Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Двигатела е на Аво Турист и малка част от рамката ,другото е ИЖ и много мъкаааааа ..........
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Фиатчето е Fiat 500 Vignale.
      Alfetta GT

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Мисля, че резервоарът и фарът (с километраж в него) са от един модел на Ява- Z, 175 куб.см. Може и да бъркам...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Резервоара е от Ява З 175 а предницата и фара са Иж планета 2.Някой има ли скици с размери и ъгли на аво турист?

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Един Москвич, който все още се движи по софийските улици!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00065.jpg
Прегледи:1
Размер:162.5 КБ
ID:5293850Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00066.jpg
Прегледи:1
Размер:142.3 КБ
ID:5293849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00067.jpg
Прегледи:1
Размер:153.0 КБ
ID:5293848
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Колеги,
              Можете ли да ми помогнете за разпознаването на модела на една Ланчия.Това е била първата кола на пра дядо ми(човека с Волгата и Булгарреното)
              намерих тази кола:



              Но според баба ми предните врати са се отваряли обратно а задните нормално.задният прозореце бил прав отдолу и заоблен отгоре ,разделен на две от лайсна.

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Нищо чудно да е точно такава, а жената просто да е объркала въпроса с вратите. По-стар модел не вярвам да е, тъй като по-старите са по-сандъчести и прозорецът отзад е цял. Нищо не твърдя със сигурност, но е вероятно да е била такава. Все пак това е популяран модел. Разбира се, нищо не пречи да е имал и някакъв рядък модел, но винаги вероятнотта е по-голяма, да е бил популярен
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                  Един Москвич, който все още се движи по софийските улици![ATTACH=CONFIG]349955[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]349954[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]349953[/ATTACH]
                  с триъгълното прозорче отпред, а и с лайстната по прага е. Личи си, че е бил пазен. Ако не и гаражен.

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                    Нищо чудно да е точно такава, а жената просто да е объркала въпроса с вратите. По-стар модел не вярвам да е, тъй като по-старите са по-сандъчести и прозорецът отзад е цял. Нищо не твърдя със сигурност, но е вероятно да е била такава. Все пак това е популяран модел. Разбира се, нищо не пречи да е имал и някакъв рядък модел, но винаги вероятнотта е по-голяма, да е бил популярен
                    не знам за вратата защото на един завой се хванала за дръжката и вратата се отворила а тя щяла да падне.Но не е сигурно тея дни ще идва да я види и ако не е тя пак ще търся.според нея колата напомняла на фолксваген костенурка така че това е най близо.

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Тогава да е била нещо от този род, като Ланчия Ардеа, вратите съвпадат, ама никаква прилика с костенурка?

                      http://www.lancia-ardea.it/images/cu...3%A0/marzo.jpg
                      Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Първоначално публикуван от Теодор МБ Преглед на мнение
                        Тогава да е била нещо от този род, като Ланчия Ардеа, вратите съвпадат, ама никаква прилика с костенурка?

                        http://www.lancia-ardea.it/images/cu...3%A0/marzo.jpg
                        тази и аз я намерих и е единствената близка от към врати с другаа .тея дни шще се виждаме и тя ще ми каже със сигурност

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          намерих априлия кабрио с обратна врата. занчи може и да има и нормални коли с обратни врати.



                          на дядо ми се на редки коли му върви - Волга Ланчия(историята и е много интересна и дълга затова някой ден - нова тема)

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Снимка и от дядо. Ето това ми се дотъркаля [ATTACH=CONFIG]346371[/ATTACH]да му освежим кожухчето. "Додж Коронет 440" [ATTACH=CONFIG]346372[/ATTACH]
                              V8 около 7.2 литра, автомат и с климатик. Малко се различава от наборите си от тази страна на света[ATTACH=CONFIG]346374[/ATTACH]. Става за лов на "котета"[ATTACH=CONFIG]346370[/ATTACH], ама когато са го пуснали в производство (около 1970), аз дори още не съм открил радоста от чеки....
                              Това е радиото[ATTACH=CONFIG]346373[/ATTACH]. Механично запомняне на станции с технология от ...ами незнам кога
                              Защо ми се струва че е 318-ка,а не 440-ка?

                              Коментар


                              • От: До: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                                И от мен зис 110
                                Колеги, знаете ли къде се намира този автомобил?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X