Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WALTHER P22

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: WALTHER P22

    С всичките си огромни симпатии към Р22, наистина мушките са им недомисленият елемент. При 2-3 сменяния и се разклапват осезаемо. Но приемайки този факт откъм веселата му страна, това е така за да не хваща симпатягата уроки.
    Тази земя, по която тъпча сега,
    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
    тази земя – не е моя земя,
    тази земя, простете, е чужда.

    Коментар


    • #47
      До: WALTHER P22

      Бе, казано е. Като видиш да ти вадят такава гъзария - не мърдай че да не те улучат. Все едно след малко ще спре за да го разглобява, тогава и ще го оправиш.

      Коментар


      • #48
        До: WALTHER P22

        Стефане, предлагам при следващото ми идване в София, да отидем на стрелбището. От мен имаш 100 патрона и Р-22. Ако засече, или спре да стреля за секунда, по какъвто и да е повод, касаещ пистолета, бирата е от мен, в противен случай, кафето от теб!
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #49
          До: WALTHER P22

          Заставам зад Джорджио и вдигам мизата с още 100 патрона и един Р22.Удвоявам и кафетата с бирите срещу публично извинение в защита на Оръжието.
          Тази земя, по която тъпча сега,
          тази земя, която пролетен вятър пробужда,
          тази земя – не е моя земя,
          тази земя, простете, е чужда.

          Коментар


          • #50
            До: WALTHER P22

            Добре. Аз няма да мърдам, че да не падна на люлеещата се мушка. Па вие ще се разправяте с чорбаджията за изкъртената мазилка))

            Коментар


            • #51
              До: WALTHER P22

              Освен Философ, както бях писал по-горе и с Голямо чувство за хумор !
              Тази земя, по която тъпча сега,
              тази земя, която пролетен вятър пробужда,
              тази земя – не е моя земя,
              тази земя, простете, е чужда.

              Коментар


              • #52
                До: WALTHER P22

                и аз имам валтер р22 къса цев от около година и съм много доволен

                Коментар


                • #53
                  До: WALTHER P22

                  То това че си доволен не е странно. То си е ясно като изгрева на слънцето след нощна буря.
                  Тази земя, по която тъпча сега,
                  тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                  тази земя – не е моя земя,
                  тази земя, простете, е чужда.

                  Коментар


                  • #54
                    До: WALTHER P22

                    Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                    Стефане, предлагам при следващото ми идване в София, да отидем на стрелбището. От мен имаш 100 патрона и Р-22. Ако засече, или спре да стреля за секунда, по какъвто и да е повод, касаещ пистолета, бирата е от мен, в противен случай, кафето от теб!
                    Залагам 10:1 за giorgio в която и да е мерна единица, ако зареди CCI stinger, удвоявам.
                    Позанимах се с лазерния прицел, оказа се че батерийте му са акумулаторни а съм го забравел и включен, смених ги, нямам подходящо зарядно. При монтаж - демонтаж почти няма промяна на прострелката, 7-8 см от ръка на около 20-25 м, ще го пробвам на упор в стрелбище на прилично разстояние.
                    Стефан е прав - респектиращия му ефект е почти равен с този на изстрела, а е безопасен и неподсъден.
                    Прикачени файлове
                    Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор и попадаш на по-пиян тракторист

                    Коментар


                    • #55
                      До: WALTHER P22

                      И аз имам WALTHER P22.Четох постовете до тоз момент и бих казал следното:
                      WALTHER P22 е превъзходно оръжие-леко,малко,точно,почти никакъв откат.Стреля разбира се с хубави патрони....но това е от класата, която е!
                      Стрелям с CCI и бих казал -перфектен!
                      За мушката- и на мене ми падаше с повод и без повод ,но това го реших с капчица лепило от сорта на каноконлитите.
                      Само WALTHER P22,WALTHER P99,WALTHER P88!!!

