Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Hyundai Galloper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Гуми за Hyundai Galloper

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Е сега ще го оправя твоя с фотошопа и ще видя как стоят на моя....!
    аххах, пусни една снимка да го видим
    Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
    Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
    Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
    Продавам гуми 205х70х15!

    Коментар


    • #62
      От: Гуми за Hyundai Galloper

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Между другото и при мен задните прозорци са затъмнени с тъмно син отенък и фолиото е качествено,така го купих от Италия !
      и аз така го взех с тъмни джамеци ама мойто е лилаво и ще го сменям някога, може би догодина, с черно че това хич не ме кефи.

      пусни верно някой преработка да видим как става от 5 на 3 врати без флекс и оксижен..............
      Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

      Коментар


      • #63
        От: Гуми за Hyundai Galloper

        Колеги, някой знае ли гуми с размер 32/12.5/15 биха ли влезли на галопер-а, като се има в предвид, че е с оригиналните джанти, дали ще опира някъде се чудя.. мерих с ролетката, до началото на пластмасите имам 85 сантиметра дори да имам проблем с тях мога да ги махна, но при завиване как ще е, там разстоянието е по-малко. Сега съм с гуми 235/75/15 високи 71 см. и изглежда много неестествено.

        Коментар


        • #64
          От: Гуми за Hyundai Galloper

          Първоначално публикуван от subbox Преглед на мнение
          Колеги, някой знае ли гуми с размер 32/12.5/15 ...
          За какво са ти тия валяци? Едни 31 х 10.50 R15 (265/75 R15) си му стоят съвсем добре.

          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #65
            От: Гуми за Hyundai Galloper

            Виж в руския форум,32-ки влизат на галопера с щатните джанти,за 33 също влизат без лифт,но не на оригиналните джанти,с изнесени навън джанти 33 -ки стават и не опират !Аз скоро ще сменям 235/75/15 които са 73 см. на джипа и още не съм решил за 31 или 32 ....Зависи от парите и мерака за сега,по принцип галопера е с бавни диферинциали но си мисля че 31 са точно за него !С 235 не съм имал никакви проблеми относно височина,по скоро проблем ми са страничните наклони !


            Ето го на гудрич КМ2 285/75R16 което е приблизително малко над 33 без лифт !

            Виж като сравниш снимките на чавдар и тези можеш да видиш колко излизат навън джантите от 33 ките.Споменават за -20 ...незнам дали е точно обаче !
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:galloper.jpg
Прегледи:1
Размер:96.5 КБ
ID:5570569

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:62d34e1a0dbb.jpg
Прегледи:1
Размер:86.7 КБ
ID:5570573Натиснете снимката за да я уголемите

Име:f95f53a56d6f.jpg
Прегледи:1
Размер:84.9 КБ
ID:5570574
            Последно редактирано от Roninn; 11-03-14, 20:30.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #66
              От: Гуми за Hyundai Galloper

              Аз съм 8J на -25 ЕТ е точно при мене.

              Коментар


              • #67
                От: Гуми за Hyundai Galloper

                Аз съм на 16"
                Дали мога да напъхам 31х10.5х16
                И дали ще го натоваря много

                Коментар


                • #68
                  От: Гуми за Hyundai Galloper

                  Здравейте колеги . От скоро яздя конче дб и се чудя с какво да го подкова дайте съвет за някоя нискобюджетна АТ гума. Малатеста вранглер справя ли се извън пътя. Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Гуми за Hyundai Galloper

                    Защо да взимаш скъп регенерат като има по-изгодни решения ! Извън пътя е доста разтегливо понятие !

                    Коментар


                    • #70
                      От: Гуми за Hyundai Galloper

                      От 170лв по изгодно за АТ гума не намерих Извън пътя имам предвид средно кален и скален терен. Но да се държи прилично и на утъпкан сняг, не че в бургас ни е затрупал снега но все пак.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Гуми за Hyundai Galloper

                        С 10-ина лева по-скъп е Нексен-а . Не, че ти го препоръчвам за зимна гуна , ама поне в града не ми се е налагало да включвам предния мост миналата зима, а то и сняг нямаше много де ! За разходки друсни полянка стават. Реших и за тази зима си взех зимни гуми , а за лятото ще търся не много агресивни кални.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Гуми за Hyundai Galloper

                          Служебният бус е с нексен и честно,потресен съм от тази гума, Съотношение цена и възможности. Стеснил съм кръга до континентал контикрос,нексен ро ат и нексен ро мт . Разума ме бута към по евтините сърцето към контикроса

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X