Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

    Здравеите колеги . Много скапан проблем ми се яви Прецака ми се повдигача на стъклото на багажната врата .Моторчето е здраво и работи , но явно са се изронили зъбите на зъбчатката и не ще да вдига джама ( става въпрос за малката зъбчатка която е на моторчето , големите 2 са здрави ). Някои от вас имал ли е подобен проблем и как се е справил , или да ми препоръчате някои търговец или морга където мога да намеря такива части . Във Варна ми дадоха такава цена за оригинален повдигащ механизъм , че . Благодаря на всички предварително !
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

  • #2
    До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

    Май това ти трябва:
    http://www.roughtrax4x4.com/?doc=16&cid=611&vid=500
    Жалко че се продава цял мотор а не само колелцето което на теб ти трябва.

    или това:
    http://www.roughtrax4x4.com/?doc=16&cid=611&vid=906

    Ако не ти се купуват нови части, алтернативата са автоморгите. В мобиле.бг има реклами на коли, които се продават на части - провери каква цена ще ти дадат за това което ти трябва.
    [COLOR=blue][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman][FONT=Arial Black]When you see DEATH staring in your eyes and you feel her cold breath on your face, don’t slam on the brakes – make a sharp turn…[/FONT] [/FONT][/COLOR]
    [/COLOR]

    Коментар


    • #3
      До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

      Точно в моторчето е проблема , или по скоро в зъбчатката . Разглобих го и я дадох на един фрезист да я прави , но още не е готова и нямам още резултати . Поздрави .
      ‎По 2 литра са само млякото и сока !
      WJ 4.7

      Коментар


      • #4
        До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

        Първоначално публикуван от bliss-stick
        бреееее
        тва е като да откриеш философския камък. Браво... пиши съвети за "нещастните" собственици.. че сигурно и мен това ме чака
        Не виждам нищо "философско" , и още по-малко "каменно" в цялата ситуация , и всичко което съм направил съм го описал . Бях се разпищял за помощ защото един маистор ми каза да си търся ново моторче , а в един магазин ми дадоха ЦЕНА-760лв . В "TOYOTA" нещата изглеждаха по-добре - 480лв (без ДДС) та затова търсех съвет. След като го разглобихме с един приятел се оказа , че зъбчатката на ел.моторчето може да се извади и да се направи нова за 50лв. Та това е цялата " философия". Ако имаш още въпроси ще ти отговоря с удоволствие . Поздрави .
        ‎По 2 литра са само млякото и сока !
        WJ 4.7

        Коментар


        • #5
          До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

          не ми взимай думите присърце
          Просто знам кво е усещането като ти се строши нещо дето всички майсторчета и магазинерчета ти се "качват на главата", а ти вътре в себе си усещаш че има решение за 50 лв. ама никой няма изгода да ти го каже.
          да е жив и здрав този дето е измисли подобен род комуникации като форумите
          В тоя ред на мисли днес реших да излекувам странните шумове от стартера на моя 3.0 ТD, докато не е станало късно или скъпо. Оказа се че демонтажа на тва чудо отне половин ден на хората. Не можеш да го извадиш без да откачиш кормилото или щангите на торсиона... бах ти чудото.

          Коментар


          • #6
            До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

            Първоначално публикуван от Stank Преглед на мнение
            Не виждам нищо "философско" , и още по-малко "каменно" в цялата ситуация , и всичко което съм направил съм го описал . Бях се разпищял за помощ защото един маистор ми каза да си търся ново моторче , а в един магазин ми дадоха ЦЕНА-760лв . В "TOYOTA" нещата изглеждаха по-добре - 480лв (без ДДС) та затова търсех съвет. След като го разглобихме с един приятел се оказа , че зъбчатката на ел.моторчето може да се извади и да се направи нова за 50лв. Та това е цялата " философия". Ако имаш още въпроси ще ти отговоря с удоволствие . Поздрави .
            Ако не е тейна друже от какъв материал направи търкалцето.Метално или полиамид???

            Коментар


            • #7
              До: 4 рънър - проблем с повдигача на задното стъкло

              Метално го направи . Помолих го само да е от по-твърда сплав , че старото беше се изхабило сериозно , ама от какво го избачка незнам .
              ‎По 2 литра са само млякото и сока !
              WJ 4.7

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X