Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: WALTHER P22

    Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
    В 16 часа ще отида до стрелбището да проверя колегата.
    И ще докладвам тук.
    Нали за Спортен клуб "Тракия" става въпрос? Който е на стадион "Ботев"?

    П.П. Наперените жени явно са труден за преглъщане хап. Колегата се притесни, като разбра, че ще го наблюдавам, и отложи стрелбата за друг път. (Що ли ми трябваше да се обаждам!) Така си останах сама да стрелям. Извинявам се, че го уплаших и му пожелавам успех!
    П.П.П. Стрелбището в ЖР Тракия е само за пневматично оръжие, затова не бяхме го чували.
    Уважаема ПЕТЯ - пише ви страхливия стрелец !!!
    Вие ме разкрихте и ...... вече се чудя на къде да хващам !!!
    Ако бяхте толкова напред в човешките отношения (психология ) колкото сте НАПЕРЕНА щяхте отдавна да забележите , че никой не откликна на молбата ви за " хайде да постреляме " !!! Аз съм от тези НИКОИ !!!
    Всеки човек си има някакви способности ,убеждения и ... определено достоинство !!! Аз също !!!
    Следвайки моите убеждения - не е нужно да се доказвам на всеки с ....мерак !!!
    Когато имам среща с определен човек ,на определено място , с определена цел - аз винаги съм на ниво !!! Така беше и днес !!!
    Пиша всичко открито във този форум , защото ми допадна общуването между всички нас , на нивото на което е Форума !!!
    Вземам отношение по теми за които имам или интерес , или знания да задоволя интереса на други колеги !!!

    Когато някой колега по заблуда , неволно или умишлено пише неща, които на мен са ми професионално познати - редно е от уважение към останалите колеги да кажа къде е грешката и каква е истината !!!
    Когато някой директно ме обиди в случая :
    1. Че съм далеч от стрелбата
    2. Че на 100 м дистанция прави група 15 см с пистолет Марголин,и на моята деликатна корекция отново потвърди истинността на " ГРЕШКАТА "то ....
    аз съм принуден ( а и човека го посочи като условие ) да поискам доказване на ИСТИНАТА !!! Дори да е в моя вреда !!!
    Затова се заиграх с колегата с " 15 см група на 100м с Марголин ).
    Мисля , че някой друг трябва да докаже това , което е написал !!!
    И за което за казвам отново , че е нереално !!!
    В заключение :
    Спортната стрелба се дели на :
    1. Прецизна стрелба за мъже ( 50 м с малокалибрен пистолет )
    2. Прецизна стрелба за жени ( 25 м с М/К пистолет )
    Аз като стрелец на 50 м (ясно че е по трудната дисциплина ) как да излезна от положение ????
    Да стрелям като мъж и да се докажа с победа ..... над жена ????
    Да бъда кавалер и ..... да подхраня самозабравата на някоя непозната , на която вече негласно съм отказал ???

    Коментар


    • До: WALTHER P22

      Хей, някой май се взема много насериозно!
      Не съм искал да Ви обидя, колега (щом ще си говорим в учтива форма) и се надявах, че сте сванали шеговития ми и добронамерен тон. Няма да спамя темата, но държа да подчертая, че не е имало никакви намеци за обиди и прочее.
      А колегите, които предизвикахте, просто не са в Пловдив, не забелязахте ли? Как да дойдат? Идеята ми аз да се появя вместо тях беше импулсивна, но ... аз се накефих и разтоварих на стрелбището, а Вие, кой знае защо, бяхте готов да воювате, а сега и се обиждате...
      СПОКО!!!
      НИКОЙ НЕ Е ТОЛКОВА СЛЯП, КОЛКОТО ОНЗИ, КОЙТО НЕ ИСКА ДА ВИДИ!
      Omnia vincit amor !

      Коментар


      • До: WALTHER P22

        Ха! Bgbul, стреляй си за кеф бе човек! Що се палиш толкова? Номера е купон да става, а и имаш да влизаш във форма, нали така? Видях ти 25 метровата мишена - ако не си докосвал пищов от 15г. си е направо добре - мисля че за 9-10 упражнения ще свиеш групата сериозно.
        Айде пък като се размърдам към Пловдив ще се видиме да поплякаме на стрелбището. Нали имат "Макаров" щото аз го предпочитам?
        А отношенията человечески са сложна работа и си искат своето - клавиатурата никак не е заместник на персоналния контакт.

        Коментар


        • До: WALTHER P22

          Първоначално публикуван от Петя Преглед на мнение
          Хей, някой май се взема много насериозно!
          Не съм искал да Ви обидя, колега (щом ще си говорим в учтива форма) и се надявах, че сте сванали шеговития ми и добронамерен тон. Няма да спамя темата, но държа да подчертая, че не е имало никакви намеци за обиди и прочее.
          А колегите, които предизвикахте, просто не са в Пловдив, не забелязахте ли? Как да дойдат? Идеята ми аз да се появя вместо тях беше импулсивна, но ... аз се накефих и разтоварих на стрелбището, а Вие, кой знае защо, бяхте готов да воювате, а сега и се обиждате...
          СПОКО!!!
          Както казват у Пернишко "уе, уе оно завре" ! Абе мили хора темата все пак си е за валтерчето, но искрено се кефя и забавлявам на интереса който събуди този малък така наречен "спор". Най-вече поради факта, че въвлякох в него и непознати, но уважавани от мен форумци като Джорджио и Петя например. А имайки впредвид и някои от изказванията на пловдивския колега за оръжието като за живо същество и той взе да ми става симпатичен, нищо че няколко пъти изопачи казани от мен неща. Аз му прощавам заради Любовта към оръжията. Но както са казали древните в спора се ражда истината. Едва ли са имали в случая спора в интернет. Знам ли ? Моето предложение за доказване на казаното остава, но с кратка отсрочка във времето, поради няколко причини, най-важната от които е географското местоположение на спорещите страни.
          П.С. Най-трудно е да се разбереш с корумпиран съдия, който пие само вода и кафе......
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • До: WALTHER P22

