Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бисерите на нашите деца

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Бисерите на нашите деца

    Ето с какво ме разстреля дъщеря ми в 7ч. тази сутрин:
    "Мамо, ако един възрастен човек посъветва един млад човек да не слуша съвети от възрастни хора, какво трябва да направи младият човек?"
    Кръвна група 0+

    Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

    Коментар


    • От: Бисерите на нашите деца

      Сладураната вече знае да задава въпроси с известен отговор!!!
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • От: Бисерите на нашите деца

        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
        Сладураната вече знае да задава въпроси с известен отговор!!!
        Кръвна група 0+

        Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

        Коментар


        • От: Бисерите на нашите деца

          Браво, толкова млада, а вече е мъдрец!
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • От: Бисерите на нашите деца

            Кафевия маркер е дори вкусен!
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:72696_165430440142528_5209838_n.jpg
Прегледи:1
Размер:47.0 КБ
ID:5589043

            Коментар


            • От: Бисерите на нашите деца

              Племенницата ми (почти 5 годинки), преди час, два се появява пред нас с костюм на вещица .... и всички и викаме колко е яка, пък тя казва:
              - Това ми е от най-долната съседка!
              (първи етаж)
              Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

              Коментар


              • От: Бисерите на нашите деца

                Обяснявам нещо на малкия син(5 г.) и го питам: - Разбра ли ме?
                Той отговаря: - Ами разбрах те, но не го схванах.

                Коментар


                • От: Бисерите на нашите деца

                  Тук ще трябва да отворим тема и за бисерите на родителите:

                  Дъщеря ми:
                  - Клати ми се един зъб, от тия задните, дебелите!
                  Аз:
                  - Калниците?
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Бисерите на нашите деца

                    Сега, нещо актуално от нашата Маги.
                    Докато по телевизията излъчват мач от Световното първенство, вечеряме. По някое време, единият отбор вкара гол и естествено, всички играчи се скупчват да поздравяват и прегръщат голмайстора.
                    Забелязвайки реакцията им, Маги пита: "Тате, а защо те се гушкат?".
                    proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                    NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                    Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                    Коментар


                    • От: Бисерите на нашите деца

                      С моя убавец (7 години) се шматкаме из квартала и виждаме един Фиат Мултипла.
                      Е-е-е-е, тати, глей го тоя, все едно е две коли една върху друга.
                      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                      Коментар


                      • От: Бисерите на нашите деца

                        Не му показвай Понтиак Ацтек или Санг Йонг Кайрон тогава, че ще повръща дo зарана детето

                        Коментар


                        • От: Бисерите на нашите деца

                          90 та година "изработвам"поредния инвентар за "Владимировеца",меря,заварявам-режа и мърморя "ще те излъжа някък.."
                          -По късно "Чувам големия син (3 г.) да казва :-Ще Го излъжем-татко е "голам" лъжец.

                          Миналата година споделям със същия "хубостник"(работи като програмист),че съм се "спрял" на един модел GSM.
                          -След малко ми звъни и казва: Баща ми, този телефон е "умен",не е за теб. (веднага го купих)

                          Коментар


                          • От: Бисерите на нашите деца

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            С моя убавец (7 години) се шматкаме из квартала и виждаме един Фиат Мултипла.
                            Е-е-е-е, тати, глей го тоя, все едно е две коли една върху друга.
                            Ц, не са две, доста повече коли са една върху друга там ... ;-)
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • От: Бисерите на нашите деца

                              Щерката на няма две години (без един месец) и по принцип всичко умалява с едно "че" накрая (фъстъче, количе и т.н.) на пръчката вика пиче. Та завчера майчето разправя как докато чакали за кухнята се мотали с една друга майка с хлапето из детската градина и нашата си намерила една пръчка и като завикала: имам пичк@, имам пичк@ . Жената потънала, пък другата се спукала да се смее.
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Бисерите на нашите деца

                                Взела съм домати - Биволско сърце. Обяснявам вчера на щерката, защо им се вика така. Току-що ми казва - Мамо, ще ми нарежеш ли един дроб от як.
                                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X