Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes ML

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes ML

    Някой може ли да даде повече информация-няма нищо писано никъде.
    По точно 270 CDI

  • #2
    Re: Mecedes ML

    Първоначално публикуван от ramar
    Някой може ли да даде повече информация-няма нищо писано никъде.
    По точно 270 CDI
    потърси в някой форум за мерцедеси.
    от мерцедесите тук ще намериш доста писано за G, ама за ML...
    LZ1RED

    Коментар


    • #3
      Добър асфалтов жип! Предполагам става и за равен черен път.

      Коментар


      • #4
        Ми то си е кола не е джип, с А рамена е и отпред и отзад. Чиста кола.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          Нали затова съм писал - ЖИП

          Коментар


          • #6
            ако е този с офроуд пакета става дори за доста неравен път, колата има 30 см клиренс и при внимателно каране може да преодолее доста сериозни препядствия. има защитни плочи отдолу навсякаде, има бавни, блокажи на трите дифа.

            ако не е с офроуд пакет нестава, картера виси застрашително надолу, после са скоростите, дифовете, всичко е от алуминий.

            но все пак не бих карал такава кола на офроуд освен ако не е крайно наложително, нейната сила е на шосето, за това е измислена.
            drive alive

            Коментар


            • #7
              мен много ме радва външния вид на тези джипки... страхотни! За гратска (семейна) кола ако си някъв паралия и можеш да си позволяваш евентуалните ремонти и разхода е прекрасна! За офф едва ли някой ще си я купи и ще я искара... е аз ако имах пари да си я купя щах и в офф условия да я юра!
              4ао
              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

              Коментар


              • #8
                До: Mercedes ML

                Първоначално публикуван от go go go Преглед на мнение
                ако е този с офроуд пакета става дори за доста неравен път, колата има 30 см клиренс и при внимателно каране може да преодолее доста сериозни препядствия. има защитни плочи отдолу навсякаде, има бавни, блокажи на трите дифа.

                ако не е с офроуд пакет нестава, картера виси застрашително надолу, после са скоростите, дифовете, всичко е от алуминий.

                но все пак не бих карал такава кола на офроуд освен ако не е крайно наложително, нейната сила е на шосето, за това е измислена.
                Сава виждам че не пишеш и лично на мен това ми липсва но ще кажа това което знам, въпреки че може и да не го видиш.
                Офроуд пакета на МЛа е с два блокажа. Среден и заден. Има и бавни. Повдига се с 10см и клиренса става 30см но това е много измамно за проходимоста. Геометричната се подобрява и по рядко опира отдоло. Ходовете обача стават отчайващо малки. Чиста табуретка.

                Коментар


                • #9
                  До: Mercedes ML

                  И аз да кажа две думи-имам и ML и Г класа,първия е прекрасен за асфалта а втория за горатаПоздрави

                  Коментар


                  • #10
                    До: Mercedes ML

                    Хайде ако първия не ти допада да ми го подариш. Аз обещавам да стане проходим и в гората
                    Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Mercedes ML

                      Първоначално публикуван от Myyy Преглед на мнение
                      Хайде ако първия не ти допада да ми го подариш. Аз обещавам да стане проходим и в гората
                      ok

                      Коментар


                      • #12
                        До: Mercedes ML

                        Перфектен е в класа си(за магистрала и не дълбоки дупки по нашите пътища е екстра ). Ако питаш за по стария ML се насочи според мен по добре към 400cdi. Има осезаема разлика при каране ---------а то така или иначе с този СУВ ще ти бъде магастрално в повчето случей

                        Коментар


                        • #13
                          До: Mercedes ML

                          Първоначално публикуван от Yordan Kolev Преглед на мнение
                          Ми то си е кола не е джип, с А рамена е и отпред и отзад. Чиста кола.
                          Абе не е точно кола На рали ДАКАР тунинг фирма ORC залага на ML и до ден днешен !!!!!!!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Mercedes ML

                            Е какво е? Мерцедес 300 ес. С няква кръгла будка отгоре. Травест, как беше, транс нещо си. Новият безсмислен клас коли.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Mercedes ML

                              Първоначално публикуван от disem Преглед на мнение
                              Добър асфалтов жип! Предполагам става и за равен черен път.
                              Колега , колкото ШЕВРОЛЕТА е ЖИП но МЕРЦЕДЕС

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X