Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ Хънтър - 4х4 на годината

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ Хънтър - 4х4 на годината

    Уважаеми участници във форума,
    Благодарим на всички, които взеха участие в читателския конкурс "4х4 на годината"! Резултатите от него са вече факт, както и многобройните печеливши. Тук ще публикувам наградите само на гласувалите във форума, а пълния списък ще може да видите в списанието.

    Ето и крайните резултати от първите ни годишни награди:

    - 4х4 на годината (Избор на читателите на сп. OFF-road BG и участниците в интернет форум www.offroad-bulgaria.com)
    Многобройните гласували отличиха новия модел на УАЗ – Hunter, за най-добър високопроходим автомобил, предлаган у нас през изминалата година. Най-много гласове след него събра единственият SUV на Volkswagen – Touareg, следван от Land Rover Freelander.
    Официалните вносители на победителите УАЗ (“Сей Хай” – гр. Варна и “Карбон” – гр. Плевен) ще получат грамота “4х4 на 2004 г.” от сп. OFF-road BG.

    За участие в конкурса бяха номинирани следните модели за 2004 г.:
    Land Rover Freelander, Nissan X-trail, Volkswagen Touareg, Hyundai Tucson, SsangYong Rexton, Lexus RX300, Toyota RAV4, BMV X3, УАЗ Hunter, Porsche Cayenne, Tempo Trax.

    - Най-технологичен SUV
    Наградата се присъжда на BMV X3 заради високотехнологичната му система на задвижването на четирите колела xDrive.

    - Най-функционален SUVНаскоро дебютиралият официално у нас Hyundai Tucson е избран като модел, успешно комбиниращ понятието SUV и комфорта на семеен автомобил и с добро съотношение цена – качество.

    - Off-road състезател на годината – избор на сп. OFF-road BG
    Изборът на редакцията не е обвързан с класирането в миналогодишните състезания, а е с акцент върху личните качества, атрактивността, симпатиите на публиката и феър-плея на състезателите.
    Единодушно списанието отличи Красимир Илиев (Долфи) с Mercedes-Benz G-class заради неговата всеотдайност, участие на всички проведени надпревари у нас и на две в чужбина, безспорните му умения на пилот и поведение на коректен състезател.

    Списък на наградените:
    PSIM печели голямата награда - каска, чанта за каска и ръкавици! Честито!
    bizkit_boy - комплект Hyundai Tucson
    boris - пътна карта от НОКИ-С
    CarTest - раничка Castrol
    DJ_Davel - пътна карта от НОКИ-С
    Fanatic - комплект Hyundai Tucson
    Galabin - вино
    koks - комплект Hyundai Tucson
    LAN - Sandtler
    linux.lab - награда-изненада от форум OFFRoad-Bulgaria
    LJ73 - раничка Castrol
    Lord Digital - вино
    toti - пътна карта от НОКИ-С
    Turbozmej - вино
    Yaro - награда-изненада от форум OFFRoad-Bulgaria
    mitko_ol - награда-изненада от форум OFFRoad-Bulgaria
    diavol_koleda - ръчен часовник от ТОТАЛ
    Стефан - раничка Castrol
    Стефан Киров - раничка Castrol
    tatkobarba - награда-изненада от форум OFFRoad-Bulgaria

    Можете да се обадите на 02 - 962 71 42 или да минете през редакцията, за да си получите наградите!
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

  • #2
    diavol koleda

    знаех си аз че Уаза честито на Сеий Хай и Карбон виждам че и аз съм сред спечелилите има ли вариант да получа наградата си по пощата адреса ми е гр.Копривщица пощ.код 2077 ул.К.Доганов №2 за Димитър Бобев Доросиев ако трябва ще се обадя в редакциата но до София просто сега не мога да доида ако става мога да пратя някои от ме име да го вземе от редакцията Честито от мен и на другите спечелили
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • #3
      Re: УАЗ Хънтър - 4х4 на годината

      София има ли някакъв срок.Защото в скоро време аз лично няма да имам време.А тамън като дойда ще си направя и абонамента!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        Срокът за получаване е 40 дена, така че имате достатъчно време
        [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

        Коментар


        • #5
          Имате повече от месец на разположение, но не забравяйте да си потърсите наградите. Очакват ви!
          Най-важното - спечелилият голямата награда (каска, чанта за каска и ръкавици) PSIM е обявен за общонародно издирване
          [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X