11.

                Коментар


                • #23
                  До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                  Като е толкоз хубава колата, що ли е бракувана? Чувал съм че така се прави, когато някой таралясник вземе да иска повече пари за части, отколкото за бензин.
                  Като сте толкоз весели, като започне да се разпада на третия ден вие ли ще му я поправяте? Или само ще плащате ремонтите?
                  Или тук само се занимавате с натрапчива реклама? Понеже не чух нищо смислено, освен че нещо си е велико.

                  Коментар


                  • #24
                    До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    Като е толкоз хубава колата, що ли е бракувана? Чувал съм че така се прави, когато някой таралясник вземе да иска повече пари за части, отколкото за бензин.
                    Като сте толкоз весели, като започне да се разпада на третия ден вие ли ще му я поправяте? Или само ще плащате ремонтите?
                    Или тук само се занимавате с натрапчива реклама? Понеже не чух нищо смислено, освен че нещо си е велико.
                    колега ти къде прочете че е бракувано черокито. те и вивателските тойоти са по на три години па ги разпродадоха незнаино защо но не и по причина амортизация така че...

                    Коментар


                    • #25
                      До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                      по-добре си направи инкасо фирма
                      взимат добри пари... с тях си купуваш небронирано джипче

                      На братята Черокитата са взети на символични цени, не по 12 000лв
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #26
                        До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                        доколкото знам, при бронираните автомобили , си има също така срок на служба. според новите директиви на европеиския съюз , инкасо автомобилите следват да се сменят бронировката с по -висок клас. по евтино обаче излиза да се вземе нов брониран автомобил . отколкото да се сменя наново бронираните им там хави. относно инкасо автомобилите...това са доста специални автомобили , които винаги се поддържат в перфектно здраве. също така важи за противопожарните автомобили и линеиките. за автомобилите на полицията знаем в какво състояние са..поне тук..в Бургаска област
                        понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                        ********************************
                        JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                        Honda Shadow VLX 600 - 1999
                        FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                        0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                        Влади

                        Коментар


                        • #27
                          До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                          Не съм чел никъде. Ще се смееш - нямам нужда, и не ме интересува. Живял съм с бронята достатъчно, за да пикая на рекламата. Отвисоко. Ама то, ама нали, ама кво стана ... Купи си три, аз не искам пак да разказвам на ничии майки че е станало само щото. Но иначе.
                          Не се ли уморихте от тая чалга? Затъкнете кресливите си рекламни гърла поне когато става дума за нечий живот, а? Болен съм, повръщам непрекъснато. От това че съществувате. Перфектни аненцефали.

                          Коментар


                          • #28
                            До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                            Не съм чел никъде. Ще се смееш - нямам нужда, и не ме интересува. Живял съм с бронята достатъчно, за да пикая на рекламата. Отвисоко. Ама то, ама нали, ама кво стана ... Купи си три, аз не искам пак да разказвам на ничии майки че е станало само щото. Но иначе.
                            Не се ли уморихте от тая чалга? Затъкнете кресливите си рекламни гърла поне когато става дума за нечий живот, а? Болен съм, повръщам непрекъснато. От това че съществувате. Перфектни аненцефали.
                            Колега, ти го изби на поезия бре.
                            ________________________________________________________________________________________
                            Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                            HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                            Коментар


                            • #29
                              До: БРОНИРАНО ЧЕРОКИ

                              Колега, виж това -http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=41511. Няма нужда от разброниране, цената може да я спазариш и на 9000 и мога да гарантирам, че е отлично гледано.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X