            А отношенията человечески са сложна работа и си искат своето - клавиатурата никак не е заместник на персоналния контакт.
            [/quote] МЪДРО !!! АДМИРАЦИИ !
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • До: WALTHER P22

              Нали всички сме наясно , че шоуто продължава !!!
              Така , че - напред - всеки към своето .... и чрез клавиатурата ...до всички !!!
              А относно Човешките взаимоотношения - просто някой ги обмислят повече от други !!! Това е !!!
              Понеже развалихме на човека темата - ще отворя нова "спортна стрелба !!! Там ще можем да си говорим извън конкретиката !!!

              Коментар


              • До: WALTHER P22

                Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
                От дъртите винаги има какво да се научи, както и от младите. А на стрелбището все някога ще се срещнем - краставите магарета се надушват от далече.
                Но да не забравяме, че темата е WALTHER P22.
                Само за да посъживим темата - колко млад е стрелеца ( синът ти )?
                На какво състезание спечели медала ( от аватара )?
                С какво оръжие стреля ?
                Какъв резултат постигна ? И колко е рекорда в неговата дисциплина ?
                Забравяме споровете ! Ясно че ще стреляме с каквито и думи да си говорим !!!
                Питам съвсем сериозно !!! Давай !

                Коментар


                • До: WALTHER P22

                  Темата е за Валтер П22, какво пък, може да не сме обсъдили пистолетчето, но пък научихме, че между нас е най-големият стрелец... поне на теория. Сега някой да го светне на какви дистанции какви рекорди има... Какви ги говоря (пиша), това са си неговите рекорди, а въпросите са му реторични, вероятно, или пък ни изпитва, дали умеем да ползваме търсачките в нета...
                  Последно редактирано от giorgio; 25-01-09, 15:17.
                  Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                  Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                  Коментар


                  • До: WALTHER P22

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Темата е за Валтер П22, какво пък, може да не сме обсъдили пистолетчето, но пък научихме, че между нас е най-големия стрелец... поне на теория. Сега някой да го светне на какви дистанции какви рекорди има... Какви ги говоря (пиша), това са си неговите рекорди, а въпросите са му реторични, вероятно, или пък ни изпитва, дали умеем да ползваме търсачките в нета...
                    Когато в някоя тема има СРЕЩУ кой да се мрънка - темата е интересна !!! Има интрига !!! Не знам каква , но я има !!!
                    Който може да СЛЕДИ темата - вижда интригата в развитие !!!
                    Останалите просто реагират с включване по определен коментар , без връзка с развитието на самата тема !!!

                    Затова - дайте пак някоя интрига !!! По смело !!! Ще издържим !!!

                    Относно моето объркване за Теб - извинявай !!!
                    Последно редактирано от bgbul; 25-01-09, 14:43.

                    Коментар


                    • До: WALTHER P22

                      Търси интригите по другите форуми, тук подобна идеята, ще ти донесе предупреждение и в последствие бан! Същото се отнася и до безхаберното използване на трите удивителни.
                      В този форум, празните приказки не се толерират. Това е форум за офроуд, а не чат-канал. Всъщност, това е и официално предупреждение за спам!
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • До: WALTHER P22

                        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                        Търси интригите по другите форуми, тук подобна идеята, ще ти донесе предупреждение и в последствие бан! Същото се отнася и до безхаберното използване на трите удивителни.
                        В този форум, празните приказки не се толерират. Това е форум за офроуд, а не чат-канал. Всъщност, това е и официално предупреждение за спам!
                        Под " интрига" имам пред вид спор за установяване на истината .
                        За спам - добре .
                        Когато по някоя тема вече не се пише - подновяването на разговора в нея - спам ли е ?
                        Защото ако е спам - лошо . Иначе - нещата се изясниха . Има хора които четат и между редовете . Аиде !

                        Коментар


                        • До: WALTHER P22

                          Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                          Само за да посъживим темата - колко млад е стрелеца ( синът ти )?
                          На какво състезание спечели медала ( от аватара )?
                          С какво оръжие стреля ?
                          Какъв резултат постигна ? И колко е рекорда в неговата дисциплина ?
                          Забравяме споровете ! Ясно че ще стреляме с каквито и думи да си говорим !!!
                          Питам съвсем сериозно !!! Давай !
                          Благодаря за отговора !

                          Коментар


                          • До: WALTHER P22

                            Днес, сряда 28.01.2009, в 17.00, ще бъда на срелбището на стадион "Хр. Ботев" - Пловдив. Ако имате някакви спорове за разрешаване, заповядайте.

                            П.П. Въпреки, че темата е за Валтер Р22, няма да си нося Валтерчето. В качеството си на съдия, ще съм с по-голям калибър!
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • До: WALTHER P22

                              По молба на Джорджо информирам стрелците, че чакахме до 17.30. Победата беше присъдена на мен. . ...с прашката.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • До: WALTHER P22

                                Да Ви покажа какво се получи с вдин Валтер П 22
                                Собственика на въпросното оръжие решил,че най-сигурното място за неговия пистолет когато е на гости,е фурната на електрическата печка на домакинятаТя обаче решила да стане рано и да изпече баница за да изненада приятно гостите.Резултата го виждате на снимките.изненадата и за двамата е била пълна


                                П.П.Не слагайте полимерни пистолети във включени фурни и други източници на топлина
                                LZ4RG

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X