Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

    Първоначално публикуван от topala_75 Преглед на мнение
    За бога Българи не купувайте това.
    А да се обосновеш!
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

      Да бе щто така говориш бе човек.То вечни неща малко останаха ама айде кажи да разберем че сега ма хвана яд дето съм си я купил!!!

      Коментар


      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

        Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
        Да бе щто така говориш бе човек.То вечни неща малко останаха ама айде кажи да разберем че сега ма хвана яд дето съм си я купил!!!
        При теб проблема го решихме отдавна.
        От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38

        Първоначално публикуван от topala_75 Преглед на мнение
        Най – накрая се разделих от този АНТЕХРИСТ - RANGE ROVER p38 2.5 TDS след хилядите мъки и хилядите проблеми които възникват с този ПИКЛИВ джип не можах да разбера какво е толкова хубаво и за какво му се прехласват много.
        Аз станах механик и чирак на един автомобил постоянно сервизи некомпетентни дори и в развиването на една гайка MOTO PFOHE - Форд, Волво, Ягуар и Ленд Роувър да да ама НЕ дилетанти!!!!!! И други и други за 12000 км.Похарчих 1400 лв. и нищо на среща.
        За бога Българи неси купувайте това.
        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-06-11, 07:56.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          При теб проблема го решихме отдавна.
          От: Проблеми с въздушното окачване на Range Rover Р 38
          Попаднал е на кофти бройка , ама пък евтинко се е отървал - само 1400

          Коментар


          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

            Яяяяяяя Ники !!!
            Къде се загуби бре човек?

            А по темата - напоследък се навъдиха доста хора взели си Рейндж П38
            за има няма 5-6к и после се почва: "к'во ги толкова 'фалите", "баси скапаните",
            "що ми струва толкова скъпо поддръжката" и т.н.
            Как да обясниш на простия Българин, че преди да си вземе такава машина
            трябва малко да прочете, малко да проучи, малко да пресметне и тогава
            да се 'фърли през глава да купува подобно нещо.
            И само още един въпрос към колегата с негативното отношение:
            Защо, според теб, за модел от една и съща година цената варира от 4-5к до 10-12к ????
            Когато дадеш смислен отговор, ще разбереш къде си сбъркал първия път....
            "Bis dat qui cito dat"

            Коментар


            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

              Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
              Попаднал е на кофти бройка , ама пък евтинко се е отървал - само 1400
              Ама не съм попаднал Аз на тая бройка (само уточнявам).Много си ми е добре джипа.

              Коментар


              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                Защо, според теб, за модел от една и съща година цената варира от 4-5к до 10-12к ????
                Цената в България не е гаранция за каквото и да е - като нищо можеш да налетиш на "гробница", оценена в горния край на посочения диапазон. И разбира се, това важи не само за Рейнджовете.
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                  Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                  Яяяяяяя Ники !!!
                  Къде се загуби бре човек?....
                  Не съм, но нямам какво толкова да пиша вече в този подфорум . Чукча вече читател, а не писател

                  Първоначално публикуван от stangista007 Преглед на мнение
                  Ама не съм попаднал Аз на тая бройка (само уточнявам).Много си ми е добре джипа.
                  Знам, но ако пробваш да цитираш мнението, което аз цитирах ще видиш къде е проблема - цитира се само част от мненеито А ме домързя да хващам цитата от другата тема.

                  Коментар


                  • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                    "А какво да кажем ние с гайдите ! опс то било V8 "
                    А сега сериозно на темата , за всеки влак си има пътници, на който не му изнася да се изнася и т.н.
                    А сега вече сериозно : къде се узгубихте бе другари, скарата хвана ръжда бре...
                    А сега и по темата : жена и кола само на късмет...
                    А на колегата какво толкова се жалва за некви си 1400 лв то едни гуми да си купи требе да даде толкова!!!
                    Диагностика на Land Rover и Rover - GSM нула 888 67 44 две две

                    Коментар


                    • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                      Тоест, съдейки от изписаното до сега, ако си взема въпросният Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А) отново дизел да подчертаем - и то за сумата от 6000 български гроша. И то БЕЗ въздушното окачване / на пружинки, е ли е вярно че вероятността да се загробя е висока, дори от нов внос?
                      и какви са тия чудеса с 20/100 дизел?!?! И тук ли ме очаква чудото със скоростната кутия като при дискавърито?
                      И какво му е толкова на дискавърито че една и съща година с рейнджа дискавърито е по скъпо?
                      А по пътя гледам че доста масов жиб е станал тоя рейндж ровър, като го карат доста хора не ще ли да значи че е сполучлив?
                      Поздрави

