Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Измиване на двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Измиване на двигател

    Колега от форума - Владиан Христов - Голди - има рампа и е измил не една джипка от киреча.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      До: Измиване на двигател

      Може и да не е правилното място,но ми скъсаха нервите.Совавто авангард се казват.Студенски град Зимен дворец отзад на рампата.Цялосно измиване,пране на купе и пастиране.Нито го изпраха като хората ,а като го разгледах по внимателно видях и надраскан преден капак от шлаиф машината.Итова след като миналата година го правиха същото и се справиха уникално.Завел съм им поне 8 клиенти.Явно има някаква промяна и сега е трагично.

      Коментар


      • #18
        От: Измиване на двигател

        Да използвам тема на 100 години и да ъпна. Решил съм в близко време да измия джипа отдолу и двигателя, за да открия от къде ми идват течовете на масло. Понеже съм супер мнителен към работата на мивкаджии, хич не ми се ще да го оставя за миене на кой да е, да не хълцам после, че са го мили със студена вода, прекалено силна водострука която е прецакала кабели или са удавили нещо което не трябва. Та някакви пресни впепатления от въпросните Авто Блясък на Черни връх или някое друго проверено място, където ще ми свършат тази услуга?

        Благодаря предварително за отзивите и препоръките.
        ....!

        Коментар


        • #19
          От: До: Измиване на двигател

          Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
          Да използвам тема на 100 години и да ъпна. Решил съм в близко време да измия джипа отдолу и двигателя, за да открия от къде ми идват течовете на масло. Понеже съм супер мнителен към работата на мивкаджии, хич не ми се ще да го оставя за миене на кой да е, да не хълцам после, че са го мили със студена вода, прекалено силна водострука която е прецакала кабели или са удавили нещо което не трябва. Та някакви пресни впепатления от въпросните Авто Блясък на Черни връх или някое друго проверено място, където ще ми свършат тази услуга?

          Благодаря предварително за отзивите и препоръките.
          Принципно си прав, за това
          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Пък и за другия колега аз имам нелоша водоструйка и ако ви се мокри може да се дотъркалаяте ....повдигане оттук оттам, миене, качване на канала, гледане пак миене само предварително да ми звъннете, да не съм в разход
          А и май че ти е удобно.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Измиване на двигател

            Тия на Черни Връх си работят. Последно като ги ползвах пак беше 10лв за миене отдолу и пак стана добре.

            Коментар


            • #21
              От: Измиване на двигател

              Най-добре при Дяда ви Влада, да - ама в тоя студ ще бахлясаме. Освен да рискувам с тези на Черни...дано не съм от първите недоволни
              ....!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X