Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да се познаем на пътя втора част

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да се познаем на пътя втора част

    Привет на всички офроуд маниаци.Колеги след като се зароди идеята и се усъществи успешно" Как да се познаваме на пътя" се яви и втора идея "Как да се познаем на тротоара",демек когато сме без нашите автомобили;мотоциклети;atv-та или други машини които се движат без регламентиран път.Първоначалната идея беше да се пуснат екипи с логото на форума.След дълго умуване обаче решихме ,че не всеки ще желае да си закупи екип,затова остана само емблемаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:%D0%BB%D0%B5%D0%BF%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%B0.JPG
Прегледи:4
Размер:25.8 КБ
ID:5844128 нашивка която всеки може да си я пришие където си пожелае,на яке ;раница ;сак ;панталон или където и да било.
    Представената ни от фирмата цена е 8 лева.След като беше дискутирана темата с г-н Венцислав Петров,беше заключена цена от 10 лв.,като разликата ще се събере и ще се използва за благотворителни цели;предстоящи събори;или други подобни.Тук веднага някой ще каже ами кой ще води сметка на парите.Колеги много лесно можеше да не обсъждам темата с г-н Петров и директно да бъде пусната цена от 10 или друга сума.Имате думата ми,че парите ще бъдат събрани и предоставени за разумни цели.До края на седмицата се очакват първите бройки.Ако има желаещи пишете тук или на л.с.

  • #2
    До: Как да се познаем на пътя втора част

    Колеги искам само да допълня,че емблемата ще е бродерия върху текстил.Няма да е ситопечат.Диаметърът е 7 см.

    Коментар


    • #3
      До: Как да се познаем на пътя втора част

      Не знам аз като новобранец във форума дали не е нахално да давам мнение, но ми харесва идеята и ще искам да си поръчам 2 нашивки.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        До: Как да се познаем на пътя втора част

        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
        Не знам аз като новобранец във форума дали не е нахално да давам мнение, но ми харесва идеята и ще искам да си поръчам 2 нашивки.
        Първо не смятам че е нахално.Второ мисля че всички в форума трябва да имат равни права(Става въпрос за добронамерените участници) и трето ако се вардиш да не даваш мнения ще си останеш новобранец.
        Поздрави и добре дошъл във форума.
        П.П. следи темата,като станат готови изпращането е по Еконт.

        Коментар


        • #5
          До: Как да се познаем на пътя втора част

          Ако може и за мен 2-чки.Благодаря

          Коментар


          • #6
            До: Как да се познаем на пътя втора част

            И аз искам две нашивки.Плюс 2-3 лепенки ако има възможност.На кого и къде трябва да платя необходимата сума,обаче???
            08седемшест5едно513четири

            Коментар


            • #7
              До: Как да се познаем на пътя втора част

              Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
              И аз искам две нашивки.Плюс 2-3 лепенки ако има възможност.На кого и къде трябва да платя необходимата сума,обаче???
              За нашивките ще те имам в предвид,но за лепенки немога да ти помогна,защото и аз вече три месеца чакам.За последно като се чух с Сашо Пунчев ,каза че му се е родила дъщеричка(да му е жива и здрава) и му е трудно да обръща внимание и на тези които чакаме за лепенки.

              Коментар


              • #8
                До: Как да се познаем на пътя втора част

                Плюс 2 за мен
                Светът на Владо

                Коментар


                • #9
                  До: Как да се познаем на пътя втора част

                  2 броя и за мен.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Как да се познаем на пътя втора част

                    +2 броя и за мен
                    [SIGPIC][/SIGPIC]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Как да се познаем на пътя втора част

                      Аз също искам. +2 за мен.
                      Телефона ми е в подписа
                      Има ли вариант с наложен платеж?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Как да се познаем на пътя втора част

                        Първоначално публикуван от tosev Преглед на мнение
                        Аз също искам. +2 за мен.
                        Телефона ми е в подписа
                        Има ли вариант с наложен платеж?
                        По принцип,ще имам път към Пловдив на скоро,но незнам точно кога,иначе изпращането ще е по Еконт.Все още не са готови първите екземпляри.След изготвянето им колегите пожелали нашивки,ще бъдат уведомени,с лични съобщения.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Как да се познаем на пътя втора част

                          Би ли могъл като станат готови да публикуваш снимки за да си направя сметка колко са големи и каде точно мога да им намеря място....
                          Иначе с удоволствие бих поръчал няколко..
                          Благодаря предварително
                          SHUT UP AND RIDE...nobody lives forever!!!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Как да се познаем на пътя втора част

                            Първоначално публикуван от Makaveli Преглед на мнение
                            Би ли могъл като станат готови да публикуваш снимки за да си направя сметка колко са големи и каде точно мога да им намеря място....
                            Иначе с удоволствие бих поръчал няколко..
                            Благодаря предварително
                            Разбира се че ще бъдат побликувани снимки на готовата продукция,а до тогава можеш да им търсиш място.По горе съм дал размер 7 см. диаметър.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Как да се познаем на пътя втора част

                              И две за мен,моля!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X