Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Hyundai Galloper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Гуми за Hyundai Galloper

    Абе я си слагай две еднакви по размер отпред,пък кво от туи че не били шарени като изутзад!
    Няма зорлян да ги фърляш я! Таман ако срежеш,недай си боже някоя от задните.. имаш цяр!
    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

    Коментар


    • #47
      От: Гуми за Hyundai Galloper

      Първоначално публикуван от k0smas Преглед на мнение
      ........и сега си търся широки летни . Мисля си за 32ки или 33ки....
      Този размер -/32-ки или 33-ки/, означава по високи, а не по широки.
      И 33-ките със сигурност ще опрат в калниците, ако не направиш лифт на кончето, или не подстрижеш малко ламарината !
      Боян 0898 / 63 66 73
      Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

      Коментар


      • #48
        От: Гуми за Hyundai Galloper

        Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение
        Абе я си слагай две еднакви по размер отпред,пък кво от туи че не били шарени като изутзад!
        Няма зорлян да ги фърляш я! Таман ако срежеш,недай си боже някоя от задните.. имаш цяр!
        Тъй де, клоня към тоА вариант, 'ма нЪл некФо щели да се прецакат дифовете?
        Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

        Коментар


        • #49
          От: Гуми за Hyundai Galloper

          Няма им нищо на дифовете. Първо - гледам си с автоматични хъбовое - ще изрупат те. Хайде тях ще ги смениш с ръчни. Но почва да се разтяга веригата, а тя е вече скъпа част.

          Коментар


          • #50
            От: Гуми за Hyundai Galloper

            Колега от моя скромен опит знам , че на ширина може да са различни , но на височина - НЕ .

            Коментар


            • #51
              От: Гуми за Hyundai Galloper

              Първоначално публикуван от k0smas Преглед на мнение
              Колега от моя скромен опит знам , че на ширина може да са различни , но на височина - НЕ .
              И к'во сега - някой друг милиметър разлика между задни стари и предни нови ще ли е проблем?
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • #52
                От: Гуми за Hyundai Galloper

                Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                И к'во сега - някой друг милиметър разлика между задни стари и предни нови ще ли е проблем?
                Ta kакво викате?
                Чавдооооооооооооооооооооо?
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #53
                  От: Гуми за Hyundai Galloper

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Пусни една ролетка да видим,колко са високи гумите !
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00193-20111121-0755 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5320982
                  75 см са, от снимката може да се види колко по-голяма гума може да се сложи без да се реже нищо. Според мен тази е максимума, евентуално 32ки..
                  Да си похваля гумите- перфектни на кал и дъжд, но не съм ги тествал все още на сняг и лед. Единствен недостатък - шумни са.
                  Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                  Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                  Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                  Продавам гуми 205х70х15!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Гуми за Hyundai Galloper

                    след дълго умуване и доста изчетено по форуми и мнения на хора от бранша с гуми и след като ми гръмна главата накрая се върнах пак в началото или месец назад. С копуването на галопера трябваше да се вземат и гуми че старите са заминали за зимно каране( на лято ще ги довърша ) и първите ми добри лично мой отзиви бяха за BF Goodrich ALL Terrain ама викам чакай да вида какво пишат хората и какво слагат, за мнение естествено.... и се оттече работата. ТА.....
                    днеска скокнах в едни 31х10,5х15 на
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tire-all-terrain-t-a-ko-hero.jpg
Прегледи:1
Размер:47.4 КБ
ID:5324579

                    разликата от мойте старите 215-ки с който беше е голяма
                    дигна се малко ама не мога да преценя колко, преди беше като лагерна количка с малките гуми
                    първи км. с тях...............

                    1. Макар очакванията ми да има звук на лада нива с оригиналните гуми, НЕ дали от другият шум в купето ама не ми се сториха шумни даже по безшумни от старите - теста при скорост 90-100 на магистралата.

                    2. Може на мене да ми се струва ама люлее по малко на асфалта при влизане в завоите - теста пак същият.

