Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: WALTHER P22

    Първообразът на интернет се е ползвал за вътрешна връзка в Пентагона

    Коментар


    • #92
      До: WALTHER P22

      До колкото съм запознат Юникс се е ползвал за връзка между банки и борси. Не съм 100% сигурен.....
      Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

      Коментар


      • #93
        До: WALTHER P22

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%...80.D0.B8.D1.8F

        Коментар


        • #94
          До: WALTHER P22

          WALTHER P22,е оръжие което стреля!Малко е!С качествени патрони не засича!В ръцете на добър стрелец ще си свърши работата.Не е плякало както го наричат някои.Патроните ССI имат далекобойност 2,5км.,българските с които не може да стреля е 1км.Какво може да се желае повече?С американските патрони гърми като 9-милиметровите.На 25 метра без усилие -всичко влиза в 9 и 10-ката!

          Коментар


          • #95
            До: WALTHER P22

            Млад е, но вече знае !!!
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • #96
              До: WALTHER P22

              Айде още един глас от мен за Валтера, Имам го от 4 години и го нося постоянно, скоро си взех и пластмасов кобур Fobus. Пистолета направо залепва за тялото, не тежи, което е предимство при постоянното му мъкнене. За времето, за което го имам съм изстрелял около 3000 партона и не ми е правил никакви проблеми, не ми е падала мушката, единственото, което трябва да се има предвид е качествените патрони, стрелям предимно с CCI. Когато тръгнах да си вземам лично оръжие реших, че CZ 75D compact е моя пищов, но уви, малка ми е ръката и Валтера ми пасна идеално. Така, че въпрос на личен избор е какво ще си запашете на гащите, стига да не си отнесете ташаците!!! Валтера и в това отношение пак е по-добър защото пораженията от този калибър ще са по-малки. Айде весели празници!
              Honda HR-V 4WD D16W1

              Коментар


              • #97
                До: WALTHER P22

                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                Интересен спор се е заформил тука. Аз като притежател на Р22 и на Марголин може би мога да бъда полезен с нещичко. С Валтерчето наистина съм изстрелял хиляди патрони /верно, че е малко капризен към тях, но кеф цена нема!/. Не бих го сменил за нищо друго когато става въпрос за постоянно носене - лек, невероятно удобен, не пречи и не ти докарва дископатии. За човек свикнал с него бързата и ефективна стрелба е като да ходиш по удобен път.
                Сега малко за Марголина. Въпреки, че постоянно Р22 е с мен относно оръжията, винаги съм твърдял че руснаците разбират от оръжия. До 1957г всички успехи на руската стрелба, като европейски, световни и олимпийски титли са постигнати именно с това оръжие - Марголин .22 .Преди около 2 месеца правих прострелка на една оптика с калашника. След 10-15 изстрела на 100 метра и упор капака на колата успях да ги събера в 10-15 сантиметра. Синът ми си извади Марголина и от захват с две ръце пусна пет изстрела. При проверката се оказа, че и петте са вътре в група от около 25см. Накарах го да повтори наколко пъти упражнението, резултата беше същия ! Друг е въпроса колко удобен за носене е Марголина, дори и с резнати перца.......
                Сериозно предложение - запиши си сина в Стрелкови клуб !!!
                С тези умения е готов шампион !!! А ако му дадеш и пистолет ТОЗ -35 - е готов за световното !!!
                Или дай да пишем реални неща !!!
                Групата за 100 м с пистолет Марголин ....25 см .....
                Падна ми самочуствието и май ще спирам да стрелям !!!

