Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kenwood DNX7200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Kenwood DNX7200

    Ние сме малък пазар, съответно за нас не се разработват изцяло гласовите напътствия (гласовете). Може би това е проблема. Немски, френски, испански, английски - няма проблем. Освен това, ако картата, която сте заредили е на кирилица и гласовите напътствия включват завийте наляво по улица....., едва ли са го направили от Гармин.
    Опитайте с по-дълъг маршрут и не знам дали може да вади симулация. Също и в реално време.
    Последно редактирано от ISG; 30-03-16, 14:03.
    Nothing comes from nothing...

    Коментар


    • #77
      От: Kenwood DNX7200

      Благодаря за отговора.

      Коментар


      • #78
        От: Kenwood DNX7200

        Някой знае ли как се прави HARD RESET на GARMI на DNX 7200 или как се влиза в pre-boot ?

        Реших да модифицирам един руски firmware и първите няколко пъти се получи идеално, но след последната проба Гармина започна постоянно да се рестартира. Сега немога да вляза във вътрешната памет и да кача старата версия на firmware-а. Закачен е през сервизното USB към компютъра, драйверите са последна версия от гармин и всичко останало. Updater.exe спря да го вижда. Предполагам ще трябва префлашване. Ако някой знае метод за префлашване нека сподели

        Коментар


        • #79
          От: Kenwood DNX7200

          Предстои ми утре да си поиграя с тази мултимедия (DNX7220) и да ъпдейтвам firmware. Доколкото видях последната версия е 2.80 и се сваля от сайта на гармин. Поправете ме ако греша.

          Някой опитвал ли се е да я свърже с iPod? В моя случай ползвам стандартния usb/iPod кабел и го свързвам през USB-то в жабката. Мултимедията разчита песните, пуска ги, но звук няма. Предполагам, че ще трябва по-специален кабел от сорта на KCA-iP200, но никъде в България не виждам подобни...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X