                      Коментар


                      • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                        Първоначално публикуван от kowalski Преглед на мнение
                        Тоест, съдейки от изписаното до сега, ако си взема въпросният Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А) отново дизел да подчертаем - и то за сумата от 6000 български гроша. И то БЕЗ въздушното окачване / на пружинки, е ли е вярно че вероятността да се загробя е висока, дори от нов внос?
                        и какви са тия чудеса с 20/100 дизел?!?! И тук ли ме очаква чудото със скоростната кутия като при дискавърито?
                        И какво му е толкова на дискавърито че една и съща година с рейнджа дискавърито е по скъпо?
                        А по пътя гледам че доста масов жиб е станал тоя рейндж ровър, като го карат доста хора не ще ли да значи че е сполучлив?
                        Поздрави
                        Всичко е кьсмет колега. Трудно е да се каже че са станали чак пък много по пътищата на България, причината е че вече поевтиняха много. Продължавай да четеш в този форум пише доста за модела който си се спрял. 6000лв са малко доста при положение че обявите в мобилето им стоят с месеци и никой не им ги купува. Трябва да е доста запазен, гледай да е на малко км основното не толкова годината. Какво е сменяно по него да ти кажат. Това че е на пружини ок някои го изтькват да вдигат цената, но не е така. 4 гуми са ти 800-1000лв можеш да лавираш според състоянието им. Обслужвянето му не е като лек автомобил. Ако е от Италия повечето кората на таблото е надигната от слънцето. Зависи за какво ти трябва, за около 5000лв мисля че е мн добър избор. Чети за двигателя има много писано. Навременното обслужване ти спестява големи главоболия, за скоростната кутиа не съм чул някой да е изревал. Какъв друг джип можеш да купиш за тези пари и от този клас. Тя Лада Нива на тези години им искат тези пари. Взимай го хич не го мисли няма да съжалявяш.
                        Не е нова кола чупи се но се и поправя, темата е стара и ако погледнеш кога са писали повечето хора преди няколко години тези джипове вървяха 12000-20000 лв тогава и частите бяха скъпи. Така че сега цената според мен е мн добра за Рейндж Ровер P38 5000лв няма друг модел в този клас на такава цена което го прави и интересен да го купуват сега повече от преди може би.
                        Range Rover (P38A) 2.5 L BMW M51 Turbodiesel I6

                        Коментар


                        • Като почти бивш беемвеист, мога да кажа че съм се нагледал на ТДС-овския мотор и ми е мерак защото в него можеш да гориш всякакви "неща" и относително знам къде са му болежките.
                          Въпроса е удароустойчивостта - имам познати с лендровери ама дисковци и казват от сайта излизал 2-30% по евтинко а чаркалата оргинални - демек това е добр.е
                          Но все пак има разлика между окачването на Диското и Рейндж Ровър-а и ми е интересно фатална ли е разликата или минимална.
                          И по важното това нещо с нормални скорости не би ли трябвало да харчи около 12.... какви са тия фатални цифри 18-24 ?!?!
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-09-11, 21:25.

                          Коментар


                          • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                            Моя рейндж при засичане пълно-пълно и натоварен с 5 човека и багажника догореееееееее Русе-София-Русе ми даде разход 9/100.Смесено ми дава разход 10 така,че в града над 12-13 не требе да качва ако е наред де.

                            Коментар


                            • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                              Лошо, всичките рейнджове за продан са с въздушно окачване, ако някой да може да ме ориентира като части колко излиза минаването на нормално окачване?
                              а да и между другото да има мераклия да помогне в избора на жиб?

                              Коментар


                              • От: Съвети и мнения преди покупка на Рейндж Ровър 2.5 ТДС(П38А)

                                Първоначално публикуван от kowalski Преглед на мнение
                                Лошо, всичките рейнджове за продан са с въздушно окачване, ако някой да може да ме ориентира като части колко излиза минаването на нормално окачване?
                                а да и между другото да има мераклия да помогне в избора на жиб?
                                Виж тази тема: Range Rover промяна/смяна на окачването от въздух на пружини!
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X