                    3. И естествено лек OFF ( как да не вляза в нивата ) не поднася при остър завой, спира добре, тръгва добре при ускорение, не друса толкова при по бързо каране, ( дано не ме е видял някой че кви следи оставих а нивата беше прясно засята ) - тест 4х2 ( без четворно ) с LSD дифф на прясно дискована нива леко мокра.

                    грайфера на гумата е сравнително мек деформира се савсем малко при стискане, има прав страничен ръб-грайфер по края а не като другите гуми заоблен към средата на гумата
                    извинявам се ако съм писал глупости ама това са непрофесионални впечатления
                    ОБЩО ВЗЕТО СТАНА НА ВИЗИЯ ДОСТА ДОБРЕ ДАНО И ПРОХОДИМОСТТА ДА СЕ ПОКАЧИ

                    утре ще метна снимки че стана късно и няма се види НА ТЪМНО
                    Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                    Коментар


                    • #55
                      От: Гуми за Hyundai Galloper

                      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                      Ta kакво викате?
                      Чавдооооооооооооооооооооо?
                      Споко колега витарата си я карах 2г. с различни марки гуми от пред и отзад стига размера да е еднакъв естествено предните бяха с почти два пъти по голям грайфер сега и киата ми 3г. лятно време се движи така никакъв проблем.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Гуми за Hyundai Galloper

                        Първоначално публикуван от Axion Преглед на мнение
                        ТА.....
                        днеска скокнах в едни 31х10,5х15 на
                        е а честито, очакваме снимките. Мен ми е съвестно да скачам в нивите на хората, а пък и малко ме е страх, особено в прясно прекопаните
                        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                        Продавам гуми 205х70х15!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Гуми за Hyundai Galloper

                          Axion....давай снимки да видя как му стоят на галопер,че все не мога да заделя пари точно за БФ....ама идват празници,време за подаръци.....!
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #58
                            От: Гуми за Hyundai Galloper

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Axion....давай снимки да видя как му стоят на галопер,че все не мога да заделя пари точно за БФ....ама идват празници,време за подаръци.....!
                            ето го.................

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0140.jpg
Прегледи:1
Размер:163.8 КБ
ID:5324708Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0143.jpg
Прегледи:1
Размер:160.5 КБ
ID:5324709Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0151.jpg
Прегледи:1
Размер:209.6 КБ
ID:5324710Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0153.jpg
Прегледи:1
Размер:146.7 КБ
ID:5324711Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0154.jpg
Прегледи:1
Размер:143.9 КБ
ID:5324712Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0156.jpg
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5324713

                            днеска ги тествах на това малко хълмче ( който е от Варна това е с/у входа на детск.кът в младост до лед.пързалка ) без 4х4 на заден ход се обитах директно изкачване на средата на байра превъртя ( може и от шофьора да е ), 4х4 пак назад на същото място дигна задницата и стъпи горе без грижи с задните гуми ама многог се вирна и малко ме хвана шубе да продължа и напред, а за страничната атака на снимките никакви ядове това е без 4х4.

                            когато бях с вирната задницами светна една лампа на долниат ред прилича на икона за спирачки ама не точно намира се точно под иконата за ръчната спирачка някой знае ли за какво е ?
                            Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                            Коментар


                            • #59
                              От: Гуми за Hyundai Galloper

                              eee, страшно ти стоят! а колко ти е лачен галопер-а, еваларката. Фолиото на джамците ти ли го слага или така го купи?
                              Р.С. Не я знам тази лампичка, аз на няколко пъти съм катерил големи наклони и нищо не ми е светвало.
                              Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                              Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                              Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                              Продавам гуми 205х70х15!

                              Коментар


                              • #60
                                От: Гуми за Hyundai Galloper

                                Преди да имам галопера карах митсубиши паджеро 2 ....редовно му светеше една оранжева лампа която е за нивото на маслото,на галопера незнам дали я има ,но би трябвало...!Между другото и при мен задните прозорци са затъмнени с тъмно син отенък и фолиото е качествено,така го купих от Италия !



                                Axion....лачен ти е галопера...даже същия цвят е и моя...само че аз съм къс...!Е сега ще го оправя твоя с фотошопа и ще видя как стоят на моя....!
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X