Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за Hyundai Galloper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гуми за Hyundai Galloper

    Преди малко изчетох един форум за галопер...та там пише че 32-ки влизат без проблем на галопер 2 а някой твърдят че карат с 33 без лифт.......Гледах ...има снимки...не лъжат....! Аз нещо събрах парички та пак ме тресна в гумите.....!

    Ето как изглежда с 31.....


    Така с 32 -ки.......с ет -17


    така с 32 -ки с стандартни джанти...

    А ето и с какво кара ....подписа на автора.. G2 TDI2.5 LWB 2002г. АКПП, климат, пружины, ABS, LSD, MT 32x11,5R15 без лифта
    Последно редактирано от Roninn; 26-08-10, 20:15.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #32
      От: Гуми за Hyundai Galloper

      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
      Преди малко изчетох един форум за галопер...та там пише че 32-ки влизат без проблем на галопер 2 а някой твърдят че карат с 33 без лифт.......Гледах ...има снимки...не лъжат....! Аз нещо събрах парички та пак ме тресна в гумите.....!
      На тоя мотор 33-ки аз не бих сложил. Хептен ще остане без душа. А и като се замажат някъде с кал как ще ги развърти, та да се почистят. Сложи си едни 31-ци да ти е мирна главата.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #33
        От: Гуми за Hyundai Galloper

        Като гледам всеки трети галопер е с 33 -ки на 2.5 дизел....тея руснаци не ми мясат на наивници......казват че има разлика от 31 и 33 но карат и карат.....и то дълги галопери...!
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #34
          От: Гуми за Hyundai Galloper

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Като гледам всеки трети галопер е с 33 -ки на 2.5 дизел....тея руснаци не ми мясат на наивници......казват че има разлика от 31 и 33 но карат и карат.....и то дълги галопери...!
          Докато се въртях из галоперския им форум, нямах впечатления да са много тези, които карат що-годе по-сериозен офроуд. Пък и руснаците нямат нашите условия. Да търкаляш 33-ките по асфалта и до полянката за BBQ - иди-дойди. Ама да тръгнеш да катериш някой по-стръмен кален баир из нашите планини ... Тия бавни дифове корейците не са ги сложили току-тъй.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #35
            От: Гуми за Hyundai Galloper

            незнам на какво казваш сериозен оффроуд аз гледам доста крайности в които не бих замесил моя галопер......а това за нашите условия не го разбрах а бавните дифове са точно за това да влачат гуми и катерят......
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #36
              От: Гуми за Hyundai Galloper

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              ... а това за нашите условия не го разбрах а бавните дифове са точно за това да влачат гуми и катерят......
              Нашите условия са повече планински терени, каквито те нямат. А бавните дифове, като сложиш гуми с 3-4 номера по-големи от щатните, вече стават не толкова бавни ...

              Винаги можеш да експериментираш де.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                От: Гуми за Hyundai Galloper

                Ето и един ресорен галопер 1 с 33-ки....с 2.5 дизел....даже май е без турбо.....????
                Ето какво е написъл...G_1 2.5D 1995г.в, 5дв мкпп, рессоры,BFG MT 33/10.5/15, без АБС,вроде с LSD
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • #38
                  От: Гуми за Hyundai Galloper

                  Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                  Разхода няма значение........имам си чисто нова от магазина икономична лека кола..........отделно мисля че ще съм още по проходим в дълбоките коловози...не че съм нисък в момента.....за калта мисля въпроса е доста спорен.......за сняг съм съгласен.........джанти не мисля да сменям.........оригиналните алуминиеви си ги харесвам,относно цената на големите гуми...кеф цена няма...........оригиналните размери ги знам......въпроса ми бе 31/11.5/15 влизат ли......отговора който получих е да влизат но по добре 31/10.5/15............
                  В мини марица изток уазките повечето са обути с BF goodrich и гледам отзивите са добри.............За General AT нищо незнам .....бива ли ги ........как са на асфалт,кал..........шумни ли са.....
                  става дума за галопер 2.5 дизел дълга база лимитед версия 2001г.
                  до тук разбрах че 31 - ци влизат без проблеми така ли е? гледах едни гуми на БФГ 31/?/15 алл терен КО не се сещам за 2-рия размер изглеждат доста добри, ама като ги наложих в/у моите 215-ки и ми се струва че няма място под калника. въртях наляво надясно предните гуми за да вида колко място остава до калника ама не може да се прецени без да се сложат, а от магазина не искат да ги метнат само за проба трябвало да се купят ( ако не влязат или опират какво ще ги правя) на леката кола няма да влязат, на вратата пише 265/70/15 а тия 31 на колко отговарят 285 или 275 както пише по горе

