Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мицубиши Паджеро 2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мицубиши Паджеро 2007

    Здравейте,

    Искам да благодаря на всички за хубавият Ви форум. Това ми е първи пост, изчетох всичко което можах да намеря по темата и все пак отговор на въпроса ми не можах да намеря. Затова Ви моля да ми помогнете в избора ми.

    Интересува ме мнение и оценка за качествата на джип Мицубиши Паджеро 2007, 3.2 ДИД двигател, 170 коня. Колата ми я предлагат на много хубава цена, с почти всички екстри, на 15000 км, а искам купя на старците нещо да имат да ходят на вилата...

    Проблема е че се начетох, че бил паркетник, не ставал за офф роуд.
    За екстремно каране по кал и баири не ми трябва, но и не искам да закъсат в един сняг например. Става въпрос за комфортен и проходим джип. Хората все пак на 60+ години, пък и малко да зарадвам душата на бащата, че отдавна е мераклия, ама все не може да се престраши.

    Така че кажете има ли смисъл от подобен джип и какви са алтернативите му.

    Пък ако го взема, нали ще помагате със съвети.. Че съм много зелен по отношение на джипове... И още нещо... там непрекъснато говорите за раздатки и т.н. Кажете тема в която мога да се образовам в това отношение, кога например трябва да има блокажи на диференциали и т.н. Наистина простете ми че съм толкова невеж, благодаря за търпението.

    Благодаря

  • #2
    До: Мицубиши Паджеро 2007

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ED%F6%E8%E0%EB

    Коментар


    • #3
      До: Мицубиши Паджеро 2007

      Паджерото ще върши чудесна работа, щом можете да си го позволите... ако се кара по път /а не по горски пътечки/ вероятността да закъса е нищожна...
      Въобще не Ви трябва да знаете сложната теория за блокажи и т.н.
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X