                Коментар


                • #98
                  До: WALTHER P22

                  Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                  Сериозно предложение - запиши си сина в Стрелкови клуб !!!
                  С тези умения е готов шампион !!! А ако му дадеш и пистолет ТОЗ -35 - е готов за световното !!!
                  Или дай да пишем реални неща !!!
                  Групата за 100 м с пистолет Марголин ....25 см .....
                  Падна ми самочуствието и май ще спирам да стрелям !!!
                  Никой не е длъжен да вярва на каквото и да било, относно писания за лов и оръжие. Когато някой не вярва на нещо нормалният начин е да помоли друг по учен от него за съвет. Или да поиска демонстрация на "невероятното" според него. Това беше първо.
                  Второ:За описаната случка потвърждавам, че всичко е абсолютно вярно.
                  Трето:Май не си много близо до истинските неща в стрелбата, след като групата и метрите те учудват.....Все пак въпросния Марголин е прострелян точно на тази дистанция - 100 /сто/ метра.
                  Четвърто:Синът ми на седмица изстрелва стотици патрони.
                  Пето: На кого мислиш е медала от аватара ми ? Ами не е мой.
                  Шесто: Не се отказвай от стрелбата, ако искаш да постигнеш успех !
                  Седмо: В Пловдив Стрелкови клуб "Тракия" е от добрите клубове в страната, може да се пробваш.....
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #99
                    До: WALTHER P22

                    Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                    Никой не е длъжен да вярва на каквото и да било, относно писания за лов и оръжие. Когато някой не вярва на нещо нормалният начин е да помоли друг по учен от него за съвет. Или да поиска демонстрация на "невероятното" според него. Това беше първо.
                    Второ:За описаната случка потвърждавам, че всичко е абсолютно вярно.
                    Трето:Май не си много близо до истинските неща в стрелбата, след като групата и метрите те учудват.....Все пак въпросния Марголин е прострелян точно на тази дистанция - 100 /сто/ метра.
                    Четвърто:Синът ми на седмица изстрелва стотици патрони.
                    Пето: На кого мислиш е медала от аватара ми ? Ами не е мой.
                    Шесто: Не се отказвай от стрелбата, ако искаш да постигнеш успех !
                    Седмо: В Пловдив Стрелкови клуб "Тракия" е от добрите клубове в страната, може да се пробваш.....
                    Днес около 16 часа съм на стрелбището в Тракия !!!
                    С радост и само добри чувства ще искам да се запозная със синът ти !!! Ако е възможно !!!
                    И за да не се получи недоразумение да допълня - тренирал съм спортна стрелба мнооого години !!!Стрелба с пистолет !!! Но ще се радвам да науча нещо от младите !!!
                    Току виж и те научили нещо от .....дъртите !!!

                    Коментар


                    • До: WALTHER P22

                      Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                      Днес около 16 часа съм на стрелбището в Тракия !!!
                      С радост и само добри чувства ще искам да се запозная със синът ти !!! Ако е възможно !!!
                      И за да не се получи недоразумение да допълня - тренирал съм спортна стрелба мнооого години !!!Стрелба с пистолет !!! Но ще се радвам да науча нещо от младите !!!
                      Току виж и те научили нещо от .....дъртите !!!
                      От дъртите винаги има какво да се научи, както и от младите. А на стрелбището все някога ще се срещнем - краставите магарета се надушват от далече.
                      Но да не забравяме, че темата е WALTHER P22.
                      Тази земя, по която тъпча сега,
                      тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                      тази земя – не е моя земя,
                      тази земя, простете, е чужда.

