Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

    Здравейте колеги! Имам питане, ако може някой да ми помогне. Моля ако някой има същия Grand Cherokee 3.1 td да си погледне и ми изпрати номера на ремъчната шайба на генератора. Шаибата е "фраи лаиф" и номера трябва да е нещо от сорта INA F 6 цифри точка 1 цифра. На моята шаиба просто не се чете, а за информация и с пожелания на никой да не се случва, ако се наложи да се сменя то в Балкан Стар я нямат като отделен детайл, а имат целия генератор заедно с шайбата - 1900 лв. След търсене се оказа, че може да се поръча при майстори на генератори, но е необходим номера. Благодаря за съдействието предварително!

  • #2
    До: Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

    В началото найстина ролката (фрайлаиф) се предлага с алтернатора,но от 2001г. я има и отделно.Номера на ролката е К 05019860АА.В Балкан стар струва 230лв. ,във Варна я има.Ако не си сменял такава ролка ще ти е трудно.
    Най ме е страх от хора без мечти...

    Коментар


    • #3
      До: Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

      Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
      В началото найстина ролката (фрайлаиф) се предлага с алтернатора,но от 2001г. я има и отделно.Номера на ролката е К 05019860АА.В Балкан стар струва 230лв. ,във Варна я има.Ако не си сменял такава ролка ще ти е трудно.
      Аз няма да я сменям сам защото трябва специален инструмент. Имам приятел майстор, който го има. Благодаря ти за информацията, ще звъня във Варна.

      Коментар


      • #4
        До: Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

        Първоначално публикуван от onufriz Преглед на мнение
        В началото найстина ролката (фрайлаиф) се предлага с алтернатора,но от 2001г. я има и отделно.Номера на ролката е К 05019860АА.В Балкан стар струва 230лв. ,във Варна я има.Ако не си сменял такава ролка ще ти е трудно.
        Звъннах, но ми казаха същото както и в Русе, че с моя VIN излиза само цял генератор. На моя отговорност да си взема ролка от 2001, която ако не стане няма да ми я върнат. Сигурен ли си колега, че ще стане и правил ли си го това? Благодоря ти много предварително!

        Коментар


        • #5
          До: Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

          Разбира се - алтернаторите са абсолютно еднакви.Наистина има специален инструмент - като камък за тресчотка само, че с външни шлици и отвор за дълбок камък десет за държане на контра.
          Най ме е страх от хора без мечти...

          Коментар


          • #6
            До: Ремъчна шайба за генератора на Grand Cherokee 3.1 td 1999

            Мерси много! Отивам да я купувам.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X