Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kenwood DNX7200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Kenwood DNX7200

    аз сложих бг глас на такава и работи (dnx7200)
    сега съм в процес на кирилизиране на навигацията
    а плюс това му сложих бг карта и няма проблеми
    и софтуера е ъпдейтенат до 2.80
    само остана да ъпдейтна и фримелера до 1.90
    Последно редактирано от TeneresHell; 11-04-10, 23:59.
    Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

    Коментар


    • #17
      До: Kenwood DNX7200

      Здравейте искам първо да се извиня за направените ми нарушения.

      А сега искам да помоля някои ако можи да ми даде последните 8 символа от
      сериния номер за да мога да свала нов фреймлер 1.0.9 за dnx7200.
      Ако искате ми пишете на скайп които е като ника ми тук.
      Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

      Коментар


      • #18
        До: Kenwood DNX7200

        Може ли да се присъединя към темата. Аз съм с DNX7220 и искам да го ъпдейтна , но никога не съм с занимавал със GPS-и. В момента си е с оригиналния софтуер от 2008 г. има само магистрали и големи градове. От каде да си инсталирам по-нова карта на БГ. Само тук намирам : http://www8.garmin.com/products/kenwood/

        Коментар


        • #19
          От: До: Kenwood DNX7200

          Сега на теб не ти трябва нов софтуер а карта която да има последните обновления
          а такава карта продават в http://garmin.bg/ или в техномаркет и тя е офрм 5.20 цената е 99лв и е за 2 години безплатна подръжка.
          А за ъпдеит трябва отзад на DNX7220 да имаш мини юсб и ти трябва кабел от мини юсб към юсб около 3м за да можеш да си го криеш и когато ти трябва да го вадиш
          кабела се включва към компютър или лаптоп ъпдеита се прави чрез компютър/лаптоп/ онлайн.
          Последно редактирано от Pacific; 10-06-10, 12:23. Причина: поправка на линк
          Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

          Коментар


          • #20
            От: До: Kenwood DNX7200

            От доста време се мъча да разбера как мога да ъпна Kenwood навигацията. Пишеш, че отзад има мини юсб букса. Къде отзад- зад монитора или трябва да сваля всичко. Имаш ли идея дали може да проговори български и да пропише на бг. Поздрави

            Коментар


            • #21
              От: До: Kenwood DNX7200

              Мълчание. Къде е пустата букса?

              Коментар


              • #22
                От: До: Kenwood DNX7200

                Първоначално публикуван от 4i4o Преглед на мнение
                От доста време се мъча да разбера как мога да ъпна Kenwood навигацията. Пишеш, че отзад има мини юсб букса. Къде отзад- зад монитора или трябва да сваля всичко. Имаш ли идея дали може да проговори български и да пропише на бг. Поздрави
                Отзад кадето ти са захранващите кабели и другите кабели има мини юсб пада се посредата някаде.
                Да глас има за него бг но няма тект вече при 7220 има и кирилица.
                Последно редактирано от Pacific; 16-12-10, 15:25.
                Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                Коментар


                • #23
                  От: До: Kenwood DNX7200

                  Една седмица си блъскам главата как да проговори на български и немога да го накарам да каже и дума KENWOOD DNX7220. Колега би ли споделил каква е тайната ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Kenwood DNX7200

                    Здравейте нов съм в форума от днес , така по същество нашата кола е Хюндай СантаФе има Kenwood dnx7200 , така да попитам 1-рвият ми въпрос е как да включа телефона към (Свободни ръце) до колкото гледах в други форуми с блутот , но ако може помогнете . 2-ри СД-слота се намира зад монитора има ли значение колко гб ще сложа 1 или 2 ?? трябва ли да е празна картата с памет , излизат ли някакви папки след като се сложи ? или след като се сложи се включва към Usb-то с лап топ ? и ако може да ме напътите от каде да дръпна български говор 3-то как се коригира наклона на , така да го нарека дисплея
                    Последно редактирано от Valeri_vt; 11-02-11, 20:53.

                    Коментар


                    • #25
                      От: До: Kenwood DNX7200

                      Първоначално публикуван от 4i4o Преглед на мнение
                      От доста време се мъча да разбера как мога да ъпна Kenwood навигацията. Пишеш, че отзад има мини юсб букса. Къде отзад- зад монитора или трябва да сваля всичко. Имаш ли идея дали може да проговори български и да пропише на бг. Поздрави
                      Изотзадзе на самото у-во там където да ти всички изходи и входове. но няма кой знае какво да се обнови. единствения плюс е бг глас но няма меню.
                      Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Kenwood DNX7200

                        Първоначално публикуван от Valeri_vt Преглед на мнение
                        Здравейте нов съм в форума от днес , така по същество нашата кола е Хюндай СантаФе има Kenwood dnx7200 , така да попитам 1-рвият ми въпрос е как да включа телефона към (Свободни ръце) до колкото гледах в други форуми с блутот , но ако може помогнете . 2-ри СД-слота се намира зад монитора има ли значение колко гб ще сложа 1 или 2 ?? трябва ли да е празна картата с памет , излизат ли някакви папки след като се сложи ? или след като се сложи се включва към Usb-то с лап топ ? и ако може да ме напътите от каде да дръпна български говор 3-то как се коригира наклона на , така да го нарека дисплея
                        Виш си настройките не си спомням има ли синьозъбче (блутут).
                        Мисля че подържа до 4гб (желателно е да е празна но ако е за бг карта си я сложи направо в основната памет)
                        Свързваш навигацията и стартираш гармин уеб ъпдеитър там има бг глас.


                        А за всички останали който питат за ъпдате у-то има мини USB отзад търсете него (това е входа като при нувитата)
                        Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                        Коментар


                        • #27
                          От: До: Kenwood DNX7200

                          Първоначално публикуван от raishauer Преглед на мнение
                          Една седмица си блъскам главата как да проговори на български и немога да го накарам да каже и дума KENWOOD DNX7220. Колега би ли споделил каква е тайната ?
                          Тайната е да го вържеш към пц и да го ъпдейтнеш през Garmin Web Updater
                          Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Kenwood DNX7200

                            Ей човека скъса гласна струна да пита къде се намира това мини юесби ни вопъл ни стон
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dnx7200_miniusb_connect.jpg
Прегледи:2
Размер:78.4 КБ
ID:5333741
                            Айде колега със здраве
                            По добре късно от колкото никога
                            Последно редактирано от sarafa; 06-01-12, 21:33.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Kenwood DNX7200

                              Първоначално публикуван от sarafa Преглед на мнение
                              Ей човека скъса гласна струна да пита къде се намира това мини юесби ни вопъл ни стон
                              [ATTACH=CONFIG]401914[/ATTACH]
                              Айде колега със здраве
                              По добре късно от колкото никога
                              Може ли да направиш повече снимки защото на тази не се ориентирам
                              ако искаш пиши на лични или на скайп който е като ника ми тук
                              Богат е този който е мъдър. Бъдете богати.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Kenwood DNX7200

                                Буксата е тази черната с най- дебелия кабел, тази букса се пада отзад зад устройството

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X