Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Каката /18г./ и малкия /11г./ докато обикаляли насам-натам за подаръци на улицата ги спрял някакъв младеж, който им предложил книги от рода „Как да станем такива, онакива“ и тинтирминтири. Каката се опитала деликатно да го разкара, но младежа бил доста напорист. Малкият гледал, гледал и казал.
    -Добре бе човек, нямаш ли някаква книжка „Как да разкараме досадника на улицата“.

    Only after the last tree has been cut down,
    Only after the last river has been poisoned,
    Only after the last fish has been caught,
    Only then will you find that money cannot be eaten.

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Из периода на образуването на различни думи от един корен ...
      Коренът е "пумпал" ...
      Мамо, напумпай ми пумпала!!! Че аз като го пумпам и той пада

      Баща му: Росене, мирясай (часът е след периода за трансформация на тикви, каляски и мишоци)
      Росен (4 г. и не спира да подскача по леглото в опасна близост с гравитацията): 'щооо???
      Баща му (с всичкото търпение, на което е способен в подобна доба): Защото ще паднеш и ще си разбиеш зъбите
      Ситнежът: и ще бъда като баба 1 без зъби?
      Баща му: е не само като баба 1 и като баба 2...
      Росен: аааа баба 2 има зъби ама са в чашка

      Чакаме момента на локализация на чашката за зъби на баба 1.
      Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Отивам да си подам документи за нова лична карта защото и свърши срока и заедно с мене идва внука който е на 4 години.
        докато попълвам формуляра той обикаля по коридора в паспортна служба и разглежда разните разяснителни табели и рекламни надписи и постоянно " стреля " с въпроси.

        В един момент стигаме на гишето на банката за да платим таксата , той се вглежда в символа на банката с изместения кръг на една страна заглежда се и заключва :

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:php7dlmd21319.jpg
Прегледи:1
Размер:19.1 КБ
ID:5780044 : Аааа ... тука режат глави ..... !?!?!?
        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
        Място и хора към които да принадлежи ...

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Хахахахахаха! Право в десятката - режат не глави ами през кръста направо!
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            По Коледа, като си бях в България, отивам на гости и ме посреща малкия им син 4-5 годишен, с нарисувана светкавица на челото. Аз неподготвен му викам "Светкавицата" , атой нацупен ми казва че е Хари Потър. Веднага излиам от положение и почвам да го разпитвам за някакви неща от филмчетата, на които той отговаря светкавично и точно. Жената ми покрива гърба, като му каза , даже някакви магии, а той я контрира и почти я заличи , но се смисли и само и взе вълшебната пръчка.
            Та в тази нажежена обстановка , той ме пита, дали знам как се е появил знака на Хари Потър. Тук аз се нагласям удобно на стола и очаквам да ми бъде разказано , нещо вълнуващо. Малки, с ръцена кръста заяви :
            " Ами нарисувах го с фолмастер !!!!"
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              По Коледа, като си бях в България, отивам на гости и ме посреща малкия им син 4-5 годишен, с нарисувана светкавица на челото. Аз неподготвен му викам "Светкавицата" , атой нацупен ми казва че е Хари Потър. Веднага излиам от положение и почвам да го разпитвам за някакви неща от филмчетата, на които той отговаря светкавично и точно. Жената ми покрива гърба, като му каза , даже някакви магии, а той я контрира и почти я заличи , но се смисли и само и взе вълшебната пръчка.
              Та в тази нажежена обстановка , той ме пита, дали знам как се е появил знака на Хари Потър. Тук аз се нагласям удобно на стола и очаквам да ми бъде разказано , нещо вълнуващо. Малки, с ръцена кръста заяви :
              " Ами нарисувах го с фолмастер !!!!"
              А всъщност, този знак е там, защото като малък е бил блъснат челно от Опел...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                А всъщност, този знак е там, защото като малък е бил блъснат челно от Опел...
                Ааа, не! На Опела, е хоризонтално , този е вертикален, друга е марката
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Нащо дзвер, на 5 и половина, го водим една сутрин на училище, и той се пазари с майка му (щото само при нея му минават номерата), че не иска да ходи на училище. Жена ми му казала:
                  - И на мен не ми се ходи на работа, и на баща ти не му се ходи на работа, на никой не му се ходи но няма как - трябва да се ходи!
                  А той й казал едно такова разочаровано:
                  -Кой изобщо ги е измислил училището и работата, след като никой не иска да ходи.....
                  Don't hunt IF you can't kill
                  първо 0883 после 333 накрая 448

