Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Днес, като последен ден от първия срок, класната звъннала на жената, че малкото диване си хвърляло в час по друго дете несесера и химикалката. Звъня му аз след часовете:
    -Защо си си хвърлял несесера и химикалката бе?
    -Не съм.
    -Как не си, бре? Класната така каза.
    -Лъже.
    -А какво се случи?
    -Хвърлях си несесера, но химикалката, която хвърлях, не беше моя....
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: До: Бисерите на нашите деца

      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
      Сетих се още един хит на Алекса : Яде шоколад, омазала си е и двете ръце и устата и всичко. Аз съм с една бяла блуза. Тя идва при мен, гушка ме с двете ръце и ми омазва бялата блуза, при което поглежда виновно и казва "Мамо, малко съм те НАШОКОЛАДИЛА! "
      Като прочетох това се върнах 20 г назад.
      Счупили децата някаква крушка и се наболи на стъклата.Идва при мен сина,перейки ръчичка и казва:
      -Тате,настъклих се.
      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Питат го нашия: На колко си години?
        Мълчание и един такъв замислен поглед. Таман си викам срам го е, пък той изцепва: Между четири и половина и пет.
        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Кобрата срещу Джонсън, 12-и рунд, Кобрата го бие яко, но Джонсън не пада. Малкия се пляска по челото и вика:
          - На толкова бой дори Корнелия Нинова нямаше да издържи....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Миналата година един приятел научи малкия ми син (в момента на 4),че като вземем заплата задължително отиваме на к.р.а да видиш какво нещо беше.А аз му бях обещал че на заплата ще му купя джипка "като моята",но играчка.Не знам как е навързал нещата,но няколко пъти ме питаше
            -Тати кога ще ходиш на к.р.а да ми купиш "дзип"?(дзип вместо джип,а и още "р" не може да казва).Едвам го отучихме от тая простотия,като го изръси тва пред майка си все едно ме нокаутира с думи).
            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Малкият, на 6 години - учи английски и разсъждава:
              - На село има много чужденци.
              - Верно? Какви са тези чужденци?
              - Циганите, те си говорят на чужд език.
              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Днес съм взел щерката с мен на работа.
                Търчи напред-назад, по едно време влиза в кабинета и заявява:
                -Тате, видях лекарката!

                - Каква лекарка бе тате, факултет по математика и информатика сме=

                - Ами тук, в съседната стая - пише доктор...

                В съседния кабинет е колежка, която е проф. д-р м.н. ****..

                лекарката.....

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  "Пластелинът на пръстените" гледахме наскоро.
                  Черно, мирише и разваля характера!

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Хаха яко! [emoji23]
                    Кръвна група 0+

                    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      Каката /18г./, скоро взела шофьорска книжка, паркира на паркинга пред Джъмбо. Отзад малкият /11г./ пита:
                      - Що не спря на ивалидното място!?!
                      - Защо? - пита каката.
                      - Ми, защото караш като инвалид. - отвръща той.

                      Only after the last tree has been cut down,
                      Only after the last river has been poisoned,
                      Only after the last fish has been caught,
                      Only then will you find that money cannot be eaten.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Той (4 г. без 5 дни): Това, мамо, какво е?
                        Аз: Това е магазин за рокли.
                        Той (обобщава): Това е магазин за рокли, за жени - хора. Ти, мамо, не си хора ... не е за теб този магазин!

                        Мир, наше познание и практика имеют системную природу. Мы мыслим. Необходимо согласование системности и мышления. Mышление обеспечивается образованием. Следовательно и оно должно быть системным!

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          Возим се в такси с щерчето - 4г. Минаваме през огромна дупка, шофьорът започва гръмогласна псувня, но се сеща за детето в колата и спира, след което настава неловка тишина. Тогава малката изтърси: "Данче, Данчеееееее, ръцете си си оставила лятото тук". Йорданка Фандъкова се имаше предвид и таксиждията щеше да припадне от смях, след като му обяснихме коя е "Данчето".
                          Черно, мирише и разваля характера!

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Моята малка щерка ме убива понякога От къде и ги ражда главата и все има с к'во да ти отговори. А и на кои се е метнала, ама има някакъв спортен дух и хъс за победа в нея . На 3г а каката на 5, сутринта отивам да ги взема да ги карам на детска градина, взимат си ръкавиците и малката вика на кака си: како ти имаш ли копчета на ръкавиците ? Тя - Не. И малката изръсва, които има копчета на ръкавиците печелииии К'во печели не знам.

                            Одеве ги взех от детска и ги прибирам, малката шамандура ме пита дали ще се връщам на работа? Аз - да имам още малко работа и ще се прибера.
                            Тя добре, ама не се бави, че ние ще ревем за теб и после изръси: благодаря за возенето . Това никога по ник'ъв повод не е споменавано от някои от нас, от къде го измисли .
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Малкия, първи клас:

                              На 1б класната е много добра, ама е малко грозничка. Има ей такъв голям и крив нос (показва със сгънат пръст). Сигурно е ходила при д-р Енчев...

                              Nissan Terrano 2,7 TDI

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Днес, коледно тържество на малкия (5 год.) Той играе заек в "Житената питка". Към края на пиесата "бабата на житената питка" казва:
                                - А сега деца нека всички да измием ръце и да сядаме на софрата- а моя с доволна физиономия се изцепва в тишината:
                                - Аз може ли да си ги измия с дезинфектант?
                                Всички родители изпопадахме от смях.
                                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X