Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

    И аз не можах да повярвам и си мисля да не би компа да се бърка нещо , но пък за 220 км път стрелката за горивото мръдна само с 1 чертичка. Другото което забелязах е, че температурата на двигателя в повечето случай стой м/у средата и първата бяла чертичка , като качвах ме байрите тогава стигна средата а като слизахме падна до началото на белия сектор почти до синия.

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

      Вероятно термостата го няма. Или е блокирал отворен. Не е нормално да варира толкова.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

        А как мога да разбера дали е чипосън , че нещо много върви сравнен с на мой познат същия? Без да го закачам към диагностика.

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

          Първоначално публикуван от liomojo Преглед на мнение
          А как мога да разбера дали е чипосън , че нещо много върви сравнен с на мой познат същия? Без да го закачам към диагностика.
          Мисля,че никак.При положение,че си от Русе,върви при Иван(срещу Дунавия)той ще ти каже!

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

            Първоначално публикуван от liomojo Преглед на мнение
            E взех го днес просто не можах да се удържа. Въздушното и двигателя работят добре , но явно ще трябва да се сменя верига защото пали на 3-4 завъртане. Проблеми са климатроника , който не духа студено и подгрева на стъклото не сработва на първо четене . Гумите са кофти и ще трябва да взема нови. Ключа е един и е кофти защото не може да отключва с дистанционното и ползвам ключалката , иначе алармата се включва като я заключа. Надявам се да нямам ядове с алармата, може би това не е оригиналното дистанционно. Темпомата работи отлично сменя скоростите плавно , тръгнахме с него от Бургас за Троян и до търново през похода на републиката ми даде разход 6.8 като съм го карал 80-90-100. Автоматичното надуване на възглавниците работи и си превключва сам от магистрален стандартен и т.н. режим. Давам го на брат ми да го закара в София да го по стегнат и обслужат , а и задните дискове са за смяна. Грешки по компа няма на дисплея , само като слизахме надолу при по силно натискане от време на време ми светваха за секунда лампите на ръчната и на абс-а.
            Като го постегнат , ще пусна и снимки , а между другото ако имате някой много добър специалист по този модел да ми препоръчате , най -вече за електрониката , че брат ми се занимава с реставраций на автомобили но такъв тестер няма. А и друго явно са сменяли езика от италиански на английски в мотопфое и сега не са сетнати , надявам се да не са направили някакви поразии по компа. Ами това е засега. 4900 лв.
            Честито,колега и много безаварийни!
            За София мога да ти препоръчам Митко Игнатов.Софтуеърът му е на дилърско ниво и електрониката няма тайни за него.Лично аз (а и много колеги)съм много доволен!
            Поздрави!
            Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
            Най-добрият ром е студеният ром!
            Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

              Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
              Честито,колега и много безаварийни!
              За София мога да ти препоръчам Митко Игнатов.Софтуеърът му е на дилърско ниво и електрониката няма тайни за него.Лично аз (а и много колеги)съм много доволен!
              Поздрави!
              За София бих ти препоръчал Иво от волуяк, дилърския софтуер на Митко Игнатов показа че моя рейндж е за вериги,па то взе че се оказа центровка на помпата и счупено ухо на стартераега джипа пали от четвърт,върви като самолет и харчи 11.5-12 л/100 км градско.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-04-12, 07:04. Причина: Гл.букви

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                Е тъй де,центровка на помпата щото е за смяна на верига.Сервизна операция като центровка на помпата няма има почукване и налучкване.Не че не върши работа,но е до един момент.И после все пак верига.
                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                  Напротив,оказа се че веригите са сменени,просто не е върната помпата и не е махнат емулатора дето лъже датчика.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-04-12, 07:05.

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                    [QUOTE=hunter_75;1833898]
                    Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                    Честито,колега и много безаварийни!
                    За София мога да ти препоръчам Митко Игнатов.Софтуеърът му е на дилърско ниво и електрониката няма тайни за него.Лично аз (а и много колеги)съм много доволен!
                    Поздрави![/QUOTE
                    за софия бих ти препоръчал иво от волуяк,дилърския софтуер на митко игнатов показа че моя рейндж е за вериги,па то взе че се оказа центровка на помпата и счупено ухо на стартера.сега джипа пали от четвърт,върви като самолет и харчи 11.5-12 л/100 км градско
                    Значи и при двамата да иде колегата А по разхода,дето ти дава колата,разбирам,че е дизел..? Самолет,викаш..?Хм...вече направо си ме е яд,че си купих бензинов-муден ми се вижда...
                    Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                    Най-добрият ром е студеният ром!
                    Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                      A по-добре ли ще е да смени веригата , като пали така от 3-4-то завъртане или няма смисъл от процедурата и да и сложа "лъжещото" двигателя устроиство?

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                        Започна филма , сменям верига , че да ми е мирна главата , дисковете и тях и единия лагер на главината , ще сменя и компресора на въздушното и акумулатора за сигурност. Ето и малко снимки.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3899.jpg
Прегледи:1
Размер:194.9 КБ
ID:5372174Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3900.jpg
Прегледи:1
Размер:175.0 КБ
ID:5372175Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3901.jpg
Прегледи:1
Размер:164.7 КБ
ID:5372176Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3902.jpg
Прегледи:1
Размер:173.6 КБ
ID:5372177Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3903.jpg
Прегледи:1
Размер:168.0 КБ
ID:5372178Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3904.jpg
Прегледи:1
Размер:182.6 КБ
ID:5372179Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3905.jpg
Прегледи:1
Размер:122.0 КБ
ID:5372180

                        Коментар


                        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                          Първоначално публикуван от liomojo Преглед на мнение
                          .... сменям верига ...
                          Колега, били споделил от къде и на каква цена взе веригата и ролките.
                          Благодаря предварително и поздрави
                          "Bis dat qui cito dat"

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                            До няколко дни ще ти кажа с точност , сега съм пратил 2000 на брата, дано му стигнат , че филма ще излезе от супер-продукцийте.
                            Иначе принципно ги поръчва от Англия.

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                              Ето и едно клипче http://youtu.be/4D3xEABEQwM лекинко.

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                                Да не сте очаквали нискобюджетна сапунка?Това са английски актьори,само стара школа.
                                В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X