                  LZ1BGD

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Щерчицата ми - почти на пет - почвам да я уча на математика.

                    Ти като имаш четири бонбончета и ти поискам две - колко ще ти останат?
                    Ми, четири.
                    Що?
                    Ми, нема да ти дам. Айде, най-много три да останат. Едно ти стига - да не почнеш да питаш пак.
                    Черно, мирише и разваля характера!

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      На връщане от Велинград, малкия пезевенк омете една голямшка паница с боб и наденица, комбинирано с пърленка и порция пържени картофи, попротегна се и каза:

                      -Вие, тримата, помислете с какво ще се прибирате до София, защото след тоя боб в джипа ще ви разбия...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Началото или края на миналата седмица беше , че докато се наканя да го споделя
                        Както и да е, малката щерка на 3 годинки (голямата е по-страхлива) отива с мен да дадем на едната каракачанка храна (май са по 40-тина кг, може и повече). Тази всъщност е и по-младата и по-игрива/закачлива, та малката искаше да я гали малко, да се порадва И по едно време кучето посегна с лапа и я одраска по бедрото.
                        Аз я питах дали я е заболяло - каза малко, и реших да и покажа какви нокти има кучето.
                        И тя: Ееее майка му защо не му ги изрязала тогава ?!?!
                        Щях да падна
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Скоро се бях ,, филмирал" и исках да продам компа на малкия ( 14 г. ) , а той най -сериозно заяви , че чужда собственост не мога да продавам

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Имахме късмета да изкараме един незабравим уикенд на виличката на наши приятели, намираща се в Западна Стара планина. След около 40-45 минути каране от София се отбиваме по черен коларски път поизровен от дъждовете с тук там някой и друг коловоз, но в крайна сметка нищо особено. Включвам бавните на Нивата и поемаме нагоре. Полека-лека, като планинска козичка Ладата преодолява малките препятствия и усещайки планината и навлизането в "свои води" казвам.
                            -Ей това бавните скорости на тази кола са голяма работа!
                            До мен на предната седалка седи сина ми /12 г./ и на мига отговаря.
                            -Тате имаме бавни, ама нямаме бързи…

                            Only after the last tree has been cut down,
                            Only after the last river has been poisoned,
                            Only after the last fish has been caught,
                            Only then will you find that money cannot be eaten.

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Като взехме Тойотата, малката (на 3 години) веднага фокусира емблемата на решетката и вика: "Тати, виж, сложили са твоята буквичка - Т, за Тати"
                              Тел / Viber: +359 889 396 793

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Моят вече поотрасна инамаляха бисерите, нарастна ''хейта'' ама...
                                От днес:
                                -Тати? (той)
                                -Тати! (аз)
                                -Това момиче от сливи за смет...
                                -Да?
                                -Тя нали не е имала почти никаква смет за да си вземе сливи?
                                - Да бе Сами, и започвам преразказ със обяснения.
                                -Не бе тати, знам я приказката, ама представяш ли си момата да е била толкова мързелива, че даже боклука от вкъщи да я е мързяло да вземе и да е взела назаем от съседката, защото много и се е ядяло сливи?
                                Мигане чудене и отговорът ми:
                                -Абе дано не си прав, щото дядото яко се е прецакал!
                                Тома Томов
                                Вече с Kia Sportage.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X