Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да купя или да не купя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да купя или да не купя

    Момчета, помагайте!!!!
    Хамлет пред мене е като невинно детенце от предучилищна...
    Знам за търсачката, знам, че е изписано сума ти нещо...цяла нощ на съм спал...но трябва да реша днес - нЕмам времеееееее....
    Ето го:














    Днес го покарах - пали "на четвърт", не трака по дупки, въртях кръгчета във всички ражими - нищо не се чува...
    ....и МНОГО ми харесва.
    Бях се засилил на Витарка, ама май ще е това.
    Та молбата ми е да ме подготвите психически за очакващия ме финансов колапс:
    1. смяна на всичките масла - ?? лв.
    2. ремъци, филтри и други дреболии - ?? лв.

    Характерни слаби места и т.н. - завирах се отдолу - няма ръжди, няма течове, но аз и не знам точно какво да гледам

    Абе с две думи - ако някой знае причина да не го взема, да казва сега, или да замълчи завинаги

  • #2
    До: Да купя или да не купя

    Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
    ... Та молбата ми е да ме подготвите психически за очакващия ме финансов колапс:
    1. смяна на всичките масла - ?? лв.
    2. ремъци, филтри и други дреболии - ?? лв.

    Характерни слаби места и т.н. - завирах се отдолу - няма ръжди, няма течове, но аз и не знам точно какво да гледам

    Абе с две думи - ако някой знае причина да не го взема, да казва сега, или да замълчи завинаги
    Е точно от смяна на консумативи едва ли човек ще стигне до финансов колапс. Виж, ако напр. има някакви ядове по мотора и са наблъскали разни добавки в маслото ...

    По принцип Паджеро е повече за предпочитане с двигател 2,8, отколкото с този (4D56 - 2,5), но ако всичко му е наред, и този ще ти върши работа (само да не ти трябва бегачка).

    Като сменяш ангренажния ремък, задължително смени и ремъка на балансиращите валове.

    С каква раздатка е джипката?
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #3
      До: Да купя или да не купя

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Е точно от смяна на консумативи едва ли човек ще стигне до финансов колапс. Виж, ако напр. има някакви ядове по мотора и са наблъскали разни добавки в маслото ...

      По принцип Паджеро е повече за предпочитане с двигател 2,8, отколкото с този (4D56 - 2,5), но ако всичко му е наред, и този ще ти върши работа (само да не ти трябва бегачка).

      Като сменяш ангренажния ремък, задължително смени и ремъка на балансиращите валове.

      С каква раздатка е джипката?




      Абе за консумативите си прав, но лошото е, че цената почти опира в тавана на бюджета. Ако за ок. 1000 лв. мога да се оправя с първоначалната подмяна на консумативи и нещичко непредвидено ще съм много щастлив.

      А бегачка - НЕ. Това ще е детевоз, тъй че май ме устройва...и децата са още малки, та се събират .

      Коментар


      • #4
        До: Да купя или да не купя

        Първоначално публикуван от denislav Преглед на мнение
        Абе за консумативите си прав, но лошото е, че цената почти опира в тавана на бюджета. Ако за ок. 1000 лв. мога да се оправя с първоначалната подмяна на консумативи и нещичко непредвидено ще съм много щастлив.

        А бегачка - НЕ. Това ще е детевоз, тъй че май ме устройва...и децата са още малки, та се събират .
        Съдейки по картинките, раздатката е Super select, което си е супер.

        Големи разходи могат да дойдат по параграф "Непредвидени". Дано да си късметлия!
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • #5
          До: Да купя или да не купя

          Ако ще возиш деца, жена, количка ти трябват поне 4 врати . С това паджеро ще е голяма мъка . Не че с 2 няма да стане ама е голям компромис .
          Най-добрия реглаж на преден и заден мост

          Коментар


          • #6
            До: Да купя или да не купя

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            Дано да си късметлия!
            АМИН !!

            Коментар


            • #7
              До: Да купя или да не купя

              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
              Ако ще возиш деца, жена, количка ти трябват поне 4 врати . С това паджеро ще е голяма мъка . Не че с 2 няма да стане ама е голям компромис .
              Ааа, не - без количка сме . Едното е на почти 4, другото почти 9 - събират се .
              Пък и един експедиционен багажник нЕкакси ще го "отвори"
              Аз се бях метнал на това

              ама вчера я разгледах и нея - не много по-просторна, а пък и паджерото май по ми допада...

              Коментар


              • #8
                До: Да купя или да не купя

                Виж багажника на витарата виж и този на паджерото . Ти си знаеш най добре но аз лично не бих взел малка кола за 4 членно семейство . Ти си направо за дълъг патрул .
                Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                Коментар


                • #9
                  До: Да купя или да не купя

                  аз сам за паджерото според мене е добро
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да купя или да не купя

                    Вземай го.обслужването ще е под 1000лв.
                    Само мотора на джипката е много слаб.Но поне тоя мотор не е убил трансмисията.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да купя или да не купя

                      Пич, Паджерото е доказана марка. Тая от снимките добре изглежда.
                      Но...няма номера, на километража пише 83000? Това трябва да ти говори.
                      Къде я тества и колко километра мина?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да купя или да не купя

                        А подготвен ли е за жегите?? Климатиче има ли?
                        Каква цена си му спазарил ако не е тайна?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да купя или да не купя

                          Щом е за семейна кола вземи си витарата.Мисля,че не отстъпва по нищо на паджерото.Успех.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да купя или да не купя

                            Вземай Паджерото.Всички масла с качествени ,както и ремъци ще подмениш най много с 1000 лв.Поне по снимковия материал и отзивите които даваш колата би трябвало да е добра.А и за възрастта на децата ти е по добре с две врати.Има една поговорка жена и свиня отбор нямат.То и за колите важи.Ако винаги водещи са съмненията ще караме с магарета.Между колегите има различни мнения за качествата на двигателя.Аз седем години карам точно такова Паджеро и никога не съм имал проблеми с възможностите на двигателя.Няма да ходиш в Сахара или на северния полюс.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да купя или да не купя

                              Първоначално публикуван от Кити Преглед на мнение
                              Вземай Паджерото.Всички масла с качествени ,както и ремъци ще подмениш най много с 1000 лв.Поне по снимковия материал и отзивите които даваш колата би трябвало да е добра.А и за възрастта на децата ти е по добре с две врати.Има една поговорка жена и свиня отбор нямат.То и за колите важи.Ако винаги водещи са съмненията ще караме с магарета.Между колегите има различни мнения за качествата на двигателя.Аз седем години карам точно такова Паджеро и никога не съм имал проблеми с възможностите на двигателя.Няма да ходиш в Сахара или на северния полюс.
                              А каква ти е гаранцията че предният собственик не е ходил?
                              Пич вземи някои които разбира да доиде да го гледа,че в такива приключения може да се метнеш че ще се разориш,супер селекта е колкото хубав,толкова и лош ако започне да се чупи,хората които му разбират се броят на едната ръка,да не тичаш от град на град за части и маистори?
                              Помисли,успокои страстите,взимаи жената с теб,и маистора и пак на оглед.Джипа не е леко кола и разходите за непредвидими,само едни гуми са ти 1000 лв и нагоре,идеята за джип блазни,но помисли си пак,ако го вземеш успех дано да си имал късмет и добре дошъл в отбора.

                              п.с провери всички тампони по двигателя че почти съм сигурен съм за смяна,и провери да не е прегряван,не знаеш предният собственик как го е юркал.Всеки знае колко са здрави и никои нищо не сменя,кара и продава и после някои като теб ги реставрира,или се разорява и го продава на следващият-умната!

                              Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X