                  та въпроса е да се мятам ли в едни 31-ци ( на бфг много хубава шарка )ида си ги карам с кеф без да се налага лифт или нещо подобрения или да взимам 265-ци както пише на лявата порта

                  ето за това говоря http://www.bfgoodrichtires.com/tire-...o/tire-details - пише че стават за асфалт / макадам / кал / сняг /
                  Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                  Коментар


                  • #39
                    От: Гуми за Hyundai Galloper

                    Колега 31 /10.5/15 отговарят на 265 /70/15 така че не би трябвало да имаш проблем,аз скоро мерих едни 225/75/15 малатеста кайман и изглеждаха огромни в сравнение с 235/75/15 с които карам в момента !Последните са високи 71-73 см.Моя съвет е да си намериш някое друго място от където да си ги купиш тея гуми,те не ти дават да ги премериш при условие че още не си ги платил а какво остава да ти изпълнят гаранция ако нещо се случи и си дал парите!Стига с тая байганущина баси и магазина....тея гуми са една хилядарка ...отивай другаде или виж някой от колегите !


                    А...п.п Какво значи лимитед версия....Exceed ли имаш предвид ?
                    Последно редактирано от Roninn; 13-11-11, 14:57.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • #40
                      От: Гуми за Hyundai Galloper

                      А...п.п Какво значи лимитед версия....Exceed ли имаш предвид ?

                      незнам така пише на задната врата на дръжката, а на калника exceed и конче има
                      какво значи незнам още сам нов потребител на галопер от месец и сега се уча кое за какво е в него.
                      преди 2 години карах това http://xenon.tatamotors.com/fla/ но по различни причини ( не заради самия автомобил ) я махнах и сега се хвърлих на едно корейско ГЛ-че да видим как ще е.
                      от тука прочетеното разбирам че е задоволително като избор цена-качество, не обичам да плащам за "МЕРНИК" както се казва.

                      а за магазина си прав колега, ще търся друг фирми колкото искаш
                      Mitsubishi Pajero 3.2 DiD

                      Коментар


                      • #41
                        От: Гуми за Hyundai Galloper

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG00098-20111021-1534.jpg
Прегледи:1
Размер:162.8 КБ
ID:5318064
                        ето го моя с 31х10.5х15 Dunlop Grandtrek AT 2 всесезонни, така го купих и според мен стоят перфектно на джипа. Според мен има още място и за малко по - големи..
                        Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                        Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                        Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                        Продавам гуми 205х70х15!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Гуми за Hyundai Galloper

                          Пусни една ролетка да видим,колко са високи гумите !
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Гуми за Hyundai Galloper

                            Колеги , здравейте.Моят Галопер си го карам само по асфалта.Зимните ми гуми са 31ци Pirelli Scorpion , и сега си търся широки летни . Мисля си за 32ки или 33ки.Знам , че се вдига разхода , но се притеснявам дали няма при малко наклон да опират ли в калниците ?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Гуми за Hyundai Galloper

                              Хопа, хопа!
                              Ето ме и мен! Днес, докато бях на лов, ми се случи ето това:



                              ...и съвсем резонно с прибирането си скокнах в тази тема.

                              Едно бързо ревю за Lassa Competus - бива ги за асфалт и за сняг...даже и на пясък не съм имал грижи...за лайт офф-роуд - пак стават, но на всяко трето излизане на лов всеки път пуках по гума, нещо мекички са, тръните ги боцкаха яко, а днес виждате как някакъв камък е избушил едната гума...та втори път такива гуми няма да взема.

                              Сега да вкарам две бързи питания - абе, моА ли не моА да карам с две Ласи отзад и да сложа няк'ви две нови гуми друга марка отпред?
                              Знам, че е хубаво и 4-те гуми да са еднакви и т.н., ама пък ако са две различни марки, но с еднакви размери, ще го бъде ли без да се прецака нещо след време заради тази икономия, която си е майка на мизерията и прочие, ама тази година определно беше лоша за бИзнИса.

                              Другото питане - к'ви да сложа, а? Ако моЕ само две отпред, то те, ща - не ща, ще тряА да са 235/70/15, ама ако не моЕ мине номера и трябва да се джобя за 4 нови, на какво да се спра? Едни Кобри ли, БФГ ли...или? Жипката се ползва за лов, риболов и оффроуд, както и когато има сняг.
                              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гуми за Hyundai Galloper

                                Ако са еднакви никакъв дерт,обаче не бих пробвал !
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X