Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро машини - снимки

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ретро машини - снимки

    Благодаря много ами на нея проблемите може да и са каже ,че са малко има проблем с блока спукан е трябва заварка или нов двигател и една боя другите части ми са налице ето и клип от запалването за пръв път от 13 год http://www.youtube.com/watch?v=8nIsG...ature=youtu.be http://www.youtube.com/watch?v=YfLuRPGYZO0 http://www.youtube.com/watch?v=WqEXTaeKI2U

    Коментар


    • От: Ретро машини - снимки

      Браво Пешо, пусни нова тема за съвети относно Дуфинчето, за да не спамим тук.
      Успех.

      Коментар


      • От: Ретро машини - снимки

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Ама е един лачен, лачен... срещала съм го из махалата доста пъти, но за първи път не съм в движение и можах да го снимам. А собсвеника му, един деди, май от млад го кара и с бабата до него, големи сладури
        Виве фани го тоя деди регистрираи го в форума и да почва да разправя за ретрото.
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От: Ретро машини - снимки

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Виве фани го тоя деди регистрираи го в форума и да почва да разправя за ретрото.
          Ами ще пробвам да го заприказвам, да водим какво ще излезе Поне да разкаже подробности
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Ретро машини - снимки

            Успех в преговорите !
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • От: Ретро машини - снимки

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Този Форд е в Бяла Слатина.[ATTACH=CONFIG]445794[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]445795[/ATTACH]
              Този Таунус не беше ли преди това в Бърдарски Геран

              Коментар


              • От: Ретро машини - снимки

                Това старо ремарке от градския транспорт от 70 години дали ще мине за ретро. Снимах го преди да го нарежат за скрап.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3328.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5371763Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3329.jpg
Прегледи:1
Размер:169.2 КБ
ID:5371764Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка3330.jpg
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5371765
                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                Коментар


                • От: Ретро машини - снимки

                  Този Опел е в с.Селановци.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00830.jpg
Прегледи:1
Размер:138.3 КБ
ID:5372200Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00831.jpg
Прегледи:1
Размер:116.5 КБ
ID:5372201Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00833.jpg
Прегледи:1
Размер:98.9 КБ
ID:5372202Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00834.jpg
Прегледи:1
Размер:114.3 КБ
ID:5372203
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: Ретро машини - снимки

                    Първоначално публикуван от PeSh070 Преглед на мнение
                    Благодаря много ами на нея проблемите може да и са каже ,че са малко има проблем с блока спукан е трябва заварка или нов двигател и една боя другите части ми са налице ето и клип от запалването за пръв път от 13 год http://www.youtube.com/watch?v=8nIsG...ature=youtu.be http://www.youtube.com/watch?v=YfLuRPGYZO0 http://www.youtube.com/watch?v=WqEXTaeKI2U
                    Пешо разкажи повече за Дофина, аз също имам Дофини и засега реставрираме заедно с брат ми единия който се води с Ферлек съединител - полуавтоматик. Това за блока да не те притеснява в България да има един или два Дофина с здрави блокове всички останали са спукани включително и блоковете на мойте Дофини комплект с резервните им двигатели, та блока бих ти препорачал да го залипите със по хубаво примерно двукомпонентно лепило за метал както направихме ние и засега не изпуска. Ако ти си момчето което го подкарва в движение направо ти завиждам, че аз на тази възраст само си мечтаех да си върнеме дядовия Дофин но така си остана и Дофина най-вероятно замина за скрап, а сега съм се затрупал с 4 парчета ето разгледай и мойте албуми http://zhivko88.snimka.bg/automobile...tomatik.315617 Ето ми я и темата http://www.offroad-bulgaria.com/show...E4%EE%F4%E8%ED можеш да пишеш и в нея няма да се сърдя за това тъкмо няма да се разпокъсват двете теми, а и не сме 100 човека, които се занимаваме с Дофини и подобни
                    Последно редактирано от zhivko88; 08-05-12, 22:09.

                    Коментар


                    • От: Ретро машини - снимки

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Това старо ремарке от градския транспорт от 70 години дали ще мине за ретро. Снимах го преди да го нарежат за скрап.[ATTACH=CONFIG]448514[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]448515[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]448516[/ATTACH]
                      Според мен минаваше и е доста интересно и щеше да бъде интересно ако бъде прикачено към някой стар реставриран автобус какъвто аз във България не съм виждал за жалост

                      Коментар


                      • От: Ретро машини - снимки

                        Тия ремаркета навремето се теглеха от автобуси Шкода. Аз съм се возил доста на такива като ходех на училище. Ето, за това говоря:

                        Коментар


                        • От: Ретро машини - снимки

                          Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                          Тия ремаркета навремето се теглеха от автобуси Шкода. Аз съм се возил доста на такива като ходех на училище. Ето, за това говоря:

                          ...и беше голяма борба да седнеш в ремаркето на най-предната лява седалка. Това беше незабравимо преживяване: тайфа малки гларусчета след целодневен плаж, скупчени на спирката до жп гарата в Бургас, чакахме приближаването на автобуса и се втурвахме още докато се отваряха вратите на ремаркето.
                          После Шкодите бяха сменени от първите съчленени Икаруси. След това младите гларуси порастнаха и полятяха надалече, а сега малкото ми гларусче се готви да се втурне към плажа...
                          Тихомире, глей начи как ме разчуства с една снимка на стар автобус с ремарке. Имам да те черпя бира на бургаския плаж.
                          There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                          No wahalla.

                          Коментар


                          • От: Ретро машини - снимки

                            Никога не бях виждал такова нещо, дори и на снимка.Само баща ми ми е казвал, че на времето е имало такива... Би било интересно да се види такова нещо в днешно време... Не ми се мисли обаче колко би струвала реставрацията на една такава композиция. Вероятно данъците и застраховките ще достигнат 4 цифрена сума. Като цяло се очертава едно доста скъпо удоволствия, което много малко хора в страната могат да си го позволят... пък и тея които могат да си го позволят не им се занимава с такива "бангий"...Тъжна картинка, то и затова се срещат повече ретро МПС по вторични, отколкото по пътищата...


                            П.П. Сори, че се отплеснах, просто размишлявах на "глас"...

                            П.П.2 Сега видях горния пост и държа да отбележа, че това не е баща ми

                            Коментар


                            • От: Ретро машини - снимки

                              И аз винаги предпочитах да се возя в ремаркето. Учех в Спортното в Търново и пътувах всеки ден от Горна и обратно. Ех, спомени...

                              П.П. Приемам бирата с удоволствие, наздраве!!!

                              Коментар


                              • От: Ретро машини - снимки

                                Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                                Тия ремаркета навремето се теглеха от автобуси Шкода. Аз съм се возил доста на такива като ходех на училище. Ето, за това говоря:

                                Дъртаци .........и аз съм се возил на такова ремарке.
                                На нас клиренс ни трябва , не скорост

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X