Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся най-доброто АТВ за мен..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся най-доброто АТВ за мен..

    Здравейте
    Първо искам да кажа че съм нов и скоро мисля да си взимам АТВ ... Тъй като ще го държа на вилата искам да е качествено а не някой боклук който да трябва да го карам за София през 1 седмица!Карал съм Yamaha Grizzly i Yamaha Bruin 350.
    Тук четах много и някой беше казъл ... много хубави неща могат да се купят но цаката е да купиш най-хубавото на най-добрата цена таа ... какво хубаво работно АТВ около 250 cc за около 6000 лв мога да си купя (и гаранция) и въобще ... ще открия ли такова Оу и аз съм около 178 и сум около 70 кг ... 250 cc ще са ми достатъчни ли? Ии от къде
    Извинявам се за многото писане Надявам се да получа отговори тук Мерси предварително
    Последно редактирано от mom4e_2; 29-09-08, 19:12.

  • #2
    До: Търся най-доброто АТВ за мен..

    250cc 6000лева ти пи ли си хапчетата?За толкоза пари ще си вземещ 400 ако не и 450cc.Според мен е по добре 350 или 400cc 4x4,това ще е около 6000лева...
    [B]Honda 450R
    Kawasaki 450R -продава се!
    Range Rover Sport 2.7 stormer ;)[/B]

    Коментар


    • #3
      До: Търся най-доброто АТВ за мен..

      атв хонда трх 300ех на добра цена ?
      Honda CRE 250
      Nissan Patrol GR

      Botevgrad Racing Team

      Коментар


      • #4
        До: Търся най-доброто АТВ за мен..

        Не знам дали е компетентно/точно моето мнение/,но това са фактите:машините 4x4/utv/ в диапазона 250 до 500cc-с изключение на CanAm-ите,като динамика,проходимост и максимални скорости не се различват.Гледай возилото да е след 2005 година-причина е малкия вълшебен бутон/за смяна от 2wd към 4wd режим/.Има го и в модели 2004 .Насочи се както спомена и колегата juST:350-400cc .
        Няма невъзможни неща!Или техниката е слаба,или парите са малко...

        Коментар


        • #5
          До: Търся най-доброто АТВ за мен..

          Мога да те насоча към Поларис 4х4 - най-доброто от UTV-тата.
          От всички кубатури, от 400 нагоре.
          Става за работа, теглене на ремарке до 680кг, става за лов, меко возене за леки разходки в гората.

          Коментар


          • #6
            До: Търся най-доброто АТВ за мен..

            Да .. ясно че не казах 2000 лв. обаче аз затова казах чисто нов защото като ги гледам под 8000 лв няма а нз дали да се доверявам на 2-ра ръка ...

            Коментар


            • #7
              До: Търся най-доброто АТВ за мен..

              колега защо да не се довериш на 2-ра рака като е напримерно на 1 годинка по запазено ..защо не ?

              Коментар


              • #8
                До: Търся най-доброто АТВ за мен..

                Вярно ли веднага заменям тераното за едно 4504x4
                Първоначално публикуван от juST Преглед на мнение
                250cc 6000лева ти пи ли си хапчетата?За толкоза пари ще си вземещ 400 ако не и 450cc.Според мен е по добре 350 или 400cc 4x4,това ще е около 6000лева...
                0885 297985,мтел-Радо
                0876 556870,виваком като домашен

                Коментар


                • #9
                  До: Търся най-доброто АТВ за мен..

                  за 6000лв може да си купиш гуми с джанти-3000лв и генерация още толко и това е мищо неможе да купиш качествено с тея пари момче 6000 в днешно време са пари за семки

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся най-доброто АТВ за мен..

                    6000 лв за атв 250сс са страшно много за тези пари можеш да си вземеш нещо по така.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся най-доброто АТВ за мен..

                      Първоначално публикуван от crazy.boy Преглед на мнение
                      6000 лв за атв 250сс са страшно много за тези пари можеш да си вземеш нещо по така.

                      А ти видя ли датата на темата.............

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся най-доброто АТВ за мен..

                        Първоначално публикуван от crazy.boy Преглед на мнение
                        6000 лв за атв 250сс са страшно много за тези пари можеш да си вземеш нещо по така.
                        Колега ако за теб представлява интерес Хонда ТРХ-300...може да ти продам такава на много хубава цена.
                        Ако желаеш може нова,може и много малко карана.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся най-доброто АТВ за мен..

                          Колко хубава е цената на ТРХ-300??? че следващото ще е такова....

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся най-доброто АТВ за мен..

                            Първоначално публикуван от boko84 Преглед на мнение
                            Колко хубава е цената на ТРХ-300??? че следващото ще е такова....
                            Ето моят телефон № 0887 247738....Маргарит...или на лични!
                            Хубава цена е тази,която удовлетворява,първо теб и после мен!
                            Обади се,да се разберем.
                            sigpic

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X