                      Коментар


                      • До: WALTHER P22

                        Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                        Никой не е длъжен да вярва на каквото и да било, относно писания за лов и оръжие. Когато някой не вярва на нещо нормалният начин е да помоли друг по учен от него за съвет. Или да поиска демонстрация на "невероятното" според него. Това беше първо.
                        Второ:За описаната случка потвърждавам, че всичко е абсолютно вярно.
                        Трето:Май не си много близо до истинските неща в стрелбата, след като групата и метрите те учудват.....Все пак въпросния Марголин е прострелян точно на тази дистанция - 100 /сто/ метра.
                        Четвърто:Синът ми на седмица изстрелва стотици патрони.
                        Пето: На кого мислиш е медала от аватара ми ? Ами не е мой.
                        Шесто: Не се отказвай от стрелбата, ако искаш да постигнеш успех !
                        Седмо: В Пловдив Стрелкови клуб "Тракия" е от добрите клубове в страната, може да се пробваш.....
                        Аз ще ходя на стрелбището в Тракия ИМЕННО за да изпълня точка по точка всичко от твоя отговор !!!
                        Подканям и теб или (и) твоя син !!! Давайте !!!
                        За стрелба -ВИНАГИ ГОТОВ !!! Няма тайни и страх , когато знаеш всичко за ....дадено нещо !!! Извинете ....
                        С риск да се изложа пред себе си и Форума - готов съм за стрелба с отчитане на резултата !!! Посочвам - ще стрелям с пистолет който ми дадат на стрелбището !!! Така е по-трудно и интересно за мен !!!
                        Ако искаш и можеш - дай този хубав пистолет за да си припомня как беше !!!Стрелял съм със спортния пистолет за бърза стрелба Валтер - Олимпия !!! Прекрасно оръжие !!! Но на мен не ми пасна , какво да се прави !!! Капризи !!!
                        Искам да кажа на всички - мненията , че даден пистолет е ЛОШ са много крайни !!! Просто предпочитанията на различните стрелци са Различни и точно това дърпа науката за оръжията напред !!!
                        Затова всеки трябва да избере точно ТОЗИ пистолет с който почуства ,че са " един за друг " !!! Без значение , че има други мнения !!!
                        Затова трябва за оръжието да мислим КАТО за живо същество !!! Като за много добър приятел !!!Само тогава ще дойдат и добрите резултати от стрелбата !!! Успех на всички СТРЕЛЦИ !!!

                        Коментар


                        • До: WALTHER P22

                          Работата отива на облог...
                          Ако ви трябва корумпиран съдия, насреща съм!
                          Пия кафе... може и минерална водичка в добавка...
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • До: WALTHER P22

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Работата отива на облог...
                            Ако ви трябва корумпиран съдия, насреща съм!
                            Пия кафе... може и минерална водичка в добавка...
                            Нямам си противник !!!
                            Ама около 16 часа ще отида до стрелбището в Тракия ( още не знам къде е , но ще се го намеря )
                            Ако ти си съдията - аз съм в неизгодната позиция , заради твоето убеждение , че съм те ЛЪГАЛ !!!
                            Червения ЛЕНД РОВЪР който дойде да гледаш , а аз го бях дал на момчетата да карат материали с него !!!
                            После какво ли не писахте за мен и за колата ..... но ...... аз не убеждавам никога с думи !!! Делата си говорят сами и винаги са ПРАВИ !!!
                            Така , че ако искаш да постреляме - стрелбището в ТРАКИЯ в 16.30 ч. !!! Всички са поканени !!!
                            Напускам форума !!! Чао !!!

                            Коментар


                            • До: WALTHER P22

                              Пак ме объркаха с Хитър Петър...

                              Първо, имам си в момента три джипки, не че не ми се ще още една...
                              Второ, не съм идвал да гледам, ни в Пловдиов, ни червен Ровър...
                              Четвърто, сега е почти 15.00, а до Пловдив са къде 2 и половина, три часа, та в 16.00 ще пуцате без мен...
                              Четвърто, в Пловдив обикновено стрелям на стрелбището срещу бирената, а това в Тракия, не го знам...
                              Пето, казах, че съм корумпиран, от което следва, че не е ясно на чия страна ще съм...
                              Шесто... стигат ли толкова аргументи?
                              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                              Коментар


                              • До: WALTHER P22

                                В 16 часа ще отида до стрелбището да проверя колегата.
                                И ще докладвам тук.
                                Нали за Спортен клуб "Тракия" става въпрос? Който е на стадион "Ботев"?

                                П.П. Наперените жени явно са труден за преглъщане хап. Колегата се притесни, като разбра, че ще го наблюдавам, и отложи стрелбата за друг път. (Що ли ми трябваше да се обаждам!) Така си останах сама да стрелям. Извинявам се, че го уплаших и му пожелавам успех!
                                П.П.П. Стрелбището в ЖР Тракия е само за пневматично оръжие, затова не бяхме го чували.
                                Последно редактирано от Петя; 23-01-09, 15:46.
                                НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
                                Omnia vincit amor !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X