                      Коментар


                      • #56
                        До: WALTHER P22

                        Първоначално публикуван от teototi Преглед на мнение
                        И аз имам WALTHER P22.Четох постовете до тоз момент и бих казал следното:
                        WALTHER P22 е превъзходно оръжие-леко,малко,точно,почти никакъв откат.Стреля разбира се с хубави патрони....но това е от класата, която е!
                        Стрелям с CCI и бих казал -перфектен!
                        За мушката- и на мене ми падаше с повод и без повод ,но това го реших с капчица лепило от сорта на каноконлитите.
                        Само WALTHER P22,WALTHER P99,WALTHER P88!!!
                        И ПОВЕЧКО КАНАКОЛИТ!!!!материал номер 1 в оръжеината индустрия!днеска лепило ,утре тел,по нататък пирони...............Само WALTHER P22,WALTHER P99,WALTHER P88!!![/QUOTE] това за мен са наи кухите пистолети създадени в близките години.Изработка като на мерцедес (немец ги е правил все пак)но не знае защо ги е правил!Даваите Джеимс Бондовци вие сте номер едно (горките жертви ,на рекламата,чак ме просълзяваш.....)къде се ползват тия?!? На съзтезания?В полицията?В армията?Някъде по света!Къде?
                        Последно редактирано от rumaneza77; 18-11-08, 16:04.
                        Land rover discovery 300 Tdi

                        Коментар


                        • #57
                          До: WALTHER P22

                          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                          ...къде се ползват тия?!? На съзтезания?В полицията?В армията?Някъде по света!Къде?
                          Венци, на тебе ли да обеснявам как се купуват пистолети и не само, за тези организации... Германците не дават пари за рушвет на чиновничетата, а и за реклама, като на пластмасовите трънки, не им се дават... стиснати са...
                          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                          Коментар


                          • #58
                            До: WALTHER P22

                            Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
                            И ПОВЕЧКО КАНАКОЛИТ!!!!материал номер 1 в оръжеината индустрия!днеска лепило ,утре тел,по нататък пирони...............Само WALTHER P22,WALTHER P99,WALTHER P88!!!
                            това за мен са наи кухите пистолети създадени в близките години.Изработка като на мерцедес (немец ги е правил все пак)но не знае защо ги е правил!Даваите Джеимс Бондовци вие сте номер едно (горките жертви ,на рекламата,чак ме просълзяваш.....)къде се ползват тия?!? На съзтезания?В полицията?В армията?Някъде по света!Къде?[/quote]
                            Това,че се дразниш от едно частно мнение .....незнам!!!!Смятам ,че не всички харесват блондинки!
                            rumaneza77,не се ядосвай-може и да си прав!Обаче ,съгласи се всеки си има предпочитания.Аз не съм полицай,нито военен,не ходя по състезания.Стрелям за удоволствие!
                            При комунизъма имаше един модел телевизори,два вида сирене и една лимонада!
                            В заключение за да не останеш с впичатление ,че се заяждам ще те помоля да препоръчаш с какво да сменя Р22-то.

                            Коментар


                            • #59
                              До: WALTHER P22

                              Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                              Венци, на тебе ли да обеснявам как се купуват пистолети и не само, за тези организации... Германците не дават пари за рушвет на чиновничетата, а и за реклама, като на пластмасовите трънки, не им се дават... стиснати са...
                              Аиде не дават!!!Оръжието на Джеимс Бонд!!!И там е случаино нали.Що не е с различни марки оръжия а ??? Случаино !Таратанци!!
                              Land rover discovery 300 Tdi

                              Коментар


                              • #60
                                До: WALTHER P22

                                На мен Валтер Р22 ми харесва! До тук съм изтрелял 10 000 патрона.Патроните са по-евтини.Доставя ми удоволствие стрелбата.Не съм разбирач и не споря за предпочитания.Темата е Р22 и затова споделих моето мнение.
                                Не съм БОНД....ДЖЕЙМС БОНД! и не желая да се снимам във филми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X