Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Закриване" на сезона в Сопот

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Закриване на сезона в Сопот

    Първоначално публикуван от Lorda_bg_bg Преглед на мнение
    колеги на 25 ще се излиза ли на горе
    Ама не трябва ли първо да се открие сезона,пък тогава?

    Коментар


    • #32
      До: Закриване на сезона в Сопот




      Тая десетачка от габровеца ли е?

      Коментар


      • #33
        До: Закриване на сезона в Сопот

        Закриването си беше перфектно, жалко само за адаша, където му се прецака мотора накрая, но съм сигурен, че няма да държи счупен мотор в гаража си и ще покараме отново. Радвам се че имах възможността да покарам с приятели, както и да имам възможността да се изложа пред тях .... на няколко пъти ........ но важното бе, че беше весело въпреки всичко !
        Всички, които имат снимки нека споделят с нас, а да не се срамуват
        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
        [/FONT]________________________________________
        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
        [/CENTER]
        [/CENTER]

        Коментар


        • #34
          До: Закриване на сезона в Сопот

          тази година закриването беше гола вода мн тапо стана ,че се разделиха всички .

          Коментар


          • #35
            До: Закриване на сезона в Сопот

            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение



            Тая десетачка от габровеца ли е?
            Абе Жоро как може да имаш такива съмнения естественно че нее негова подадоха муя само за снимката!!! Ти зелен дрян друсаллиси????
            Най-добре е да имаш богати приятели!!!
            Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

            Коментар


            • #36
              До: Закриване на сезона в Сопот

              Колеги,защо са тези разногласия? Някой в състояние ли е да обясни какво става и за какво иде реч?
              http://www.stairwaytoglory.com/en/

              Коментар


              • #37
                До: Закриване на сезона в Сопот

                Първоначално публикуван от NTTonev Преглед на мнение
                Колеги,защо са тези разногласия? Някой в състояние ли е да обясни какво става и за какво иде реч?
                Всичко опира до там че сезона не трябва да се закрива.

                Коментар


                • #38
                  До: Закриване на сезона в Сопот

                  Първоначално публикуван от vitliemof Преглед на мнение
                  Всичко опира до там че сезона не трябва да се закрива.
                  Не успяхме да го закрием миналата седмицамалко ни беше,затова тази седмица пак, мястото на срещата е същото само пържолите мисля да сменим тоя път ще са паприковани.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Закриване на сезона в Сопот

                    Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                    Не успяхме да го закрием миналата седмицамалко ни беше,затова тази седмица пак, мястото на срещата е същото само пържолите мисля да сменим тоя път ще са паприковани.
                    Наистина ли ще се повтори?Ако е вярно този път няма да пропусна,само че ще дойда с колата,че мотора се прее..цака.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Закриване на сезона в Сопот

                      Първоначално публикуван от Николай Преглед на мнение
                      Не успяхме да го закрием миналата седмицамалко ни беше,затова тази седмица пак, мястото на срещата е същото само пържолите мисля да сменим тоя път ще са паприковани.
                      ами,то като закасняхме за бобецапак се наложи паржоли да думкаме

                      Коментар


                      • #41
                        До: Закриване на сезона в Сопот

                        Първоначално публикуван от s4f Преглед на мнение
                        Абе Жоро как може да имаш такива съмнения естественно че нее негова подадоха муя само за снимката!!! Ти зелен дрян друсаллиси????

                        Майтап да става пичове...
                        Кога ли ще ме отвее вятъра при вас да направим едно сериозно "каране", а и рок бандата ги гледам че са "карачи"...

                        Трябва с Чинела да направим една организация, така нестава!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Закриване на сезона в Сопот

                          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение


                          Кога ли ще ме отвее вятъра при вас да направим едно сериозно

                          Трябва с Чинела да направим една организация, така нестава!
                          ЕЕЕЕЕЕЕЕ моля ви се изчакайте,да си направя мотора,че ще умра ако пропусна такова мероприятие.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Закриване на сезона в Сопот

                            даите тел. за спане

                            Коментар


                            • #44
                              До: Закриване на сезона в Сопот

                              Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение

                              Майтап да става пичове...
                              Кога ли ще ме отвее вятъра при вас да направим едно сериозно "каране", а и рок бандата ги гледам че са "карачи"...

                              Трябва с Чинела да направим една организация, така нестава!
                              Ееееееиииии бе Жорка как бързо ме нави....
                              Кажи само кога тръгваме, спането и транспорта на моторите е от мен.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Закриване на сезона в Сопот

                                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                                Ееееееиииии бе Жорка как бързо ме нави....
                                Кажи само кога тръгваме, спането и транспорта на моторите е от мен.
                                Чинеле ,стига сте търкали бутоните на клавиатурата и дрънкали менците...Ако ще идвате идваите хаиде кажете кога чакаме ви---нашта вуина не се плаши от голяма хуина-- несте първите няма да бъдете последните,живот и здраве къде сме яли и пили не сме се изложили акъде сме карали пак сме потретили не ме гледаи умно Българино и Пази боже Българио .Маи не беше точно такааМаитап бе Чинеле....!
                                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X